Výrub lesov spôsobuje suchá, pokles podzemnej vody, nárast CO2

//Výrub lesov spôsobuje suchá, pokles podzemnej vody, nárast CO2

Výrub lesov spôsobuje suchá, pokles podzemnej vody, nárast CO2

Poslal som otázky Janovi Mičovskému, rodákovi z Humenného v strane OĽANO:

Dobrý deň na Facebooku stále kolujú fotky o pretrvávajúcom enormnom vývoze dreva cez hranice SR. Lesy sú na celom strednom Slovensku enormne rúbané a devastované a preto aj pribúda otepľovanie (hromadenie CO2) a taktiež sucho, kedže lesy zadržujú vlahu, vrátane poklesu podzemnej vody. Pochádzam z Kysúc a každá moja návšteva tam je čoraz väčší výrub lesov. Garantovali ste, že sa to zastaví…prečo to stále pokračuje.

Na základe infozákona 211/2000 Z.z Váš žiadam o informácie ohľadom množstva vyvezeného dreva do zahraničia od začatia Vašej vlády a vášho pôsobenia na ministerstve. Taktiež Vas žiadam o informácie o vašom reálnom pláne na zastavenie tejto devastácie a aké kroky ste už podnikli.
Ďakujem, s pozdravom Radoslav Čičala. Informácie prosim zaslať späť na tento e-mail.
By |2020-05-09T10:04:05+00:009. mája 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment