Vedci sú konšpirátori

//Vedci sú konšpirátori

Vedci sú konšpirátori

Naši vedci, lekári a ministerskí odborníci stále odmietajú postupovať podľa osvedčeného Marikovho protokolu, ktorý na základe desiatok štúdií pre jednotlivé účinné lieky (ivermektín…), vitamíny ( D…), antioxidanty (Quercetin…) a minerály (Zn) vypracovali tieto svetové autority v oblasti medicíny. Lekárske a vedecké kapacity sa hodnotia podľa tzv. Hirschovho indexu (0-100). Tím Dr. Paula Marika má takéto hodnotenie: Marik 88, Meduri 57, Varen 43. Naši lekári a vedci Pavol Jarčuška 11, Peter Sabaka 8, Alena Koščálová 2, Jozef Šuvada 1, Peter Celec 31, kontroverzný Vladimír Krčméry má 24. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Hirschov_index). Pre našich lekárov a medicínskych vedcov je typické aj to, že ich aktivity sponzorujú FF a zaštiťujú ich dokonca aj renomovaní zahraniční politici. Napríklad naša hlavná odborníčka, ktorá má na starosť zdravie detskej populácie MUDr. Helena Prokopová je členkou HPV college, ktoré je sponzorované celým portfóliom farmaceutických firiem (Pfizer, Glaxo, Merck…) a politickú záštitu prevzala Madelaine Albright, ktorá stála ako veľvyslanec USA pri OSN od 1993 napríklad aj za embargom voči Iraku, v ktorom v tom čase zomrelo 500 000 irackých detí na zlú zdravotnú starostlivosť, alebo neskôr ako MZV USA (od 1997) pomáhala vyriešiť situáciu v bývalej Juhoslávii humanitárnym bombardovaním Belehradu. Dnes sa popri svojich podnikateľských aktivitách v Kosove rozhodla pomáhať aj slovenským lekárom.

Ja patrím ku konšpirátorom a preto sa vo svojej práci v starostlivosti o zdravie svojich pacientov opieram o iných konšpirátorov.
Do môjho portfólia konšpirátorov napríklad patria:

Luc Montagnier, francúzsky biológ a virológ, nositeľ Nobelovej ceny za fyziológiu alebo medicínu v roku 2008 (objav vírusu HIV), od roku 1960 pracoval v Národnom centre pre vedecký výskum (CNRS), kde sa neskôr stal riaditeľom výskumu, bol profesorom na Pasteurovom inštitúte, kde sa venoval výskumu vírusovej onkológie, bol profesor a riaditeľ Centra pre Molekulárna a bunková biológia na Queens College, New York City University, a potom viedol výskumný ústavu na Šanghajskej univerzite Jiao-tong. Je členom Akadémie vied a Národnej akadémie medicíny FR.
Dr. Robert Malone, objaviteľ mRNA vakcín, vedec, ktorý pôsobil na  lekárskej fakulte University of Maryland v Baltimore a docent biotechnológie na Kennesaw State University
Dr. Geert Vanden Bosche, prof. mikrobiológie a hygieny je odborníkom v tejto oblasti s obrovským renomé. Doktorát z mikrobiológie získal na Univerzite v Gente v Belgicku a doktorát z virológie na Univerzite v Hohenheime v Nemecku. Pracoval pre niekoľko očkovacích spoločností (GSK Biologicals, Novartis Vaccines, Solvay Biologicals), kde zastával rôzne pozície vo výskume a vývoji vakcín, ako aj vo vývoji najnovších vakcín. Bol v tíme v Nadácii pre zdravie, Billa a Melindy Gatesovcov, v Seattli (USA) ako výkonný riaditeľ jedného programu predtým, ako odišiel pracovať pre Globálnu alianciu pre vakcíny a imunizáciu (GAVI) v Ženeve ako generálny riaditeľ programu ebola. V GAVI monitoroval úsilie o vývoj vakcíny proti ebole. Gavi zastupoval aj na fórach s ďalšími partnermi vrátane WHO, kde zhodnotil pokrok v boji proti ebole a pri budovaní globálnej pripravenosti na pandémiu. Potom nastúpil do Nemeckého centra pre výskum infekcií v Kolíne nad Rýnom ako vedúci úradu pre vývoj vakcín.
Michael Yeadon vedec vakcinológ, 16 rokov viedol výskumný tím vakcinológov Pfizeru.
Sucharit Bhakdi, špecialista na mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu, profesor lekárskej mikrobiológie, od roku 1991 viedol Ústav pre lekársku mikrobiológiu a hygienu ako profesor C4 na univerzite v Mainzi.
Richard Pomerantz, prof. vedec, molekulárny biológ z Jeffersonovej univerzity vo Filadelfii.
Byram Bridle, prof. vírusovej imunológie, Univerzita v Guelph, Ontário.
Martin Kulldorff, prof. Harvardskej univerzity, bioštatistik a epidemiológ so špecializáciou na detekciu a monitorovanie šírenia infekcií a hodnotenie bezpečnosti vakcín.
Sunetra Gupta, prof. Oxfordskej univerzity, epidemiologička so špecializáciou na imunológiu, vývoj vakcín a matematické modelovanie priebehu infekčných ochorení.
Jay Bhattacharya, prof. LF Stanfordskej univerzity, všeobecný lekár, epidemiológ, ekonóm zdravia a odborník na oblasť verejného zdravia so špecializáciou na infekčné ochorenia a zraniteľné skupiny obyvateľov.
Paul Marik, prof. pneumológie a kritickej medicíny, Eastern Virginia a celá jeho skupina FLCCC https://covid19criticalcare.com/about/the-flccc-physicians/
Peter Andrew McCullough, americký kardiológ, ktorý ako jeden z prvých zostavil a publikoval protokol na liečbu kovidu.
Vladimír Zelenko, praktický lekár z New Yorku, ukrajinského a židovského pôvodu, ktorý vyliečil hydroxychlorochinom prezidenta Trumpa z kovidu.
Z českých lekárov a vedcov, Jaroslav Turánek, prof. vakcinológ a imunológ z UK Praha, Jiří Beneš, prof. prednosta infekčnej kliniky Nemocnice na Bulovke, UK Praha, Jiří Beran, prof. epidemiológie a vakcinológie Hradec Králové, Jaroslav Michálek, prof. pediater, imunológ a onkológ, Masarykova univerzita Brno, Soňa Peková česká virologička, autorka prvého českého PCR testu…
Zo slovenských lekárov Juraj Mesík, Michal Piják, Ján Lakota, Štefan Hrušovský, Igor Bukovský, Slavomír Šucha, Etela Janeková, Peter Lipták, pediatri Júlia Hrachová, Michal Csáder, Jana Kaprinayová
+ tisícky ďalších vedcov, lekárov z celého sveta.
Veľká celosvetová skupina právnikov, vedcov a lekárov je organizovaná okolo dr.Reinera Fuellmichadr.Wolfganga Wodarga, ktorý je bývalým predsedom zdravotného výboru Rady Európy. Z našich právnikov v tejto skupine pracuje JUDr. Peter WeisJUDr. Marica Pirošíková. Táto skupina právnikov a lekárov podala na medzinárodný trestný tribunál do Haagu podanie pre testovanie a očkovanie proti kovidu na SR.
Veľká skupina vedcov a lekárov podporuje aj Deklaráciu z Great Barringtonu, kde je dnes viac ako 50 000 signatárov z radov vedcov a lekárov, epidemiológov, odborníkov na infekčné ochorenia a na verejné zdravie, ktorí majú obavy zo zničujúcich dopadov na telesné a duševné zdravie, ktoré majú opatrenia proti kovidu a navrhujú namiesto nich takzvanú cielenú ochranu rizikových skupín.

Záver:
Vnímam to tak, že situácia v slovenskom zdravotníctve a v štáte je veľmi vážna. Musíme sa všetci zmobilizovať a nedovoliť aby nám nasadzovali psiu hlavu.

By |2021-09-08T14:39:12+00:008. septembra 2021|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Peter Liptak
Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Leave A Comment