Zastavme výrub a saďme stromy, pridajte sa!

//Zastavme výrub a saďme stromy, pridajte sa!

Zastavme výrub a saďme stromy, pridajte sa!

V médiach počúvame o globálnom otepľovaní, nárastu Oxidu uhličitého (CO2). Málokto však poukazuje na to, že za to môže výrub lesov. Strom tento „zlý“ CO2 spotrebuváva. A samozrejme má mnoho ďalších vlastnosti ako je udržiavanie hladiny podzemnej vody (vďaka výrubu sa znižuje hladina podzemnej vody), strom zabráňuje aj povodniam, zosuvom pôdy, zabezpečuje život mnohým rastlinám a živočíchom.

Každým dňom sa vyrúbavajú tisíce stromov, z ktorých väčšina ide do zahraničia. Je to spôsobené tým, že zahraničné osoby si na Slovensku kupujú zradcov v politike, ktorí im to umožňujú legislatívne a tvorbou zákonov šitých im na mieru.

Výrubu lesov sa dá jednoducho zabrániť tým, že sa bude viesť detailný popis množstva vyrúbaných stromov a taktiež detailný rozpis vývozu a ročne by sa to ukazovalo ľuďom. Ktorá firma koľko vyrúbala, kde… Potom by už bolo jednoduché nájsť prepojenia na politiku. Nie je zriedkavé, že mnohí majitelia píl kradnú stromy v cudzích lesoch, bez vedomia majiteľa. Takýchto rúbačov je mnoho aj  „v nových progresívnych stranách“, niektorí sa stihli už dať vyradiť z kandidátky…keď bolo na nich upozornené. A vie o tom aj veľký vyrúbavač lesov – minister Žiga (SMER-SD) a iní…

 

Ak máte záujem skutočne pomôcť a nielen si na tom robiť kampaň za účelom vytĺkania peňazi od ľudí, ozvite sa mi na mail. Monitorujeme miesta s najväčším vyrúbom, nelegalným výrubom a sadíme aj malé stromčeky.

Taktiež je dôležité, aby štát pomohol zabezpečiť občanom úsporné spôsoby kúrenia. Aby im zabezpečil za podstatne nižšiu cenu alternatívne zdroje kúrenia(napr. tepelné čerpadlo, prípojku na plyn na náklady štátu, príspevok na kotol). Samozrejme nie štýlom akým dotácie fungujú dnes, že si na tom ulejú firmy prepojené na štát a keď si to človek urobí sám tak to výjde ešte lacnejšie ako s dotáciou.

Koľko stromov nasadila Grétka a ľudia, ktorí ňou hýbu?

By |2019-10-05T14:54:35+00:005. októbra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment