Zvoľte si svojho prezidenta – nedovoľte, aby sa tam znovu dostal nejaký vychcanec

//Zvoľte si svojho prezidenta – nedovoľte, aby sa tam znovu dostal nejaký vychcanec

Zvoľte si svojho prezidenta – nedovoľte, aby sa tam znovu dostal nejaký vychcanec

Keďže nemám schopnosť odhadnúť, aká časť čitateľov môže poznať význam slova „vychcanec“, začnem tým, že uvediem takúto (nie vlastnú) definíciu:

    Vychcanosť môžeme definovať ako schopnosť a sklon využívať okolnosti, zákony i medzery v nich, pravidlá na svoj prospech, bez ohľadu na morálku a etické normy, hoci v medziach zákona, špekulovanie, prefíkanosť; Pojem môžeme nahradiť i vyjadrením: „vie v tom chodiť“;  slovo je oproti neutrálnej šikovnosti negatívne zafarbené.
Súc oboznámený s uvedenou definíciou, jeden by aspoň približne mal chápať, čo mám na mysli, keď hovorím vychcanec.
Ak si Slováci v najbližších voľbách zvolia za prezidenta Mistríka alebo (pánboh s nami, a zlé preč) Šefčoviča, ste presne tam, kam patrite, a čo si zaslúžite. Bude v paláci ďalších päť rokov sedieť, afektovať a žvástať globalisticko-neomarxistické nezmysly zas len jeden ďalší vychcanec.
Preto hovorím, že tam patríte, a že si to zaslúžite, lebo ak každú z hentých vychcaných kreatúr po všetkých tých rokoch mizérie, do ktorej vás dostali a v ktorej vás udržujú, neviete prekuknúť, užite si svoj zaslúžený osud.
Keby ste aspoň na jeden moment denne prestali čumieť do televízora na futbal, primitívne americké filmy a bezduchú zábavu, ktorou vás zámerne osprosťujú, keby ste sa zamysleli nad životom a nad hodnotami, nikdy by sa nemohlo stať,že vám prezidentuje taký niktoš, ako je Kiska, alebo, že nejaký vychcalý bírešský ksicht ako je Šefčovič vôbec napadne taká myšlienka, že by vám mohol byť prezidentom.
To, že sa v našej hymne spieva o tom, že Slováci raz ožijú, a že Slovensko tvrdo spí, nie je náhoda: naozaj sme polomŕtvi aj prispatí, keď dovolíme, aby nám tu vládla všakovaká vychcalá a pripečná chamraď.
Preložené do zrozumiteľnej ľudskej reči, určite choďte voliť, a hlasujte za takého, z ktorého má globalisticko-neomarxistická svoloč najväčší strach.
Voľte Štefana Harabina, a nedovoľte, aby vám do paláca opäť posadili svoju bábku nejakí rothschildi, bútori, merkeli, šöröši, niktoši, junckeri, šebeji a baumanni.
By |2019-01-15T10:48:25+00:0015. januára 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment