Zatiaľ čo sa ľudia zaoberajú politikou sú rabovaní….

//Zatiaľ čo sa ľudia zaoberajú politikou sú rabovaní….

Zatiaľ čo sa ľudia zaoberajú politikou sú rabovaní….

Politika a zavádzanie kadejakých ideológií je nástrojom nepriateľa na okrádanie a deštrukciu. Keby ľudia nesledovali večerné správy, ktoré ich nijakým spôsobom nerozvinú ako jednotlivcov a nijako neprispievajú k rozvoju spoločnosti mali by väčšie šance zaujímať sa o dianie v ich okolí. Mohli by preverovať rozkrádanie resp. predražené zákazky na obciach, tunelovanie eurofondov, podvody v nemocniciach na verejnom obstarávani. Strach a samozrejme aj nevedomosť a pohodlnosť ľudi prikováva do kresiel a pôsobi negatívne na ich intelekt z dôvodu obmedzenia kreatívneho myslenia. Tým sa vytvára jednoliatá masa, ktorá vždy pôjde voliť toho, koho im predostrú média vo vlastníctve nepriateľa. Slovensko je krajinou bohatou, nielen na nerastné suroviny a preto je v záujme rôzných subjektov.

Je potrebné, aby ľudia prestali veriť prevracačom kabátov v politike. Aby ľudia sa začali zaujímať o veci verejné. Aby sa informovali o dianí v obciach. Aby využívali svoje práva a na základe zákona o slobodnom prístupe sa pýtali na každú zákazku a preverovali ju. Slovensko je prehnité potomkami podvodníkov, ktorí vzájomne obsadzujú vysoké posty a tak parazitujú na práci poctivých občanov. Poctiví občania vzhľadom na ich pozitívne ľudské vlastnosti majú vo väčšine tendenciu týmto zločincom veriť a dôverovať a tým nemajú priestor na kontrolu. Tú kontrolu za nich nevykonajú ani média vo vlastníctve prepojených osôb. Kľudne sa môžte stať, že bielým koňom týchto zločincov je váš rodák, od ktorého by ste to nečakali.

Preverte si vášho suseda, rodáka…ktorý sa topí v materializme a luxuse…možno zistíte, že ide o zlodeja, ktorý je bielým koňom firiem oligarchov prisatých na politikov, ktorí im dohadzujú predražené kšefty. A to, že tento zlodej má takýto luxus a vy musíte makať desiatky hodín nadčasov, je spôsobené tým, že tento zlodej nemá vyvinuté vyššie morálne hodnoty. Stači zadať meno osoby a priezvisko do google a súčasne tam pridať orsr.sk. A zistíte, že existujú aj také bezcharakterné tvory, ktoré parazitujú na zdraví človeka a na jeho šetrení… Keď idete v rodokmene danej rodiny vyššie zistíte, že veľakrát podobne sa správali ich rodičia…okrádali a parazitovali na spoluobčanoch. Rozdiel medzi takýmto zlodejom a tým vo väzení je často len vo výške intelektu a organizovanosti. Veľakrát do toho väzenia idú len osoby, ktoré za úplatu prevezmu vinu na seba…

Osôby, ktoré sú často vo vedení sú osoby s narcistickými vlastnosťami. Je pre nich typické povyšenectvo, egocentrizmus až antisociálne vlastnosti. V spoločnosti majú vytvorený obraz dobráka, za zatvorenými dverami však spoznáte podliaka. Túžba po majetku, závislostiach a deviacich, resp. náboženský fanatizmus je ich hybnou silou a motiváciou škodenia druhým. Je čas, aby sa ľudia prebrali a týchto zločincov poriešili….

By |2019-06-28T21:51:22+00:0028. júna 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment