Teror a vraždenie kresťanov vo svete a NE-kultúra v Európe

//Teror a vraždenie kresťanov vo svete a NE-kultúra v Európe

Teror a vraždenie kresťanov vo svete a NE-kultúra v Európe

 

Na Veľkonočnú Nedeľu 2019 sa na Srí Lanke rozhodli islamskí samovražední fanatici spáchať ohyzdný zločin na slávnostne naladených kresťanov.

Výsledok? Vyše tristo mŕtvych a stovky zranených. K tejto podlej vražde, motivovanej bojom proti káfirom, čiže inovercom, sa prihlásil aj Islamský štát.

Do Európy v posledných rokoch prišli ilegálne milióny tzv. utečencov. Vyše 90% z nich sú moslimovia. Mnohí hovoria, že umiernení.

Aby toho nebolo dosť, ešte aj vycvičení džihádisti, inak občania EU, sa po prehre Islamského štátu vracajú do svojich rodných, prevážne západných krajín. Prinášajú nám títo neľútostní vrahovia do Európy nebodaj mierové posolstvo?

Všetky tajné služby v EU sú v pohotovosti a nikto nevie, kedy a kde sa to po vzore Srí Lanky môže stať aj v Európe.

Toto chcete?! Ľavicovo-pravicoví progresívni euro-občania a liberálni neo-marxisti? Masové vraždenie civilistov a výnimočný stav v celej EU?

Ľudia!

NE-KULTÚRA, v ktorej žena má iba polovicu práv muža, kde muž má legálne viac manželiek, v ktorej je dovolené oženiť sa s maloletou manželkou a mať s ňou aj pohlavný styk, NEPATRÍ DO EURÓPY!!!

Cyklus dokumentov z celého sveta pod názvom „KULTÚRA VERSUS NE-KULTÚRA V EURÓPE“ dáva jasnú odpoveď nato, či aj u nás chceme takéto kultúrne obohatenie, aj vďaka našim vlastizradným politikom.

A podľa toho sa všetci rozhodujte vo všetkých najbližších voľbách!

Na youtube niektoré časti boli zablokované už 15 minút po zverejnení. Ale nebojte sa, na ruskom youtube, t.j. rutube.ru, si to celé môžete pozrieť nerušene. Chce to iba čas a pevné nervy, pre slabé povahy to nemusí byť. Pretože toto nie je žiadny slniečkarsky seriál, ani tupá reality show, ale toto je krutá realita, ktorá sa aj k nám plazivo blíži.

Takže ešte raz názov cyklu:

KULTÚRA VERSUS NE-KULTÚRA V EURÓPE.

Veľa síl vám všetkým a správne rozhodnutie pri voľbách …

By |2019-04-24T20:48:17+00:0024. apríla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment