Verhofstadt: Poľsko a Maďarsko musia prijať liberálne hodnoty EÚ alebo opustiť blok! V EÚ nie je pre neliberálne spoločnosti miesto!

//Verhofstadt: Poľsko a Maďarsko musia prijať liberálne hodnoty EÚ alebo opustiť blok! V EÚ nie je pre neliberálne spoločnosti miesto!

Verhofstadt: Poľsko a Maďarsko musia prijať liberálne hodnoty EÚ alebo opustiť blok! V EÚ nie je pre neliberálne spoločnosti miesto!

Hlavný vyjednávač Európskeho parlamentu (EP) pre Brexit, poslanec EP, ktorý vedie Alianciu liberálov a demokratov Európy a bývalý belgický premiér Guy Verhofstadt odkázal v týchto dňoch prostredníctvom Twitteru Maďarsku a Poľsku, že musia prijať liberálne hodnoty EU alebo opustiť blok.

Ako Verhofstadt doslova napísal: EU bola vybudovaná tak, aby zaručila slobodu našich občanov, demokraciu a právny štát. Ak maďarská a poľská vláda chcú vybudovať uzatvorené a neliberálne spoločnosti, musia to urobiť mimo EU! Členovia EU musia nielen brať peniaze, ale tiež plniť určité povinnosti a dodržiavať pravidla. V našej Únii nie je miesto pre krajiny, ktoré berú peniaze z EU, ktoré sa chcú podieľať na jednotnom trhu, ale odmietajú naše zdieľané hodnoty.“

„V niekoľkých členských štátoch EU nejde ďalej považovať liberálne demokratickú kontrolu a vyváženosť za samozrejmosť. Niektoré vlády v EU systematicky podkopávajú demokratický systém a právny štát s cieľom zachovať si svoju moc. To musí prestať!“ Ja sa ale pýtam, kto sa pýtal občanov jednotlivých, hlavne novších členských štátov EU, či si tiež prajú prijať tie tzv. liberálne „hodnoty“ EU, rozumej rôzne LGBT deviácie, multikulturalizmus, zbesilú migráciu, či rôzne iné globalizačné zvrátenosti? Kto sa pýtal občanov jednotlivých členských štátov EU, či si prajú. aby im niekto z jedného centra (Bruselu) diktoval, čo majú prijať, vyznávať, tolerovať a čím sa majú riadiť? Spýtal sa ich niekto len na tieto dve základné veci? Nie? Tak ten niekto nemá čo teraz žiadať, aby občania a ich zástupcovia vo vládach nasilu prijali nejaké európske „hodnoty“, ktoré si vymysleli nikým nevolaní devianti a zločinci a ktoré sú zamerané len na jedno – totálne dehonestovanie a zničenie všetkého národného, tradičného, zdravého, morálneho, etického a rodinného!

Verhofstadtovi ale nik nebráni, aby dané zvrátenosti prijal a riadil sa nimi. No tento bruselský zapredaný pajác nemá absolútne žiadne právo požadovať také niečo od nás, občanov Slovenskej republiky a v podstate od všetkých občanov ostatných členských krajín EU! Mňa osobne nikdy takýto pomätenec neprinúti, aby som šiel proti svojmu vlastnému národu, občanom, tradíciám a hodnotám, ktoré aj naši otcovia a dedovia po stáročia vyznávali! A hlavne, aby som šiel proti svojmu vlastnému svedomiu, ktoré očividne takým zločincom ako je Verhofstadt chýba!

Martin Bago

https://www.express.co.uk/news/world/902769/Guy-Verhofstadt-EU-latest-news-Hungary-poland
http://www.breitbart.com/london/2018/01/10/eu-boss-poland-hungary-accept-eu-values-leave-nationalist-values-racist/
https://www.jihadwatch.org/2018/01/eu-boss-calls-hungary-and-poland-racist-and-illiberal-for-refusing-muslim-migrants
https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/jan/07/hungary-poland-had-enough-of-liberal-democracy-eu-must-act
https://twitter.com/guyverhofstadt/status/950649393841090560

By |2018-01-12T12:38:26+00:0012. januára 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment