Z Únie von, ale nie s týmto personálom

//Z Únie von, ale nie s týmto personálom

Z Únie von, ale nie s týmto personálom

Ja som sa narodil v roku 1988. To je dôležité, lebo si už pamätám veci.

Veľa ľudí sa divilo, vrátane Hríba, ktorý tiež žil v 90tych rokoch, že bývalí SDK(Ú) politici, teraz v MOSTe, išli do koalície z Ficom.

Ono to všetko začalo v roku 1998. Vtedy sa ľudia tešili z toho, že sa zbavili jedného zlodeja a netušili pri tom, že si práve zvolili ešte väčšieho. Zakiaľ sa za Mečiara rozkrádali prevažne nepodstatné podniky, za Dzurindovej vlády sa predalo všetko. To keď by človek prorokoval v roku 1997, tak by človeka vyhlásili za blázna, veď to si vtedy nikdo nevedel predstaviť, že by “slovenská” vláda predala napríklad elektrárne. To by nikoho nenapadlo, že sa také niečo vôbec dá.

Vtedy ľudia naskočili Dzurindovi na lep s jeho eurointegráciou a na dvojnásobné platy, ktoré sľuboval, ale nemohol dodržať, keďže už vtedy väčšia ľudí pracovala v súkromnom sektore, tak to potom ja neviem ako si to ľudia predstavovali, že im asi zvýši minimálnu mzdu na 30 000 SKK? No, nepredstavovali si nič, oni jednoducho mu verili a skočili mu na to, že bude lepšie, tak ako neskôr v roku 2006 skočili Ficovi. Ale o tom neskôr.

V roku 1998 sa vytvorila koalícia proti Mečiarovi, lebo napriek všetkému Mečiar “vyhral” voľby, ale nebol v stave sám zhotoviť koalíciu, lebo mu na to nestačilo zastúpenie v NR SR.

Aj keď NR SR už je tiež bullshit, mali by sme sa držať Mareka Baláža a hovoriť tomu NZr SR (ako národná zrada Slovenskej republiky). To ale neplatí len pre Slovensko. Bundestag v BRD je tiež len Verrätertag. A senátori/reprezentanti v USA tiež len skorumpované špiny, ktoré serú na občana USA.

V roku 1998 teda vznikla koalícia so stranami ako SDK (Dzurinda) a SDĽ (Migaš + Fico) a Maďari. Neskôr v roku 2002 pribudli ďaľší zlodeji, ako Rusko, ale to nie je podstatné. Podstatné je, že sa proti Mečiarovi zjednotili zlodeji všetkých ideologických smerov. Od extrémne pravicových neoliberálov, až po ľavicových bláznov na skriňovej Avii. V tejto Migašovej zlodejskej bande pratril aj Fico v šušťákoch a športovej taške s botaskami. Paradoxne práve títo obsadili ministerstvo financií s brutálnou Brigitou, ktorá neskôr aj s Weissom odišla do výťahu založiť stranu a potom sa preháňali na Škode 1203 po Slovensku hľadať debilov, ktorí by ich ešte chceli voliť.

Táto brutálna Brigita, ktorá teraz pobehuje po zjazdoch “konšpiračných teoretikov” a “Putinom platených alternatívnych médií” prednášajúc o tom, že ako neoliberalizmus v EÚ zlyhal, ho sviňa v rokoch 1998 až 2002 sama implementovala. Ľudia, ktorí si to nepamätajú, alebo to už zabudli, lebo to už je 20 rokov dávno, tak by jej tie klamstvá aj uverili a preto jej na stretnutiach niekde v garáži alebo v krčme niekdo aj začapká. To sa potom dostane na YouTube a má to 22 videní. (Rešpektujeme 22 videní, to je furt viac ako oficialny YouTube kanál SaS!)

V každom prípade Fico vystúpil z Migašovej Avie, lebo si tam niekdo usral a už sa tam nedalo vydržať.

Fico a Beňová spravili SMER a potom išli kandidovať. Ja si, akoby to bolo včera spomínam na bilbordy s nápisom “Do Únie ano, ale nie s holým zadkom”.

Preto som nazval aj tento artikel “Z Únie von, ale nie s týmto personálom”.

Podstata je v tom, že jediné, čo slovenským politikom bráni Slovensko nadoraz vykradnúť, tak ako by si to ani Batista s Pinochetom dokopy nevedeli predstaviť, je práve tá Únia. Bez Únie by nikdo nedával pozor na to, že kam tie peniaze idú a ani by sa nikdo nečudoval nad tým, že ako je to možné, keď bolo do Slovenska naliatych toľko eurofondov, že to tu napriek tomu miestami vyzerá ako niekde v Somálsku alebo na Ukrajine.

Dnes už SMER objavil novú stratégiu. SaS na čele s “podrž balónik” Riškom už dávno zistil, ako sme sa od Sulíka mohli na ZDF dozvedieť, že Sulík si nič nemyslí o prerozdelovaní peňazí Brusselom. Ešte môže aj tých “národne cítiacich”, čo by inak Kotlebu volili, presvedčiť, že veď nebudeme si od Únie nechať diktovať, že ako si doma budeme narábať s “našimi” peniazmi. O tom, ako si “naše” peniaze rozdelíme si rozhodujeme hádam sami, nie? Kotlebovolič by už pri tomto punchline čapkal, neuvedomujúc si, že čo Sulík myslí pod pojmom “naše”. Čiže to skrachuje pri definícii, že kto je to “my”.

Martin Daňo dobre nafilmoval Sulíka, ako vysí na parlamentnom balkóne, že div kýbel pod balkónom nemoseli pristaviť, ako mu sliny tečú, že bude slovenským premiérom.

Ako mňa by neprekvapilo to, že by to bol práve Sulík, ktorý by vyviedol Slovensko z EÚ. Ale nie z demokratických dôvodov. To by sme podceňovali kriminálnu energiu politikov. Jeho vidina, ako sme na ZDF videli je to prerozdelovanie tých peňazí, čo sa teraz ešte musí “preprať” cez Brussel, v Bratislave. A potom by to už nebol ten, v “konšpiračných médiách” slávny brusselský byrokrat prdiaci do fotele, kto by rozhodoval o tom, kam, koľko a na čom sa peniaze daňového poplatníka rozkradnú, ale bol by to len Sulík sám a jeho zločinecká skupina v koalícii.

Mohli by teda kradnúť sami.

V centrále SMERu niekdo utrhol koaxiál na LNB, alebo im ho osral vták, rozleptalo ho slnko, alebo im do neho natiekla voda, v každom prípade tam nechytajú Astru 19.2E a tým ZDF.

Trvalo to pár rokov, ale sila telepatie medzi politikmi sa zblbnúť nedá, hlavne keď ide o kradnutie je to niekedy sila eventuálne spoľahlivá. V zmysle, že si môžeme byť “na betón” istý, že keď jedného politika schéma ako sa dá kradnúť napadne, tak to napadne aj iného. Eventuálne preto, lebo to nemusí toho iného politika napadnúť just v ten moment, ale raz ho to napadne určite.

Tak napadlo aj Kaliňáka, že v konečnom dôsledku je tá migračná kríza predsa-len na niečo dobrá, ako sme mohli vidieť v RTVS, sa aj s Klusom na tom dorozumeli.

Za normálnych okolností by bol problém Slovensko a svet presvedčiť o nutnosti odísť z fašistického spolku oceliarsko-politického, neskôr premenovaného na ÉÚ (also known as Európska strategicko-privatizačná Únia).

Dnes ale už stačí ak Únia na Slovensko uvalí nejaké sankcie, a just v ten moment, kedy vypršia eurofondy a Slovensko by muselo do Únie viac vrážať ako vytiahne, Slovensko Úniu opustí a politika môže zas neobmedzene kradnúť. Za všetko budú môcť migranti a gréci, samozrejme.

Asi tak vyzerá Sulíková (a teraz aj SMERácka) Agenda 2020 preložená do zrozumiteľnej reči.

V Británii už vidíme, ako sa masívne presúvajú schránkové firmy a kapitáloví investori, takže z toho si budú brať príklad aj naši zlodeji.

Ostaňme teda v “jadre”, dokedy máme v politike hajzlov.

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

Leave A Comment