Veľká Noc 2021 a Hmyzí hotel

//Veľká Noc 2021 a Hmyzí hotel

Veľká Noc 2021 a Hmyzí hotel

Veľká Noc 2021 a Hmyzí hotel

Ako bývalý železničiar prehodil som výhybku smerom k záhrade, prírode a vesmíru. Vraciam sa tam, kam patrím – celou svojou dušou.

V prílohe vám zasielam to, na čom som začal robiť už minulý rok:

HMYZÍ HOTEL.

Čakáme na prvých obyvateľov. Toto som ručne ešte na jeseň urobil celé sám, trvalo to asi 4 víkendy tvrdej lopoty, v tomto roku ešte jeden víkend, ale výsledok ma veľmi teší – je to originál.

Ak máte niekde záhradu, urobte to tiež, potešíte kvety a rastliny, potešíte užitočný hmyz, určite ale nepotešíte všetko to, čo vám spôsobuje škody.

Presne tak, ako tí ľudskí paraziti a upíri, ktorí sú nielen v našej vlasti dnes pri žezle – dočasne.

Dianie na Zemi sa bude ešte zostrovať a zhoršovať, ale takto to má byť. Máme teraz pred Veľkou Nocou, a tak sa vyjadrím „veľkonočne“:

Pozemské ľudstvo si musí prežiť svoju Veľkú Noc, všetci bez výnimky! OSLAVA – ZRADA – UTRPENIE – VZKRIESENIE – VÍŤAZSTVO. Ale konečné víťazstvo sa netýka hocikoho, kto sa nesnaží …

Iný príklad – z vašej kuchyne:

Keď sa má predsa odšumiť polievka, aby v nej zostalo už iba to čisté, treba ju dať do varu, aby kal vyplával na povrch a potom aby sa to neželané a nepotrebné dalo ľahko odstrániť. Až potom vypíname teplo, polievka sa ochladí na príjemnú teplotu a prináša nám úžitok.

A takto je to aj s našimi osudmi v tejto Pred-Očistnej dobe na planéte Zem. Varí sa to, pečie sa to, masky padajú, ľudia už nevládzu sa pretvarovať ako predtým, zlo sa ničí medzi sebou a dobrí ľudia s pokorou a hlavne s nádejou hľadia do blízkej budúcnosti.

Iba tí, ktorí nepodľahnú zlu a vydieraniu, dočkajú sa víťazstva.

Ako to Syn Boží povedal?

„Kto uprednostní život pozemský pred Pravdou, stratí život večný.“

Ja som sa rozhodol pre Víťazstvo Pravdy nad Lžou, a preto som sa z nátlaku temných síl nedostal ani len na Slovensko. Život nedobrovoľného exilanta v nacistickom lágri pod názvom „EU-COVID“ je len dočasnou a krátkou epizódou na mojej ceste DOMOV.

Ak ste niektorí zišli z Cesty Pravdy a Slobody, vráťte sa čo najskôr na ňu, lebo času veľa niet.

Veľa síl vám všetkým, aby ste zvládli všetko to, čo vás ešte čaká.

VYDRŽAŤ!

Jozef Potúček, Veľká Noc 2021

By |2021-04-01T21:24:15+00:001. apríla 2021|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment