Výskumný ústav gójov

//Výskumný ústav gójov

Výskumný ústav gójov

V slovenskom meste Nitra, alebo v jeho blízkosti, je Výskumný ústav živočíšnej výroby.

Vo svojej podstate sa táto inštitúcia (a všetky jej podobné kdekoľvek na svete) nezaoberá ničím iným, ako hľadaním najúčinnejších spôsobov, ako parazitovať na životnej sile a energii takzvaných hospodárskych zvierat.
Svedomie každého z nás, komu ešte zostal aspoň zlomok ľudskosti a schopnosti súcitiť s trpiacimi bytosťami, koho city a rozum odolali frontálnemu útoku temných síl proti všetkému, čo v nás všetkých malo navždy zostať ušľachtilé, vznešené, krásne a dobré, svedomie každého takého musí byť pobúrené.Malo by byť.
Výskumné ústavy parazitovania človeka na bezbranných zvieratách prichádzajú s najzhovädilejšími metódami na extrakciu maxima životnej energie z nich – bez ohľadu na ich utrpenie.
Toto môže človek robiť len za podmienky, že mu to nejaký satanský demiurg posvätil:
„Nech majú pred vami strach a hrôzu všetky zvieratá zeme, všetko vtáctvo neba a všetko, čo sa hýbe na zemi; dostávate do rúk všetky ryby mora.“
Genezis, kapitola 9, verš 2.
Nielen ohlúpil spomenutý demiurg ľudstvo diabolským bludom o „strachu a hrôze“, ktorými máme ovládať a trápiť všetky živé bytosti, ale ešte, aby utrpenia bolo čo najviac, ešte oklamal a vyčlenil malú časť svojho ľudského stáda, tvrdiac im, že oni sú jeho vyvolení, že im všetkých ostatných odovzdá do večnej poroby, otroctva a služby.
Tak, ako my skúmame nevinné zvieratá, a parazitujeme na nich, neváhame im odrezať časti tela za živa, ak to zvýši efektivitu nášho parazitovania na ich životnej sile a životnej energii, tak aj nás všakovaké inštitúty skúmajú, robia s nami pokusy, plánujú a manipulujú naše duše, sociálne a biologicky nás „inžinierujú“.
Bez ohľadu na našu prirodzenosť, našu dôstojnosť, naše záujmy a naše práva.
Čím viac skúmajú výskumné ústavy živočíšnej výroby hospodárske zvieratá, tým viac utrpenia a zúfalstva im spôsobujeme.
Rovnako, čím viac skúmajú rôzne inštitúty človeka, tým je vo svete viac mizérie, utrpenia, zúfalstva, samovrážd,drogovej závislosti a beznádeje – tým viac veríme a nádejáme sa, že do súdneho dňa nám zostávajú už len minúty.
Natoľko sú rozhodnutí aj odhodlaní zhovädiť ľudstvo, že žiadne naše prosby, naša vôľa ani hrozby ich, zdá sa,nemôžu zastaviť.
Len tak sa môže stať, že taká kreatúra, ako je Lajčák, sa nám môže verejne vysmievať, a bez ohľadu na nás,naše deti, naších budúcich, sa vyhrážať, že aj keď dnes ešte Slováci nie sú pripravení vzdať sa svojej rasovej, kultúrnej a historickej Identity, zaniknúť v mori miešania sa s Afričanmi, on sa v spolupráci s rôznymi výskumnými ustavmi o takú vec v budúcnosti postará.
Dovtedy nás chcú skúmať a kultúrno-sociálne inžinierovať, kým nás nezničia.
Aby bolo úplne jasné, čo som chcel povedať, pridám ešte takúto reč:
Keby bol svet podľa môjho vkusu, nikto by sa neživil zakladaním ani prevádzkovaním akýchkoľvek inštitútov na skúmanie ľudských bytostí v zmysle, ako som uviedol vyššie. Žiadne inštitúty pre akékoľvek otázky (vrátane otázok verejných) by jednoducho neexistovali. Ani frankfurtské alebo newyorské neomarxistické školy výskumu a manipulácie s ľudskými bytosťami.
Hlásanie vlastnej vyvolenosti by určite bolo zločinom proti ľudskosti, každý by sa musel živiť poctivou a užitočnou prácou. Sociológiu, „umenie“, politológiu, aj akýkoľvek aktivizmus  by som, rovnako, ako cirkev, oddelil od štátu aj od válova.
Za riadenie našich záležitostí si platíme nie práve lacný štát, a ten má povinnosť nám takú službu doručiť. Mimovládkárom a profesionálnym aktivistom treba dať do pozornosti, že vďaka usilovnosti nášho ľudu je pre nich v súčasnosti k dispozícii niekoľko stotisíc užitočných pracovných miest. Keď ich zaplnia, nebudú mať čas ani chuť špekulovať nad tým, ako sem natlačiť černochov z Afriky. Vraj v záujme našich dôchodkov či buduceho prežitia.
Žiadni Tatari, Mongoli, Taliani, Arabi ani Židia by sa u nás nesmeli živiť zakladaním akýchkoľvek institútov, ani sľubovať cudzincom, že oni sa postarajú o to, aby sa Slovensko premenilo na Afriku alebo  moslimskú Arábiu.
Dôverujem ľudstvu, a verím, že ponechané samo na seba, na prirodzený výber, na prirodzenú hierarchiu, vie sa o seba postarať aj bez nevyžiadanej asistencie od vyvolených či prekliatych.
By |2019-01-26T09:21:08+00:0026. januára 2019|Categories: Infovojna|6 komentárov

About the Author:

Avatar

6 komentárov

 1. Avatar
  Vladimir 2. februára 2019 at 6:09

  Grigoriy, zjavne ta moj komentár riadne rozčúlil. Aj keď neviem prečo, pretože ja som sa nevyjadroval k podstate tvojho príspevku, ja som upozornil, že daný citat z Biblie, niekto, niekedy preložil nie podľa originálu, ale už z iného prekladu, možno z anglického, latinského či gréckeho. A ty si namiesto komentovania uvedeného faktu, zahájil voči mne osobný útok plný jedu s absolútnym argumentačnym nedostatkom. Osobné urazky a posudzovanie gramatiky textu su toho dokazom.
  Vies denne komunikujm min. 4 jazykmi anglicky, nemecky, taliansky a rusky, preto primárne nemám nastavenú slov. klávesnicu a konečne svoje vykonaju aj automatické opravy od Google. Čo sa týka tvojich otázok mám odpovede na všetky a to si píš. A vsak tvoj koment jasne naznačuje, že na moje odpovede nie si absolútne zvedavý. Ale predsa ma mrzí a preto ti aj odpisujem, že som ťa nechtiac nahneval či urazil.

  • Avatar
   Grigoriy Ilmoran 2. februára 2019 at 6:23

   Vladimír, v skutočnosti som na odpovede na moje otázky neskutočne zvedavý, lebo viem, že môžu byť len v troch kategóriách:
   – veľmi zaujímavé,
   – humorné,
   – trapné.

   Grigoriy Ilmoran.

   • Avatar
    Grigoriy Ilmoran 2. februára 2019 at 6:28

    Dokonca si myslím, že tú báchorku o mojom nezáujme si si len vymyslel, lebo nevieš, čo mi máš povedať: z núdze cnosť.

 2. Avatar
  Grigoriy Ilmoran 1. februára 2019 at 11:46

  Zdravím Vladimír.
  Ďakujem za snahu poučiť ma, hoci napriek snahe, výsledok je nulový.
  Už preto, že ja neviem, čo sú to tie „literárne preklady“ alebo „literárna fixia“.
  Ty si len typický nedouk a provokatér:
  Nemáš nič, čo by mohlo byť primeranou reakciou na môj príspevok, tak vypisuješ sprostosti, a ešte nemáš ani toľko slušnosti, aby si v dvoch vetách neurobil dvadsať chýb.
  Odhliadnuc od tvojich hlúpych a nepodstatných poznámok, poďme k podstate veci:
  Napíš mi, prosím, kde sa v Biblii, ktorá je vraj slovom božím, píše, že ľudia nemajú spôsobovať utrpenie čomukoľvek,čo utrpenie môže pociťovať – teda univerzálny kódex dobra.
  Tak ako to napríklad hlása budhizmus.
  Kde v biblii je napísané, že Židia majú neokrádať , neprerieknuť krivé svedectvo proti komukoľvek, nezabijať žiadne ludské bytosti nielen svojich blížnych Židov?
  Kde je v Biblii napísané, že Židia nemajú parazitovať na iných národoch? Neboli by sa dejiny sveta odohrávali úplne ináč, keby im ten ich Jahve bol dal také prikázanie, a prísne by dbal, aby to naozaj dodržiavali?
  Poviem ti, pravdu, ja by som také prikázanie od Všemohúceho, Večného a Univerzálneho milujúceho Boha očakával.
  Inými slovami, biblia je len kompilácia výmyslov na podporu židovskej stratégie na ovládnutie sveta – nie je v nej nič skutočne duchovné, ušľachtilé alebo vznešené.
  Keď mi budeš odpovedať, napíš mi aj to, načo bolo bożiemu obľúbencovi Šalamúnovi šesťsto konkubìn, či s ním boli všetky dobrovoľne, alebo mu ich násilím nachytali s božím požehnaním jeho vojaci. Aj to tu napíš, ako úchylný kráľ Dávid (vraj predok Ježišov) poslal svojho priateľa Uriáša na istú smrť do vojny len aby sa zmocnil jeho ženy, a násilím jej urobil decko.
  Môžeš mi to poslať aj vo forme doslovného prekladu z hebrejčiny.

  Grigoriy Ilmoran

 3. Avatar
  Vladimir 1. februára 2019 at 10:44

  Zdravim Grigoriy, prosim ta pri komentovani Biblie nepouzivaj literarne preklady, ktore su znacne poplatne literarnej fixii. Ale pouzivaj doslovny preklad z hebrejskeho originalu. V tomto pripade doslovny preklad znie: A vasa Usta a vas Respekt bude nad vsetkymi pozemskiymi zivocichmi….Trochu rozdiel, vsak?

 4. […] post Výskumný ústav gójov appeared first on Blog […]

Leave A Comment