V Nemecku opäť útočil sýrsky migrant! Kto z našich politikov chce ešte prijímať sýrske „siroty“?

//V Nemecku opäť útočil sýrsky migrant! Kto z našich politikov chce ešte prijímať sýrske „siroty“?

V Nemecku opäť útočil sýrsky migrant! Kto z našich politikov chce ešte prijímať sýrske „siroty“?

Nemecko zažilo v pondelok ďalšie „multikultúrne obohatenie“! Tentokrát v podobe útoku horľavinami, Molotovým koktailom a plynovými bombami

Do reštaurácie rýchleho občerstvenia McDonald’s v zariadeniach Hlavnej železničnej stanice v Kolíne nad Rýnom vošiel v pondelok 55-ročný sýrsky migrant, ktorého povolenie na pobyt v Kolíne platné do roku 2021 sa našlo na mieste činu, a zapálil tam tzv. Molotovov koktail, ktorým vážne popálil 14 ročné dievča. Následne, po spustení požiarneho systému zamieril do blízkej lekárne, kde si vzal jednu ženu ako rukojemníčku, polial ju horľavinou a tiež sa ju chystal zapáliť, čo už našťastie pre policajný zásah nestihol urobiť. Sýrsky útočník mal ale okrem toho pri sebe aj plynové propanbutanové bomby, ktoré boli dokonca preparované oceľovými guľkami, aby sa zvýšil ich ničivý účinok pri explózii. Polícia ale našťastie migranta v poslednej chvíli zneškodnila a v súčasnosti leží v kóme v kolínskej nemocnici.

Páchateľom pondelkového útoku v Kolíne nad Rýnom je teda Sýrčan, ktorý má v Nemecku štatút žiadateľa o azyl od marca 2015 a ktorý tam len od leta 2016 mal už v 13 prípadoch do činenia s políciou! A toľko mu jeho správanie nemecké úrady tolerovali, až spáchal teroristický útok, ktorý, ak by včas nezareagovala polícia, mohol dopadnúť naozaj katastrofálne! Pretože ak by sa mu náhodou podarilo plynové bomby preparované oceľovými guľkami odpáliť na hlavnej stanici, zranených a mŕtvych by bolo omnoho viac. Šokujúce na tomto prípade ešte je aj to, že nemecké úrady situáciu opäť zľahčujú, zahmlievajú, hovoria o možnom terorizme a dokonca opäť tvrdia dookola omieľané frázy o utečencovi s psychickými problémami!

Aj toto je teda výsledok politiky vlády Angely Merkelovej, ktorá do Nemecka vpustila milióny migrantov, teda státisíce kriminálnikov a dokonca aj potenciálnych teroristov, a ktorá sa spoločne s EU podobnú vec snaží pretlačiť aj u nás, tj. v krajinách strednej Európy. Najnovšie sa to pokúšajú zrealizovať hraním na city stredoeurópskym národom prostredníctvom sýrskych sirôt, ktoré ale zatiaľ nejestvujú! Teda jestvujú, no v Európe výlučne vo forme migrantských výrastkov, ktorí v utečeneckých táboroch len čakajú na príležitosť, kedy budú môcť opustiť tieto tábory a byť prevezení do krajín so štedrými dávkami a krásnymi ženami a u ktorých je pravdepodobnosť, že sa začnú správať podobne ako migrant, ktorý v pondelok útočil v Kolíne. A preto ďakujeme, neprosíme, takéto „siroty“ si pani Merkelová aj s Junckerom len pekne nechajte a naplno „užívajte“!

Martin Bago

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/486211-utok-v-koline-nad-rynem-mohl-byt-terorismus.html
https://www.24hod.sk/pachatelom-utoku-na-stanici-v-koline-bol-55-rocny-syrcan-cl624098.html
https://www.aktuality.sk/clanok/632919/pachatelom-utoku-na-stanici-v-koline-bol-55-rocny-syrcan/
https://www.thelocal.de/20181016/syrian-in-germany-hostage-drama-had-mental-problems-police
https://www.dw.com/en/german-police-not-ruling-out-terrorism-in-cologne-hostage-taking/a-45904056

By |2018-10-16T22:10:45+00:0016. októbra 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment