Židia žiadajú financovanie poškodených hrobov zo štátnych rezerv

//Židia žiadajú financovanie poškodených hrobov zo štátnych rezerv

Židia žiadajú financovanie poškodených hrobov zo štátnych rezerv

Židia na Slovensku sú pohoršení poškodenými hrobmi. Tiež žiadáme políciu, aby konala a kriminálnikov čimskôr chytila a samozrejme odsudzujeme tento zločinecký čin. Robiť si dobré na mŕtvych ľuďoch je prejavom primitívnosti. Avšak Židia prosím Vás nežiadajte viac ako dostávajú ostatní spoluobčania. Ak sa niečo takéto stane nežidovi, nedostáva žiadnú nahradu, žiadné rezervy od štátu. Dokonca ani zlodej, ktorý si sadne do basy nezaplatí a nevráti to čo ukradol. Tak blbo sú nastavené zákony, vy však nemôžete zákon ohýbať v prospech seba.

 

Čo je ešte horšie, že ľudia z vašich radov ako je Kalmus boli možno inšpiráciou pre týchto ľudí. Kalmus, ktorý má židovský pôvod zničil viacero pamiatok na Slovensku. Doteraz behá po slobode, lebo na súde ho zastupoval Lipšic (OĽANO-NOVA, aktuálne z úzadia riadí politiku opozície).

 

Násilie plodí násilie, akcia vyvolá reakciu. Kalmus má mnoho z vysokopostavených Židov na Slovensku priateľov, má ich vyše 5000. Väčšina z nich jeho aktivity schvaľuje. Neposmievajte sa z nás, národa Slovákov, našich predkov. Vážte si, že môžme spolu nažívať v pokoji a mieri….

By |2019-12-26T23:03:56+00:0026. decembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment