Vláda definitívne rozhodla: Do Marrakéšu nepocestuje nikto! Pripomienky SR pošle len diplomatickou poštou

//Vláda definitívne rozhodla: Do Marrakéšu nepocestuje nikto! Pripomienky SR pošle len diplomatickou poštou

Vláda definitívne rozhodla: Do Marrakéšu nepocestuje nikto! Pripomienky SR pošle len diplomatickou poštou

Vláda SR na dnešnom rokovaní definitívne rozhodla, že nesúhlasí s Globálnym paktom OSN o migrácii a do Marrakéšu preto od nás nepocestuje nikto, resp. nikomu zo Slovenska neschválila účasť na tejto konferencii! Potvrdil to samotný premiér Peter Pellegrini s tým, že pripomienky Slovensko pošle len diplomatickou poštou.

Ako premiér po rokovaní vlády doslova uviedol: „Najbližšie rokovanie vlády sa uskutoční až po Marrákeši, to znamená, že už nemáme kedy na rokovanie vlády predložiť návrh delegácie a účasti SR v Marrákeši. To znamená, že vláda neschválila nikomu účasť, krytie nákladov ani oficiálny mandát zúčastniť sa marrákešského summitu, a preto týmto naším rozhodnutím je vec vybavená!“ Pellegrini zároveň požiadal ministerstvo zahraničia SR, aby pripravilo diplomatickú poštu s výhradami v zmysle uznesenia NR SR, ktorú by už tento týždeň mohol podpísať a zaslať do Marrakéšu! V uznesení vlády sa ďalej píše aj to, že sa majú vykonať príslušné opatrenia spojené so stiahnutím SR z procesu prijímania dokumentu a členom vlády ukladá zdržať sa konania, ktoré by mohlo vyvolať účinky smerujúce k viazanosti Slovenska týmto globálnym paktom!

Vláda sa teda definitívne rozhodla, že poslúchne vôľu a prianie národa, Zahraničného výboru NR SR a samotnej NR SR a na marrakéšsku konferenciu nepošle nikoho! A to napriek nesúhlasu zapredaného koaličného Most-Hídu a viacerých opozičných strán, ktoré stále tlačia na to, aby do Marrakéšu niekto zo SR cestoval. Toto dnešné vládne rozhodnutie je pre Slovensko a slovenský národ extrémne dôležitým rozhodnutím, za ktoré budú vláde a hlavne všetkým ľuďom, ktorí proti tomuto zločinnému paktu „zabojovali“, ešte naše budúce generácie veľmi dlho vďačné! A to nijako nepreháňam.

Teraz je ale na ťahu posledný hráč, ktorý ešte môže zamiešať kartami – Kiska! No napriek faktu, že ho do toho rôzni promigrační fanatici z Most-Hídu a opozičných strán tlačia a že má na to ako prezident právo, nepredpokladám, že sa tak stane. A to nielen preto, že vláda neschválila na konferenciu nikomu okrem mandátu ani krytie nákladov, to znamená, že ministerstvo vnútra by nemalo na let do Marrakéšu nikomu dať ani vládny špeciál, ale aj preto, že by to tohoto militaristu a podvodníka nadobro politicky odrovnalo! Teda ak myslí ešte na nejakú budúcu politickú kariéru v Progresívnom Slovensku, či nejakej ďalšej strane. Nehovoriac o skutočnej vlastizrade, ktorej by sa týmto svojím konaním dopustil. Myslím, že aj kvôli týmto faktom to riskovať nakoniec nebude. Nuž ale tlaky liberálnych globalistických skupín sú obrovské a preto musíme byť tieto posledné dni zostávajúce do začiatku marrakéšskej konferencie aj naďalej veľmi ostražití. Kiska je totiž ich biely kôň, ktorý môže aj kvôli tomu svoje rozhodnutie hocikedy náhle zmeniť…

Martin Bago

https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Do-Marrakesa-nepojde-za-Slovensko-nikto-307462
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/494091-rokovaniu-vlady-bude-dominovat-lajcakova-demisia/
https://domov.sme.sk/c/22001147/online-kiska-lajcak-a-demisia.html
https://slovensko.hnonline.sk/1854057-uz-nie-je-kedy-na-vladu-predlozit-ucast-slovenska-v-marrakesi-vyhlasil-pellegrini

By |2018-12-05T13:01:57+00:005. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Vláda definitívne rozhodla: Do Marrakéšu nepocestuje nikto! Pripomienky SR pošle len diplomatic… appeared first on Blog […]

Leave A Comment