ZDRAVOTNÉ OKIENKO 2021 – CELOSVETOVÝ PODVOD s testovaním a očkovaním

//ZDRAVOTNÉ OKIENKO 2021 – CELOSVETOVÝ PODVOD s testovaním a očkovaním

ZDRAVOTNÉ OKIENKO 2021 – CELOSVETOVÝ PODVOD s testovaním a očkovaním

Zdravím vospolok (aj všetkých ne-slovenských občanov).

S čím súvisí naše zdravie? Aj s psychikou.

Dali vám náhubky, otestovali si vašu ohybnosť a tupú odovzdanosť, zatvorili vás v domácom väzení, obmedzili pohyb, znemožnili voľný styk s najbližšími počas najväčších sviatkov v roku, úspešne zasiali to najdôležitejšie pre ovládanie vašich myslí – STRACH!

A teraz prichádza finále – očkovanie, od ktorého dôsledkov dáva každý ruky preč.

Myslíte si, že to všetko dobre pôsobí na vaše zdravie a hlavne na psychiku? Žiaľ, toto je iba taká predohra, čo majú na vás nachystané, to hlavné prichádza…

Strašenie? Nie. Treba sa pripraviť.

Zmätok na celej Zemi iba začína, a to ešte nepovedala svoje posledné slovo Pani PRÍRODA.. a najmä Majiteľ planéty Zem.

Budem sa ďalej venovať téme, ktorú som cca pred rokom a pol zverejňoval. Totálny BLACKOUT, čiže celoplošný výpadok elektrického prúdu.

Čo všetko by sa vám vyplo a nefungovalo, keby ste nemali elektrický prúd, si viete veľmi dobre predstaviť. Rakúske informačné zdroje pred pár dňami zverejnili, že Európa sa iba tesne minula od plošného výpadku elektrickej energie.

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/hoehere-blackout-gefahr-stromversorger-schlagen-alarm/460655918?fbclid=IwAR1ux5LXiXZQH7M5bBLS7J_kEasIAFkDb-mPN2o7TC-caQ2ooLjmtr4eoK8

V tejto súvislosti vám všetkým iba oznamujem nasledovné – DOBRÉ RADY:

A/ Už teraz si zožeňte najnutnejšie trvanlivé potraviny a nápoje, ktorých záruka, resp. príprava nezávisí od žiadnych elektrických zariadení. Takisto sú výborné aj potravinové doplnky, vitamíny, sušené trvanlivé jadierka, … dnes ich ešte dostanete kúpiť v obchodoch s potravinami a v lekárňach v pokoji bez paniky. Zatiaľ…

B/ Pokiaľ bývate v husto zastavanej oblasti, v činžiakoch, apod., už teraz si dohodnite so známymi, s príbuznými na vidieku, kam by ste mohli seba a svojich najbližších doslova evakuovať na určitý nevyhnutný čas. Tam si vopred pripravte časť svojich potravín a nápojov, liekov, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov, oblečenia, apod.

C/ Už teraz si pripravte najnutnejšie batohy, v ktorých budete mať najnutnejšie veci, napr. nepremokavé oblečenie, obuv a lieky pre prípad, že by ste museli náhle opustiť svoje bydlisko vo väčších sídliskách a mestách.

D/ Pokiaľ by nastal plošný výpadok elektriny, máte MAXIMÁLNE DVA DNI na bezpečné opustenie husto obývanej oblasti. Potom nastáva veľký problém – epidemiologický a tiež bezpečnostný. Deti a starších, menej mobilných, by som odviezol na vidiek už po prvom dni blackoutu.

E/ Tých rád a pokynov je viac, takže musíte zapnúť aj svoje vlastné myslenie a pud sebazáchovy.

*******

Zatiaľ elektrina funguje, takže na záver uvádzam 5 aktualít, týkajúcich sa TESTOVANIA a OČKOVANIA.

1/ Ďalšie „očkovanie – NE-očkovanie“: Kamala Harris (Bidenova viceprezidentka USA) – PODVOD S VAKCINÁCIOU!!! Je teda skutočné očkovanie určené iba pre tých „dolných“ 99% obyvateľstva na Zemi? Ako mám veriť tým „našim“, že im naozaj vstrekli vakcínu proti Covidu?

https://www.facebook.com/hanna.schwejk.31/videos/222931092739889

2/ Znovu je tu téma testovania. Povinným celoplošným testovaním k celonárodnej pandémie rakoviny? Prečo práve po celoplošnom slovenskom testovaní tak enormne stúpli počty nakazených a mŕtvych? Z prvého miesta na svete na skoro posledné? Nesľubovali nám opak? Však sa tešili, ako to skvele zvládli. A čo vlastne zvládli? Mám si myslieť, že nakazenie aj tých zdravých…?

V súvislosti s rakovinou vám chcem oznámiť to, čo ani lekári a liečitelia nepopierajú, iba sa okolo toho tak tíško prešľapuje:

KAŽDÝ DRUH RAKOVINY ODCHÁDZA Z TELA V PRÍPADE, ŽE SI VYLIEČITE PEČEŇ! Pečeň je kľúčom k vyliečeniu rakoviny.

Ak vás 9 krát niekto oklame, budete mu veriť aj 10-ty krát? Blbec áno. Dnešní vládcovia nás oklamali už nespočetne krát.

Takže vy, ktorí ste sa nechali vydierať a šli ste na testy, makajte na svojom detoxe! Lebo neviete, či nasledujúci odkaz z internetu alebo časť z neho nie je pravdou:

Písala mi známa, lekárka z oblasti na Slovensku, kde sa pravidelne pretestováva antigenom, že strašne veľa ľudí v nemocnici zomiera. 5 za deň. CT-snímok sa zmenil, pľúca sú celé biele. Ľudia nemajú krvné zrazeniny, ale ich zaleje voda z tela. Chorobnosť sa zvýšila po testovaní. Ľudový snem dával na oficiálny rozbor antigénne testy (nie je to test, ale nasalna vakcína, ktorú na nás testujú) a zistilo sa, že obsahuje kortizon, ktorý pôsobí na obličky, a iné chemikálie, ktoré spôsobujú nádorové bujnenie. Elity predpovedali rakovinovú pandémiu na jar. Tiež iné laboratórium vo svete objavilo v nasal vakcínach nanoboty, ktoré dokážu na diaľku dávkovať látku. NETESTUJTE SA, JE TO GENOCÍDA. Zdieľajte, nech sa už konečne ovce zobudia.“

Pozn.: Ja nemám svoje laboratórium, takže nemôžem toto info overiť, ale už nás oklamali toľkokrát, že určite … IM NEVERÍM.

Tých tzv. konšpirátorov „vyrábajú“ ONI svojím neprestávajúcim klamstvom.

3/ Ďalší otrasný prípad OBETE VAKCINÁCIE proti Covid-19. A opäť so žiaľom jedno zúfalé odporúčanie príbuzného všetkým ostatným: NENECHAJTE SA ZAOČKOVAŤ!

A to je iba niekoľko týždňov od začiatku tohto „spásonosného“ očkovania. Aké dôsledky to prinesie o niekoľko mesiacov, či rokov? Vari len toto chcete? Nech sa páči…

https://otevrisvoumysl.cz/vazna-neprizniva-reakce-na-vakcinu-proti-covid-19/

4/ Pandémia? Celosvetová? Milióny mŕtvych? Kdeže! Stačí sa pozrieť iba na celkový počet úmrtí v 4 vybraných európskych štátoch (v ostatných je to približne rovnaké…) za poslednú necelú dekádu rokov a zistíme, že vo všetkých týchto 4 štátoch bol počet úmrtí v roku 2012 väčší než v „pandemickom“ roku 2020! (napr. v Rakúsku bolo úmrtí v roku 2012 = 79 436 a v „covidovom“ roku 2020 = 77 331 – menej!). Myslíte si, že v Čechách a na Slovensku to bolo úplne inak?

https://www.mimikama.at/aktuelles/sterblichkeit-auf-jahressicht/

Každodenné správy od rána do noci hovoria o strašných počtoch ďalších mŕtvych, totálne mainstreamové BU-BU-BU, iba tá celková oficiálna štatistika hovorí o pravom opaku. Alebo nebodaj v tej štatistike za rok 2020 bol v celej EU zahrnutý iba samotný Covid-19, pretože ostatné ochorenia pred Covidom utiekli do nenávratna? O posilňovaní imunity organizmu – NIČ!

Ani samotný nacista Goebles by sa za takúto neo-marxistickú propagandu nemusel hanbiť.

https://www.facebook.com/Tralkapub/photos/823979568457106

5/ Právna analýza ústavného právnika sa vracia k roku 2020 z pohľadu nákazy Covid-19 a rozpadu právneho štátu na Slovensku. Už len názov stačí mnohým, aby vycítili, čo sme vlastne všetci dovolili: OBČAN MAL, COVID VZAL. Každý normálny človek pochopí, že vírus Covid-19 nám nevzal nič…

Je to rozsiahly právny text k naštudovaniu, ktorý bol navyše aj nahovorený do audio verzie.

https://www.infovojna.sk/article/video-doc-judr-jan-drgonec-drsc-obcan-mal-covid-vzal

Doporučujem, najmä právnikom, ale ani obyčajný človek sa v tom nestratí. Poučné…

*******

…nastupujúca totalita kope ako tá zúfalá zdochýňajúca kobyla, ale už je pre ňu neskoro, nestihnú nás úplne ovládnuť a zotročiť, otrokom sa môžeš stať iba TY sám!

OSLOBOĎ HLAVNE SVOJU MYSEĽ!

Mysli nielen na TELESNÝ, ale aj na Tvoj DUŠEVNÝ DETOX!

Veľa zdravia a buďme už konečne ĽUĎMI!

Pretože iba PRAVÉ ČLOVEČENSTVO A ĽUDSKOSŤ bude mať po Očiste svoje miesto na Novej Zemi…

By |2021-01-14T21:08:12+00:0014. januára 2021|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment