Veľká kríza prichádza

//Veľká kríza prichádza

Veľká kríza prichádza

Nevyriešenie krízy z roku 2008, jej predlžovanie vedie k tomu, že prichádza ešte väčšia, ba čo viac najväčšia kríza akú svet zažil.

V médiách je veľa varovaní, že nová kríza je blízko. Tvrdia to mnohí ekonómovia. A vidia to aj samotní občania.

Krízy slúžia elitám, na získanie ešte väčšieho bohatstva a podrobenie obyvateľstva.


 

Nový svetový poriadok.  To je cieľ. Svetovláda.

Kríza umožní, aby jednému sa dostalo moci nad svetom. Bude sa vyhlasovať za mesiáša, ktorý prišiel spasiť svet od útrap krízy.

Bude to čas Veľkého súženia.

Evanjelium podľa Lukáša 21.kapitola

20 Keď uvidíte, že vojsko obkľučuje Jeruzalem, vedzte, že sa priblížilo jeho spustošenie. 21 Vtedy tí, čo budú v Judei, nech utečú do hôr. Tí však, čo budú v meste, nech z neho odídu, a tí, čo budú na vidieku, nech doň nevchádzajú, 22 lebo to budú dni pomsty, aby sa splnilo všetko, čo je napísané. 23 Beda ťarchavým ženám a tým, čo budú v tie dni pridájať! Lebo bude veľké súženie na zemi a hnev proti tomuto ľudu.

 24 Budú padať ostrím meča, odvedú ich do zajatia medzi všetky národy a po Jeruzaleme budú šliapať pohania, kým sa nenaplní čas pohanov. 25 Budú znamenia na slnku a mesiaci i na hviezdach a na zemi budú národy plné úzkosti a zmätku z hukotu mora a vlnobitia. 26 Ľudia budú zmierať od strachu a očakávania toho, čo príde na svet, lebo nebeské mocnosti sa budú chvieť. 27 Vtedy uvidia Syna človeka prichádzať v oblaku s mocou a veľkou slávou. 28 Keď sa to začne diať, vzpriamte sa, zodvihnite hlavu, lebo sa blíži vaše vykúpenie.“


 

Táto kríza skončí veľkou vojnou- Armagedon. Kde vyhrá dobro. Bude to koniec tejto Zeme, ale mnohí budú spasení a nadíde súd.

Ako sa pripraviť na krízu?


DODATOK 21.6.2020


 

V roku 1988 titulná stránka časopisu The Economist, kde je viditeľný rok 2018 a na minci je číslo 10 a prečiarknutý krúžok ( číslo 10 ?). Takže to odkazuje na dátum 10.10.2018?

Kanály na Youtube, ktoré sa zaoberajú touto krízou:

1.) Igor Jurečka: https://www.youtube.com/watch?v=jm37hu4vf08

2.) Zbyněk Čep a Pavel Zítko Otevřete Oči 2 & poznejte KRISTA:https://www.youtube.com/watch?v=6jtALTy48nw

 

 

 

Súvisiace články: 

1.) Svetovládca čaká na svoju kráľovskú korunu: https://blog.infovojna.sk/svetovladca-caka-na-svoju-kralovsku-korunu/

2.) Koniec Vatikánu, výstavba tretieho Šalamúnovho chrámu a Antikrist: https://blog.infovojna.sk/koniec-vatikanu-vystavba-tretieho-salamunovho-chramu-a-antirkist/

 

By |2020-06-21T10:20:33+00:0019. septembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] Veľká kríza prichádza […]

Leave A Comment