USA prichádzajú s novou propagandou: Assad spaľuje v krematóriách tisícky svojich odporcov

//USA prichádzajú s novou propagandou: Assad spaľuje v krematóriách tisícky svojich odporcov

USA prichádzajú s novou propagandou: Assad spaľuje v krematóriách tisícky svojich odporcov

Americkí politici a členovia mimovládky Amnesty International, keďže doposiaľ nezískali žiadne dôkazy o „zverstvách“ Assada a sýrskej armády a do dnešného dňa sa im nepodaril dokázať ani ich totálny výmysel o tom, že Assad vlastní a používa chemické zbrane (a ani nemohli, pretože všetky sýrske chemické zbrane boli pred tromi rokmi zlikvidované), si vymysleli ďalšiu rozprávku. Assad má mať podľa nich vo svojich väzniciach veľké krematória, v ktorých sa zbavuje tisícok svojich odporcov.

Tieto tvrdenia majú podľa amerických politikov dokazovať satelitné zábery väznice Sajdnája v blízkosti sýrskeho hlavného mesta Damasku, s ktorými prišiel zástupca amerického MZV Stuart E. Jones, ktorý predložil fotografie údajne zachytávajúce budovy väznice, ktoré majú byť americkými satelitmi monitorované už 4 roky a v roku 2015 boli pokryté snehom. Teda až na jednu, čo má podľa Jonesa dokazovať, že v budove pôsobí silný vnútorný zdroj tepla, teda s najväčšou pravdepodobnosťou ide o krematórium. O jeho existencii má okrem toho svedčať napr. aj protipožiarna stena, či vzduchotechnický systém. Aj toto majú byť podľa amerického ministerstva zahraničia „dôkazy“ toho, že Assad vo svojich väzniciach spaľuje svojich odporcov. Keby to nebolo také tragické, bolo by to naozaj komické. A MZV USA nie je jediné, čo prichádza s podobnými nezmyslami. Podobné tvrdenia prináša aj mimovládka Amnesty International, ktorá tvrdí, že len vo väznici Sajdnája mal v posledných 5 rokoch Assadov režim popraviť až 13 000 odporcov. A opäť, ako inak, žiadne dôkazy.

Ak „dôkaz“ neexistencie snehovej pokrývky na streche jednej z budov väznice Sajdnája americkým politikom a mimovládkarom stačí na to, aby po svete šírili nezmysly o Assadových krematóriách, v ktorých spaľuje odporcov, potom sme sa ako západná civilizovaná spoločnosť dostali už naozaj na totálne dno. Riadia nás totiž absolútni idioti, podvodníci, manipulátori a zločinci, ktorých nezaujímajú nejaké relevantné dôkazy, ale na presadenie svojich zvrátených plánov na likvidáciu Assadovej vlády a obsadenie Sýrie sú schopní urobiť a vymyslieť hocičo. Najlepšie na tom je, že týchto ľudí už nezaujíma dokonca ani vyjadrenia samotného predsedu Komisie OSN pre vojnové zločiny a zločiny proti ľudskosti v Sýrii  Paula Pinheira, ktorý povedal, že o existencii predmetných krematórií nemá absolútne žiadne dôkazy. Ani vyjadrenie tohto vysoko postaveného človeka v OSN ale nepresvedčilo veľvyslankyňu USA pri OSN Nikki Haleyovú, ktorá prirovnala Assadov režim k nacistickému Nemecku. Aj takto sa teda priatelia robí propaganda, ktorá má za cieľ len jedno – likvidáciu súčasnej Sýrie a jej „demokratizáciu“ podľa predstáv amerických a západných „demokratov“.

PS: Nepripomína vám to tzv. „inkubárotovú lož“ z vojny v Zálive, kedy západné médiá šírili nezmysly o tom, ako irackí vojaci vyhadzujú deti z inkubátorov a nechávajú ich zomierať na chladnej podlahe? Celá akcia bola samozrejme pripravená a zinscenovaná PR agentúrou, firmou Hill a Knowlton (zdravotná sestra, ktorá toto tvrdenie vyniesla do médií bola dcérou kuvajtského veľvyslanca vo Washingtone), a to len preto, aby občania USA a svet podporil vojnu  proti Husajnovi. Budú aj neexistujúce Assadove krematória využité pre podobný cieľ?

Martin Bago

https://www.nytimes.com/2017/05/15/world/middleeast/syria-assad-prison-crematory.html?hp=&action=click&pgtype=Homepage&clickSource=story-heading&module=first-column-region&region=top-news&WT.nav=top-news&_r=0
http://www.focus.de/politik/ausland/syrien-usa-beschuldigen-assad-regime-tausende-gefangene-getoetet-und-verbrannt-zu-haben_id_7136876.html
http://www.krone.at/welt/assad-krematorium-um-massenmord-zu-vertuschen-schwere-us-vorwuerfe-story-569467
http://www.zeit.de/politik/ausland/2017-05/syrien-massenvernichtung-aussenministerium-usa

By | 2017-05-16T14:42:27+00:00 16. mája 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment