Vo finále bude Harabin a Mistrík, prezidentom sa stane Harabin

//Vo finále bude Harabin a Mistrík, prezidentom sa stane Harabin

Vo finále bude Harabin a Mistrík, prezidentom sa stane Harabin

Voľby sú dlho plánované a začali sa na ne pripravovať dávno pred vstupom Harabina na alternatívnu scénu (cez Martina Daňa, 2015).

Už vtedy sa šepkalo, že Harabin bude chcieť byť prezidentom. Na túto otázku odpovedal Lichtnerovi, že isto nemá záujem byť prezidentom, bol by to podľa neho krok späť. (neviem túto reláciu dohľadať, nejako sa vytratila z internetu..na otázku neodpovdá ani Lichtner a informačná vojna). Prišiel však rok 2018 a Harabin kandiduje za prezidenta. Voči sebe nemá žiadného silného súpera. Mistrík má obrovskú kampaň, avšak ľudia v ňom vidia druhého Kisku a to mu uberá na možnosti byť vyloženým favoritom. Kandidátov je veľa a tí sú tam za účelom roztrieštenia hlasov a následného spojenia podpory. Kedy väčšina kandidátov podporí vo finále buď Harabina alebo Mistríka.

Harabina nepriamo podporuje aj SMER-SD a tým má zabezpečenú voličskú základňu SMER-SD aj SNS. SMER-SD aj SNS nepredstavia žiadného silného kandidáta na prezidenta, nakoľko Harabin je ich tichým kandidátom. SNS má spoločné záujmy ako Harabin, SNS rozvinulo Harabinovu novelu zákonnika o trestaní ľudi za vyjadrenie sa voči Židom. Harabin aj Danko vytvorili zákony, ktoré nadradili národ Židov nad ostatné národy. Dôvod, čo je tým cieľom uvidíme neskôr. Voči tomúto zákonu sa postavili aj vysokopostavené osoby Židovského pôvodu a poukazujú na vyvolávanie nenávisti voči Židom, nakoľko všetke národy a ľudia sú si rovnocenní.

Harabin bol úspešny od jeho pôsobenia na okresnom súde počas komunistickej éry. Harabinovi sa darilo aj po prevráte, vo vláde vytvorenej Havlovymi ľuďmi zastával najvyššíe posty v štáte. Paradoxne Harabina si zvolili ako sudcu Najvyššieho súdu SR (vláda vytvorená z pozadia Demešom). Od 1998 bol predsedom súdnej rady a predsedom najvyššieho súdu SR. V roku 2006 ho ĽS-HZDS nominovala na post ministra spravodlivosti a podpredsedu vlády SR, kde pôsobil do roku 2009. V tom období ako bol podpredseda vlády SR sme boli zbavení samostatnosti podpísaním Lisabonskej zmluvy.

S istotou vám viem povedať, že Harabin voľby vyhrá. Sú na jeho strane média hlavného prúdu a aj média alternatívy. Média hlavného prúdu ľuďom podsúvajú už teraz myšlienku Harabina ako silného kandidáta, ktorý sa dostane do druhého kola. A nevyťahujú na neho žiadné kauzy (a primitívne argumenty, že sa ho boja lebo ich bude súdiť tu neobstoja..nakoľko média disponujú násobkami toho, čo môže od nich Harabin vysúdiť – viď. 900 000 EUR, ktoré vložil majiteľ Esetu do DennikN).

Že Harabin vyhrá má jedno pozitívum, že si môžte tipnúť a vyhráte. Ostatné sú len negatíva. Máme tu vodu, obrovské zásoby vody, o ktoré si narokuje USA aj Izrael. S Izraelom má Harabin veľmi dobré vzťahy a pozná sa s viacerými vysokopostavenými politikmi Izraela. A čo urobil Harabin pozitívne pre Slovensko a Slovákov za 23 rokov jeho pôsobenia na najvyšších funkciach neviem a neviem to ani nikde nájsť. Ak je toto len môj čierný sen budem rád…

S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala

PS: ak nájdete reláciu, kde Harabin sa dušuje, že nechce byť prezidentom..pošlite prosím na radoslav.cicala@gmail.com.

By |2018-12-16T11:49:32+00:0016. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Občianský aktivista. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

One Comment

  1. […] post Vo finále bude Harabin a Mistrík, prezidentom sa stane Harabin appeared first on Blog […]

Leave A Comment