Vyzerá to tak, že Matovič len kauzy vyťahuje pred voľbami, trestné oznámenie nepodáva

//Vyzerá to tak, že Matovič len kauzy vyťahuje pred voľbami, trestné oznámenie nepodáva

Vyzerá to tak, že Matovič len kauzy vyťahuje pred voľbami, trestné oznámenie nepodáva

3.2.2020 som kontaktoval OĽANO na stranníckom maili, taktiež poslanca Marosza, Matoviča s otázkou, či podali vo veciach, ktorými si robili kampaň aj trestné oznámenie. Doteraz som odpoveď nedostal a je vysoko pravdepodobné, že trestné oznámenie podané nebolo.

Dôkazov majú dostatok, dodatky by získala polícia a prípad mohla vyšetrovať.  To pravdepodobne súvisi s tým, že tieto kauzy využívajú len na politickú kampaň. Je zaujimavé, že zrazu táto scéna Matoviča spred Počiatkovho domu obletela všetky média, najmä však aj tie vlastnené finančnou skupinou Penta. Práve Penta a jej človek Špirko robil program Matovičovej strane OĽANO. O Matovičovi(OĽANO) a Lipšicovi (NOVA) sa dlhšie hovorí, že ich z úzadia podporuje Penta. Aj preto vytvoril Matovič dvojkoalíciu OĽANO s Lipšicovou NOVA (tu zakladal aj s Milanom Krajniakom, Sme rodina). Lipšic zastupoval Pentu aj v súdnych sporoch, taktiež počas Gorila protestov použil vodné delá na protestujúcich.

Práve vďaka tejto kauze Matovič porástol z necelých 8% na vyše 14% podľa predvolebných prieskumoch (i keď tým nemožno dôverovať, vzhľadom na veľkú chybovosť pri posledných voľbách). Matovič v týchto voľbách predstavuje koňa vytiahnutého na poslednú chvíľu, podobne ako v prípade volieb Čaputová, Mistrík.

Budem podávať trestné oznámenie na neznámeho pachateľa a ako zdroj použijem videa s Matovičom, vrátane zmluvy. Budem rád, ak sa niekto pridá a kontaktuje ma na maili. Prestaňme im už veriť tieto predvolebné divadlá.

By |2020-02-15T09:24:43+00:0015. februára 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment