Záhady v prípade vraždy Kuciaka

//Záhady v prípade vraždy Kuciaka

Záhady v prípade vraždy Kuciaka

Kuciaka a jeho snúbenicu zabili 21.2.2018. Materiály o prepojenií mafie, politikov a aj najväčšom Slovenskom bielom koňovi – Zuzane Herrichovej dal Kuciakovi pár týždňov pred vraždou práve Nicholson.

 

Nicholson, ktorý stál za kauzou Elektra a prispel k položeniu Mečiara.

Nicholson bol aj posledný, s kým komunikoval Valko, ktorého zabili údajne pre prípad Lemikon-Tipos, o ktorom rozhodoval Harabin.

Nicholson bol aj za Gorilla protestami. Nicholson sa stretával so slovenskou mafiou a za ženu mal v čase keď bol zahraničným agentom na Slovensku poslankyňu parlamentu. Tu si teraz treba položiť, či nešlo a nejde o aktivity pani Nicholsonovej (SaS) špionážne a proti suverenite štátu.

 

Kuciaka zavraždili 21.2.2018 a Nicholson ani nie 2 týždne predtým urobil rozhovor pre omediach 11.2.2019, že opúšťa navždy Slovensko.

Ako dôvod uviedol „uveriteľný“ príbeho o nájdení stratenej lásky, cez detskú knihu…a rýchlu svadbu:)

 

A potom zabili Kuciaka. Napriek pokročilým technológiam, satelitom, mobilom, GPS, susedom, kamerám, kontrole internetu, monitoringu googlom, facebookom…prešiel rok a stále nič. Normálne by si človek povedal, že sme v roku 1900, kedy žije človek odrezaný od pokroku na kraji lesa, bez susedov.

 

Na mieste vraždy bol Krajmer, ktorý tam nemal čo hľadať. Nejak sa chlapcom nedarilo zistiť, kedy Kuciak zomrel. Neviem, či všetkých súdnych patológov vyhnali zo Slovenska, ale viem, že tí to dokážu s veľkou presnosťou aj na hodinu. Taktiež vieme, že Kuciak mal mobil..ja som dnes bol na pumpe a za pár minút to vedel už google, napriek tomu, že mám vypnuté všetky lokalizačné služby. Taktiež mobilný operátor loguje polohu aj hovory a komunikáciu v prípade takýchto osôb. Aj internetový poskytovateľ vie zistiť, či prebiehali nejaké toky dat u Kuciaka a dokedy. Aj kamery po celej Veľkej Mači poznajú autá Kuciaka aj osoby, ktoré tam parkovali…

A taktiež susedia, lenže z ních sú niektorí Gálovci. Ako aj ten Gábor Gál, zhodou náhod tiže z Veľkej Mače. Gábor Gál, ktorý sa stal ministrom spravodlivosti po odstúpeni Žitňanskej. Čiže vražda vo Veľkej Mači a ministrom spravodlivosti sa po vražde stal obyvateľ Veľkej Mače. Kto poradil Kuciakovi kúpu toho domu? a prečo práve vo Veľkej Mači?

 

Akú hru tu hrajú?

 

Jedno sa však dá povedať s istotou, nebyť vraždy Kuciaka Slušné Slovensko nezasahuje do volieb v takej miere. Nestane sa primátorom Nitry jeden z organizátorov protestov po vražde Kuciaka – Hattas, taktiež Vallo v Bratislave, Fiabáne v Žiline a ani prezidentka Čaputová vrátane rastu Progresívneho Slovenska a Spolu, ktorí s organizátormi spolupracovali a spolupracujú.

 

Gorilla protesty Pčolinského a Nicholsona nevyšli, Sulikové a Lipšicové Bonaparty nevyšli, nevyšli ani protikorupčné pochody s podielom Via Iuris, kde pracovala Čaputová. Vyšli pochody po vražde Kuciaka, až tie pohli dianie „správnym“ smerom.

By |2019-04-13T23:15:02+00:0013. apríla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Medzi moje koníčky patrí hľadanie súvislosti v priestore zahltenom balastom... Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment