VAKZINE MACHT FREI! Vážení ĽUDIA (ktorí ste ešte snáď zostali)!

//VAKZINE MACHT FREI! Vážení ĽUDIA (ktorí ste ešte snáď zostali)!

VAKZINE MACHT FREI! Vážení ĽUDIA (ktorí ste ešte snáď zostali)!

VAKZINE MACHT FREI! Vážení ĽUDIA (ktorí ste ešte snáď zostali)!

Toto mi poslal blízky a veľmi dobrý ČLOVEK, ktorý odmietol v robote nosiť rúško (ako ja), a prežíva teraz nacistickú segregáciu ako UNTERMENSCH v Hitlerovskom Nemecku. Nemôže chodiť do práce a čaká protizákonnú výpoveď.

„No čo už, čakám výpoveď, veď kaderník dal príkaz, kto sa nedá testovať a aj očkovať, tak do práce nee…a ja sa veru nedám, tak bude asi pá pá, ale zatiaľ na neplatenom voľne, asi čakajú, že sám poviem, že ju dávam…no nedám, čo som im aj vlastne vysvetlil, že ja dodnes žiadny zákon som neporušil a nejaké debilné vyhlášky a nariadenia mi môžu byť ukradnuté, ktoré vydal ten naj športovec na SK… A tak  hlavne čakám ten koniec starého sveta, nie so založenými rukami, ale v plnej bdelosti a pripravenosti…sme u konca…sme v cieli s cieľovou páskou na hrudi…“

Koniec citátu toho, ktorého si ako ČLOVEKA vážim viac, než všetkých zbabelcov dohromady, ktorí tiež svojím ustupovaním ZLU prispeli nepriamo aj k tomuto konkrétnemu prípadu delenia obyvateľstva na tých dobrých označkovaných testovaných alebo s tou najúžasnejšou „FREEDOM-vakcínou“ v krvi, a tých druhých „zlých – nezodpovedných“.

Keď už nič iné, tak by sa každý (EŠTE-ČLOVEK) mal aspoň zamyslieť nad tým, že takýchto APARTHEIDOM ODVRHNUTÝCH ĽUDÍ sú na Slovensku TISÍCE. Aspoň v myšlienkach by ste mali poslať posilnenie a úctu ku všetkým tým neznámym trpiacim núdzou, ktorí svojou odvahou bojujú aj teraz za posledné zvyšky slobody vašej a vašich najbližších v blízkej budúcnosti!

A potom ešte ten mne blízky ČLOVEK uviedol link, kde sa jeden z málo odvážnych lekárov na hanbu celého Slovenska musí pýtať: „NAOZAJ by ste podporovali LOCKDOWN, ak by ste VY prišli o prácu a živobytie?“ (MUDr. Bukovský)

https://www.youtube.com/watch?v=p8Alvz3nMMs

Mimochodom, viete vôbec, čo znamená, resp. ešte pred nedávnom znamenal pojem „LOCKDOWN“?

1/ V českej verzii WIKIPEDIE je v 3.odstavci veta: Původní význam slova lockdown je uzamčení vězňů v celách jako dočasné bezpečnostní opatření.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Lockdown

2/ Vo webslovníku zoznam.sk túto ŠOKUJÚCU skutočnosť potvrdzujú naplno: LOCKDOWN = OBMEDZENIE POHYBU VÄZŇOV.

https://webslovnik.zoznam.sk/anglicko-slovensky/?s=lockdown

Samozrejme, ten kto čítal Orwellov román „1984“ a jeho úvod o „Novej reči“ = „NEWSPEAK“, tak hneď pochopí, že aj v dnešnej dobe sa pojem „lockdown“ mení podľa potrieb tých novodobých fašistických diktátorov, ktorí uzatváranie ľudí do väzení (doma, v okresoch, štátoch) zľahčujú a obaľujú peknými rečičkami o údajnej snahe týchto neo-feudálov o zdravotný stav doslova svojich poddaných. Väzenie ale zostáva vždy väzením…

*******

Čo sú teda všetci tí, ktorí akýmkoľvek spôsobom na túto špinavú hru s Covidom-19 týchto nacistických neo-marxistov pristúpili?

Dobrovoľní VÄZNI !!! Vo vlastnom štáte, v okresoch a vlastných domácnostiach! A nemuseli vás ani nikam voziť. Ako v celoštátnom nacistickom koncentráku…, viď pani Zuzana: „OČKOVANIE JE SLOBODA!“ alebo ešte lepšie „VAKZINE MACHT FREI!“

„WELCOME“ NACIZMUS na Slovensku!

BUDÍČEK, ĽUDIA!!!

By |2021-02-19T21:26:10+00:0019. februára 2021|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment