Úmrtnosť na Covid-19 je podstatne nižšia ako si ľudia myslia…

//Úmrtnosť na Covid-19 je podstatne nižšia ako si ľudia myslia…

Úmrtnosť na Covid-19 je podstatne nižšia ako si ľudia myslia…

Laická verejnosť, s ktorou sa stretávam vyrátava úmrtnosť z celkového počtu diagnostikovaných osôb, nie z celkového počtu nakazených. Napríklad v Taliansku je teraz diagnostikovaných nakazených okolo 139 000, úmrtnosť je okolo 17 000, to je cca 12%. Toto je však úmrtnosť len diagnostikovaných s infekciou. Počet nakazených, mnohí bez príznakov, alebo s veľmi slabými príznakmi môže byť násobne viac a tým by sa celkové percento úmrtnosti ešte znížilo.

Po posledných udalostiach, rýchlosti šírenia som uvažoval o tom, že ochorenie sa pravdepodobne len minimálne šíri z predmetov, ako sa šírilo vo verejnosti a bude to treba ešte preskúmať. Od začiatku pandémie vidím v populacii najmä masívne zastrašovanie, ktoré nakoniec povedie k vzniku psychických porúch a hlavne ekonomickému položeniu mnohých rodín, čo v mnohých prípadoch skončí zadĺžovaním a samovraždami. Dovolim si tvrdiť, že ekonomické dôsledky s následným množstvom samovražd bude podstatne horšie ako keby sa izolovala len riziková populácia (starší ľudia, polymorbídni pacienti).

Šírenie paniky a strachu vládnymi predstaviteľmi najhoršie vnímajú osoby s existujúcimi psychickými poruchami, či už rôzné formy poruchy osobnosti, úzkostné, fóbické poruchy, ale aj niektoré formy depresívnych a psychotických porúch. Správanie úzkostného človeka si ľahko odsledujete z jeho reakcii a hrôzy, ktorú zverejňuje na facebooku, v okoli…počty úmrti a podobne. Tie čísla prežíva často sám na sebe a nakoniec si svoju psychickú poruchu zhoršuje a nevedome si môže aj ďalšiu privolať, resp. u tých čo nemajú žiadné poruchy tak môže porucha vzniknúť autodeštrukčným myslením a aktiváciou osi HPA. Takíto ľudia majú oslabený imunitný systém. Ak ochorenie dostanú, tak ak by o pandémii nevedeli tak ochorenie by s veľkou pravdepodobnosťou malo podstatne lepší priebeh. Pre nich sa odporúča vyhýbať sa internetu, správam a nevnímať toto dianie, ale venovať sa zmysluplným veciam. Tým si výrazne pomôžu a aj posilnia svoju psychiku, vrátane imunity.

K šíreniu paniky výrazne prispely aktivity IZP a jeho predstaviteľov, ktoré boli vzdialené realite. Tí svojou prvou analýzou spustili v populácií hrôzu. Aktuálne je diagnostikovaných nakazených na Slovensku okolo 600, je už cca mesiac od diagnostikovania prvých nakazených, IZP predpovedal desaťtisíce vo svojej prvej predpovedi:

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/546469-koronavirus-v-grafoch-pocet-infikovanych-denny-prirastok-a-porovnanie-slovenska-so-svetom/

IZP a jeho vedúcu osobnosť pána Smatanu berie premiér Matovič s plnou vážnosťou. Podľa neho pravdepodobne aj koná. Nebezpečné predikcie, čísla pána Smatanu a jeho inštitútu by mali veľmi negatívny dopad na Igora Matoviča, ak by ten trpil nejakou psychickou poruchou. Na to upozornili  viacerí poslanci a taktiež človek si kladie túto otázku pri emočnej labilite, lakrimozite (plač) počas vystúpení premiera. Či ide o skutočný plač, alebo len prejav v rámci nejakej poruchy osobnosti ťažko povedať, bez podrobnej anamnézy a detailnejšieho psychiatrického vyšetrenia.

Zaujímavé udalosti svedčiace o zlom vysvetlení verejnosti svedčia aj názory rómských menšín. V osadách pred testovaním rómovia utekajú. Myslia si, že ak budú pozitívni tak ich Matovič dá zabiť.

Čo bude výsledok tohto všetkého? Zdecimovaná ekonomika, ešte väčší počet zadĺžených, exekúcii ako dnes (tých bolo nedávno okolo 3 000 000). Nárast počtu psychických porúch a pacientov, vrátane samovražd a aj vrážd. Štát bude nútený privatizovať. Čo, to sa ešte uvidí. Slovensko má najväčšie zásoby vôd, minerálnych vôd na svete, zásoby nerastných surovín. Doprivatizujú sa nemocnice, zariadenia finančným skupinám, aby štát mal argument na získanie peňazí po kríze. Veď ako najlepšie niekoho kúpiť a položiť, ako ho zadĺžiť. A chápadla Penty v tejto vláde nie sú náhoda (Barto, Kalavská, Cigániková, Zajac, Mihál, Krajniak + verejnosti neznáme osoby…).

Štát peniaze nebude mať, finančné skupiny rezervy majú. Lebo krízy ničia strednú vrstvu na úkor najvyššej. 

Je otázne kým sa Matovič riadil, ak to boli len lekári a ľudia bez týchto vedomostí, bola to chyba. Na pochopenie týchto súvislosti, ak neboli cielené za účelom zničiť ekonomiku, bolo potrebných množstvo odborníkov s triezvým uvažovaním a stabilnou psychikou. Čakanie na vakcínu je nezmysel, nakoľko vzhľadom na to, že ide o RNA vírus sa jeho zloženie výrazne obmieňa a už po niekoľkých rokoch by bola vakcína neúčinná. Nehovoriac o negatívnych účinkoch vakcíny pri jej krátkom klinickom testovaní.

Vzhľadom na úmrtnosť populácie nad 60 rokov vo viac ako 90% diagnostikovaných (pri celkovom počte nakazených vrátane nediagnostikovaných je toto percento ešte vyššie) nemá zmysel plošné očkovanie. Očkovaná by keď už tak mala byť len riziková populácia. Podobne súčasné opatrenia by trebalo prehodnotiť. Hranice musia byť kontrolované, taktiež ak by sa objavili vysokorizikové ohniská (Bratislava, osady..). Je na mieste zvážiť obmedzenie len staršej a rizikovej populácie, naopak ekonomiku postupne oživovať zapájaním nerizikovej populácie.

 

Zrušenie nezmyselných totalitných praktík ako je špehovanie občanov na internete, mobily, čím sa výrazne narušila sloboda jednotlivcov a dostali sme sa na úroveň Severnej Korei, a to trebalo len 2 mesiace šírenia strachu. U osoby, ktorá toto iniciovala možno predpokladať psychickú poruchu z okruhov narcizmu, sadizmu, eventuálne paranoje. Podobnými poruchami trpili osoby ako Stalin, Hitler a takéto konanie je neprípustné v roku 2020. Vynára sa aj otázka ako sa osoby zo súkromného a politického sektora mohli dostať do krizového štábu (pán Mistrík). Na mieste je aj prehodnotenie financovania IZP a vyvodenie zodpovednosti voči pánovi Smatanovi.

Penta vznikla po prevrate aj s pomocou informácii náčelnika ŠTB, ktorý záhadne pokračoval beztrestne… Vynára sa otázka, či špehovanie mobilov, komunikácie nie je cieľ. Veď ako položiť konkurenciu, získať konkurenčnú výhodu..len praktikami ŠTB a iných zločineckých skupín. Zo súkromnej komunikácie sa dajú zistiť slabé miesta konkurencie a potom na ne pôsobiť. Ľudí spomínaných v ŠTB spisoch, ktorí majú dosah na súčasne dianie je viac: Budaj, Zajac, rodič Remišovej, otec Mistríka a mnohí, o ktorých verejnosť nevie… Poznáme životopis, predkov „celebrit“, ale o tých, čo majú najväčši vplyv na naše životy nevieme skoro nič…účelovo? psychopatické vlastnosti sú dedičné…

Ak je Matovič v liečbe u nejakého psychiatra, eventuálne užíva lieky ovplyvňujúce psychiku, tak za jeho konanie je zodpovedný aj osobný lekár. Nemusím tu písať, že viacerí psychoterapeuti, psychiatri, psychológovia sú výrazne  zakomponovaní do politiky a manipulujú dianie, aj pod vplyvom svojich často sadistických a narcistických porúch, bez vedomosti verejnosti. Zaspomínajme na Hitlera a jeho osobného lekára, Theodora Morrela. Ten mu miešal látky ako pervitín, atropín, barbituráty, heroín, kokain, testosterón a iné  a urobil z neho paranoidného psychotika (toxická psychóza) u predisponovanej zmiešnej poruchy osobnosti akou bol Hitler.

https://en.wikipedia.org/wiki/Theodor_Morell

By |2020-04-09T12:32:03+00:009. apríla 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Medzi moje koníčky patrí hľadanie súvislosti v priestore zahltenom balastom... Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment