Zuzana Števulová – bojovníčka za utečencov, kandidátka PS+SPOLU 14.miesto

//Zuzana Števulová – bojovníčka za utečencov, kandidátka PS+SPOLU 14.miesto

Zuzana Števulová – bojovníčka za utečencov, kandidátka PS+SPOLU 14.miesto

Števulová je právnička a riaditeľka Ligy za ľudské práva, ktorá sa od roku 2005 venuje pomoci cudzincom a utečencom na Slovensku. V roku 2016 bola ocenená cenou International Women of Courage za statočnosť pri obhajobe práv utečencov. 

Na stretnutie prišla útla usmievavá mladá žena v sprievode svojho priateľa, Azima Farhadiho pôvodom z Afganistanu.

 

Števulová bola na viacerých školeniach v USA, s najvyššími predstaviteľmi a mnohí ju označujú ako zahraničnú agentku na Slovensku.

 

stojíte na čele organizácie, ktorá pomáha utečencom z rôznych krajín integrovať sa na Slovensku. Prečo si myslíte, že sú prínosom pre našu krajinu?

Ja by som vlastne vôbec nezačínala tým prínosom, skôr by som zdôraznila práve to, že pri pomoci utečencom nejde o to, či ten konkrétny človek bude alebo nebude prínosom pre krajinu, ale ide hlavne o záchranu jeho holého ľudského života.

 

článok: https://www.tyzden.sk/spolocnost/48624/zuzana-stevulova-nebojim-sa-islamu/

Aj takúto reakciu dostala

 

Vedie mimovládku Liga za ľudské práva, kde v roku 2016 figurovali osoby: Helena Tužinská, členka správnej rady, Zuzana Bargerová, členka, Lucia Vlasáková, finančná manažérka, Barbora Meššová, právnička, Katarína Fajnorová, členka správnej rady, Monika Chaloupková, právnička, Zuzana Kažimírová, finančná manažérka, Zuzana Števulová, predsedníčka, Miroslava Mittelmannová, spolupracujúca advokátka.

 

V roku 2016 ako sama priznáva sa snažila manipulovať verejnú mienku v prospech utečencov a imigrácie. Od roku 2005 táto mimovládka  „manipuluje“ študentov právnickej fakulty v Trnave.

 

Ako píše vo svojej výročnej správe, za peniaze Sorosovej Otvorenej spoločnosti pomáhali imigrantom.

 

Aj v ďalšej časti výročnej správy píše o manipulácii verejnej mienky na Slovensku v prospech imigrantov a imigrácie, tiež s podporou Sorosovej otvorenej spoločnosti.

zdroj: http://www.old.hrl.sk/sites/default/files/documents/vyrocna_sprava_liga_za_ludske_prava_2016.pdf

Mimovládka získala za rok 2016 vyše 200 000 EUR, z toho väčšina išla na platy, cestovné a stravu. Ak máte priestor kontaktujte pani Števulovú, koľko mala príjem za jednotlivé roky. Pod 2000 EUR mesačne to nebude. Už chápete zmysel mimovládok? Ide len o čistý egoizmus ľudí, ktorí by inde zamestnanie nenašli.

 

Kandidátka Progresívne Slovensko + Spolu:

 

Túto mimovládku v roku 2018 obdarila Ficova, Dankova a Bugarova vláda sumou vyše 100 000 EUR.

http://www.prehladsprav.sk/liga-za-ludske-prava-dostane-109-78608-eur/330

 

 

By |2019-12-28T21:44:47+00:0028. decembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment