Nech bože dá, nech bože dá … tú posratú hymnu!

//Nech bože dá, nech bože dá … tú posratú hymnu!

Nech bože dá, nech bože dá … tú posratú hymnu!

Zas sa ukázali tí naši hokejisti v najhoršom svetle a urobili hanbu celému národu tým, že nevedeli jednoducho vyhrať nad talianmi a ako na potvoru im potom nešla ani hymna. Tam vidíme nemecké organizačné schopnosti, hotový VW. Binec majú všade a ani hymnu nevedia trafiť. No, keď by boli hokejisti naozaj za volačo stáli, prikázali by organizátorom majstrovstiev v “ladovom” hokeji, pri vonkajších teplotách 20°C, aby ten odpad zhasli, zaspievali by tú hymnu sami a odišli by preč.

A to by som potom už presadil ako podmienku, že keď sa niekde hrá, tak neprenechať na organizátorovi, či má správnu hymnu, ale brať so sebou skupinu, ktorá obyčajne hrá v garáži, aby to tam live zahrali. Tak ako sa to robilo kedysi.

Čiže zas rozbehli majstrovstvá sveta veľkou hanbou (našej reprezentácie a organizátorov súčasne) a zakiaľ sa naši diváci nad tým rozčulujú, tak systém NR SR určite už pripravuje ďalšie fašistické držhubné zákony a privatizácie, ktoré potom v tichosti preklepú cez parlament, pokiaľ sa každý rozčuluje nad tým, že si nás zase len pomýlili so Slovinskom.

A vóbec. Pri hentom výkone mohli radšej od hanby spievať tú slovinskú hymnu, možno by si to aj nikdo nevšimol, že sa s talianmi tak trápili slováci.

A keď sme už u tých talianov, tak sa vždy len o Gorile spomína tá naša časť viny, že naši skorumpovaní politici systému NR SR predali talianom za jeden ročný zisk elektrárne.

Ale tieto – lacno za úplatok – kúpené elektrárne kupovali taliani v bezvedomí? A kto dával tie úplatky našim politikom aby za tú privatizáciu hlasovali? Putin? Asi tiež taliani.

A to perfektne ukazuje morálny základ talianskeho samozvaného “investora”.

Takže pokiaľ my tu pálime elektriku s televízormi pozerajúc hokej, taliansky “investor” si vyťahuje kapitál skrz spotrebované kWh zo Slovenska von z čoho si organizuje bunga-bunga.

Čiže buďme si toho vedomý, že každá kWh vyprodukovaná v slovenských elektrárňach financuje zločincov na frankfurtskej burze (distribučky) a v taliansku xichty ako marocká vtedy 17 ročná prostitútka Karima El Mahroug a podobné 12 až 14 ročné dievčatá z Nigérie postávajúce na chodníkoch.

Aby bolo jasné, tým nechcem povedať, že by boli všetci taliani morálne podkopaný, ale vieme z istotou povedať a s faktami podložiť, ako to ukázal aj súd s Berlusconim, že talianska oligarchia, ktorá kontroluje aj toho nášho, jedno-ročno-ziskovo-kúpeného “investora”, má nie len nízku morálku, ale trpí aj deviáciami. Berlusconi na svojich bunga bunga párty nebol sám.

Viac info:

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

4 komentáre

 1. Avatar
  Snylek 8. mája 2017 at 12:26

  vyjadrim sa len k hokeju. Casy ked sme patrili do Acka su uz prec. Socialisticky hokejisti uz sli do dochodku a snimy vsetko dobre. vyhra nad talianskom nam akurat pokazila nas zostup do Becka.

  • Lars

   Ja nevidim problem v tom, ze by slovensky hokej mal patrit do A skupiny a mozu semtam aj zozat nejaky uspech a vyhrat nejaku medailu, ale na to musia v prvom rade aj chcet ten hokej hrat.
   Nemozem mansaftovu hru hrat tak, ako hraju oni. Mansaft mosi hrat zohrato a nie len kazdy jeden ako sa chce ukazat, ako trafi gol a potom mu to na pol ceste zoberu, lebo ten puk ani nevi drzat pred sebou a prihravat tiez nevie, ale ani nechce. Na tom, ako oni hraju hokej je vidiet sposob ich myslenia. Tam sa hokej krizi aj s trollmi na temto blogu, de ci bude vycitane, ze si si opovazil zavolat do InfoVojny. A tak to bezi aj u tych hokejistov, ze tam ked by si niekdo opovazil hrat ako hrac a nie ako hovado, tak sa na neho budu kukat ako na debila. Oni sa v tom mansafte zeru, a tak to potom vyzera na lade.

 2. Avatar
  Grigoriy Ilmoran 7. mája 2017 at 9:24

  Terapia pre Larsa a podobných

  Lars je typický Slovák, prototyp stratených ľudí, hlavne však poľutovaniahodný predstaviteľ generácie, ktorá je obeťou a hrozným vyvrcholením, produktom a výsledkom veľmi ťažkej traumy, ktorou Slováci prešli za posledných približne 160 rokov: madarizácia, židovstvo, dve svetové vojny, bolševizmus, havlistický experiment s liberalizmom a najnovšie aj neomarxistický frontálny útok na bielu civilizáciu.

  Larsa nemal kto v detstve usmerňovať (očividne tam nebol prítomný autoritatívny charizmatický mužský element), takže jeho mentálny vývoj sa zastavil, keď mal približne dvanásť rokov: je iracionálny, infantilný, slabošský, neusmernený („nevytancovaný“), nedisciplinovaný – večne hľadajúci, ale nikdy nenachádzajúci smer a identitu.
  Lars dokáže napísať desiatky článkov o nezmysloch, ktoré očividne naozaj nikoho nezaujímajú, a nikdy ho ani nenapadne v sebareflexii sa aspoň raz začas zamyslieť na zmyslom svojho konania.
  Lars dokáže pravidelne volať do INFOVOJNY, kde, keď sa už raz dostane k slovu, Lichtner ho už len s ťažkosťami zastaví. Svojím piskľavým intruzívnym hlasom infantila dokáže ukradnúť celé minúty relácie žvástaním o témach, ktoré zaujímajú len jeho a možno jeho o desať rokov staršiu partnerku. To že títo infantili namiesto toho aby sami boli vodcami, starali sa o mladšie partnerky a plodili s nimi svoje vlastné deti, dajú da do rúk takých, ktorým už niekto predtým urobil decko, a lúzer žije pod ochranou takej ženy – ako jej ďalšie decko. Obyčajne taký nezdravý vzťah aj tak dlho nevydrží.
  Možno len Macronovi, ale ten je prezident.

  Predstavte si, koľko času, peňazí a úsilia taký Norbert Lichtner venuje svojmu zaslúžnému projektu, len aby sa na tom priživili a ukradli pre seba pomýlení exoti, ako je Lars alebo Janovelkéleváre.

  Veľakrát si myslím, či by štát nemal niečo robiť s touto situáciou. Keby tak celá generácia týchto stratených indivíduí mala povinnosť stráviť dva roky svojho života v nejakých prevýchovných pracovných zariadeniach, kde by ich naučili poriadku, disciplíny a urobili by z nich poriadnych chlapov – nahradili to, čo zanedbali ich nepodarení otcovia. Niečo podobné, ako bola svojho času povinná vojenská služba.
  Povedzte úprimnú pravdu, dievčatá, nepáčila by sa Vám takáto škola pre tých zanedbaných uplakancov a pomýlencov? Neocenili by ste, keby po tejto planéte začal znovu chodiť poriadny chlap?
  Veď, ako to ja sledujem, vo Vás ešte nezomrela oddanosť tradičným hodnotám rodiny, väčšina z Vás ešte chce mať deti a obetovať sa pre budúcnosť národa. Ale nemáte s kým, lebo dnešný infantili žijú pre zábavku, dávajú si robiť make-up, drahé tetovanie, pozerajú pornografiu, s namaľovaným ksichtom a býčími rohami vykrikujú agresívne perverznosti na hokejových a futbalových štadiónoch, vedú jalové reči na internete.
  Niektoré z Vás tam na tie štadióny chodia s nimi, lebo inde Vy už potencionálneho ženícha ani nemáte kde stretnúť. Ľutujem, ale márne sa snažíte loviť v rybníku, kde už všetky ryby vydochli.
  Chlapi, ktorých márne hľadáte, už ani neexistujú, len akýsi hermafroditi, namiesto zriadenia vlastnej rodiny, žijú s utrápenou mamičkou, ktorá márne čaká na vnúčatá žvástajú na internete báchorky o slávnych predkoch, a berú si pôžičky na nákup motorky.

  Pre nich aj pre svet je dobré, že už po nich žiadne potomstvo nezostane, ale Vás, dievčatá moje, ja veľmi ľutujem.
  Ešte aj Žid má pre Vás väčšie pochopenie, ako slovenský junák na motorke, a preto pre Vás chce ženíchov importovať – černochov z Afriky.

  • Lars

   Asi „poriadny chlap“ zvolil Dzurindu, ktoreho vlada mu potom za jeden rocny zisk predala elektrarne a teraz „poriadny chlap“ plati 30 centov za kWh a este pri tom aj drzi hubu, lebo poriadok musi byt. No dobre.
   Ja sa aspon nespravodlivosti postavim, nedrzim hubu a krok, poukazujem na to a ziadam napravu.
   Nepis ale sem pod clanok, ten tvoj komentar bol namiereny Lichtnerovi, tak to posli jemu a nie mne.

Leave A Comment