Teraz sa hrajú, že im záleži na každom starom človekovi, pred COVIDom prispievali k ich smrti

//Teraz sa hrajú, že im záleži na každom starom človekovi, pred COVIDom prispievali k ich smrti

Teraz sa hrajú, že im záleži na každom starom človekovi, pred COVIDom prispievali k ich smrti

Dnes pokrytci sa hrajú, že im na každom starom človeku záleži. Niektorí lekári, primári prepúšťali pred COVIDOM pacientov, najmä vo vyššom veku predčasne domov, nedoliečených. Doma samozrejme za pár dni zomreli. Dnes niektorí z týchto primárov vypisujú svoje pokrytecké príspevky ako na každom záleži, prečo to nerobili aj pred týmto šialenstvom? Prečo nebojovali za vyššiu obložnosť nemocníc?
Mám viacero skúsenosti, priamých aj nepriamych s domovami dôchodcov. V jednom domove, kde je aj 100 klientov, sú 1-2 zamestnankyne, veľakrát aj bez zdravotného vzdelania, veľakrát závisle na alkohole, benzodiazepínoch vykonávajúce svoju prácu. Ako vyzerá ich práca? Dehonestujú starých ľudí, pľujú na nich, nevymenia im plienky, nedajú sa im najesť, nedajú im lieky podľa rozpisu, nedajú sa im napiť. Takto majú chudáci v domovoch oslabenú imunitu, psyhicky demoralizovaní a zničení a jediné na čo sa tešia je smrť. Preto aj v domovoch zomierajú a zomierali aj pred COVIDom tísice ľudí, násobne viac ako zabil COVID dokopy.
Pokrytci prečo vám toto nevadí? Prečo dovolíme podvodníkom robiť si biznis z opatery o starých ľudí. Prečo nik nekontroluje, že nesedí počet zamestnancov na počet klientov? Prečo nik nerieši humánne správanie k ľuďom, ktorí si to zaslúžia? Ako to je teraz počas COVIDovej karantény, títo ľudia sú na tento personál odkázaný 24 hodin denne. Keď neboli šialené COVIDové opatrenia tak im rodina vyčarila úsmev na tvári a bola jediným svetlým momentom v ich živote v domove, ktorí mnohí klienti prirovnávajú ku koncentračným táborom. Nemáme ani predstavu, čo sa tam deje a kedže psychopatickí majitelia týchto domovov majú politické krytie ani úplatne média veľakrát o tom nepíšu.
Namiesto vyhadzovania 600 000 EUR denne za testy štát mohol týmto ľuďom postaviť humánne ubytovacie zariadenia, zamestnať tam dostatočné množstvo personálu a tí by zabezpečovali lepšie podmienky pre život našich starých ľudí. Takíto ľudia by potom mali aj lepšiu imunitu vďaka dodržiavaniu hygienickych opatrení, starostlivosii a adekvátnej stravy a neboli by domovy ohniskom nákazy.
Žijeme v dobe zapredaných pokrytcov, prázdných duší primitívnych tvorov, ktorí pri predstave svojej smrti zažívajú kolapsové stavy.
By |2020-10-16T21:35:59+00:0016. októbra 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Medzi moje koníčky patrí hľadanie súvislosti v priestore zahltenom balastom... Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment