Za odchod lekárov zo Slovenska môžu aj zločinci a finančné skupiny

//Za odchod lekárov zo Slovenska môžu aj zločinci a finančné skupiny

Za odchod lekárov zo Slovenska môžu aj zločinci a finančné skupiny

Čoraz viac mojich známych lekárov odchádza do zahraničia. Ako dôvod často udávajú bezvychodiskovú situáciu spôsobenú nedostaktom personálu na oddeleniach, nadmerné pracovné vyťaženie. Nutnosť slúžiť mesačne viac ako 100 hodín nadčasu, ktoré sú preplácané obchádzaním zákonnika práce. Lekári sú pohoršení z Penty a iných skupín, ktoré si zo zdravotníctva zobrali prostredníctvom zapredaných politikov tie najzárobkovejšie odddelenia, laboratória, vyšetrovacie pracoviská… Štátne nemocnice ostali v rukách často VÚC, tie sú však tiež napojené na svojich oligarchov. Každý robí podvody a obohacuje sa na úkor zamestnancov a pacientov. Vedenie citovo vydierá personál a opakovane sa sťažuje na nedostatok financií a hovorí o potrebe šetrenia. Popritom čo vám uberajú z platov, z nadčasov…vidíte ako sa prerábajú cez spriazenené firmy napojené na Juraja Širokého kuchyne, oddelenia… Personál je svedkom klientelizmu a korupcie, o ktorom má strach hovoriť. Lekári, ale aj zdravotné sestry majú strach vyjadriť svoj názor. Mnohí nakoniec rezignujú a opúšťajú Slovensko. Málo ľudí má odvahu vystaviť seba a svoju rodinu týmto disociálnym psychopatom pracujúcich na princípoch organizovaných zločineckých skupín.

Slovensko však vždy ostávalo na pár odvážnych jedincov, ktorí za náš národ bojovali bezohľadu na riziko svojho života.  A takí ostali v pamäti národa aj po smrti. Lebo nie každý má v sebe primitívne egoistické rysy zamerané len na materializmus. Sú však medzi nami osoby, ktoré bojujú za budúcnosť Slovenska a Slovákov.

By |2019-07-02T23:39:14+00:002. júla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment