Volebná matematika

//Volebná matematika

Volebná matematika

Zdravím všetkých,

mám tu pre vás posledné prepočty. Kto má šancu stať sa prezidentom? Predsa ten najmenej závadný, to menšie zlo. A preto vám tu ponúkam jednoduchú matematiku. Kotleba nemá šancu vyhrať. Harabín má jedinú šancu vyhrať voči Kotlebovi. Čaputová má šancu v druhom kole len proti Harabínovi a Kotlebovi. Ševčovič v druhom kole porazí každého.

Takže otázka pre vás čo sa oháňate číslami o tom kto má v čí prospech odstúpiť aby nebola zvolená Čaputová je táto. Voliť Ševčoviča, alebo Čaputovú. Ak sa Ševčovič nedostane do druhého kola, tak Čaputová áno. A v tom prípade sa celá štandardné strany a média roztrhajú aby ľudia volili ju. V druhom kole nemá šancu ani Harabín ani Kotleba. Takže miesto hlasovania za Harabína volte Ševčoviča, teda pokiaľ nechcete Čaputovú. Ak je pre vás menším zlom Čaputová pred Ševčovičom, tak voľte ju.

Pre nás ostatných, čo volíte srdcom a je nám jedno či bude náš kandidát hoc aj posledný je táto matematika zbytočná. My nie sme poplatný iným, ale len vlastnému presvedčeniu a viere.

P.S. ak si niekto myslí, že Harabín porazí v druhom kole Ševčoviča, alebo Čaputovú, tak je na rovnakej mentálnej urovni ako Matovič.

By |2019-03-15T19:56:59+00:0015. marca 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment