Štandardizuje sa ĽS Naše Slovensko? Iba v rečiach našich oponentov

//Štandardizuje sa ĽS Naše Slovensko? Iba v rečiach našich oponentov

Štandardizuje sa ĽS Naše Slovensko? Iba v rečiach našich oponentov

Pri jednej debate, som bol konfrontovaný s argumentom, že sa podľa mnohých ľudí ĽS Naše Slovensko akosi „štandardizuje“.

Nebolo pre mňa problémom tento výmysel našich oponentov vyvrátiť, no povedal som si, že by bolo vhodné napísať k tejto téme určitú úvahu, aby k skutočným argumentom mali prístup všetci, ktorí sa už v debate s takýmto názorom stretli.

Na začiatok by bolo možno vhodné konkretizovať predstavu o štandardnom politikovi. Ľudia, s ktorými som na túto tému polemizoval si takéhoto politika predstavujú najčastejšie ako milionára, ktorý zbohatol vďaka pochybným kšeftom, známostiam či privatizácii, prípadne vďaka svojej politickej kariére. Vnímajú ho tiež ako človeka, ktorý sa odrezal od reality bežných pracujúcich ľudí a jediný kontakt s verejnosťou má prostredníctvom tlačových konferencií a televíznych debát.

Štandardní politici sú považovaní za ľudí, ktorí vnímajú politiku samoúčelne. Tá pre nich nepredstavuje prostriedok na zlepšenie kvality života, bezpečnosti alebo ekonomickej situácie občanov, ale možnosť naplniť svoje vlastné vrecká vďaka naivným voličom, ktorí im dajú svoj hlas.

Takíto politici sú vždy ochotní robiť politické kšefty, zahrávať sa s dôverou svojich voličov, po každých voľbách meniť svoje predošlé stanoviská, hoc aj k úplnej negácii… Skrátka ľudia bez známok cti, ľudia ktorí klamstvo povýšili na výnosnú pracovnú metódu.

Z akých dôvodov niektorí tvrdia, že sa postupne „štandardizujeme“?

  1. Údajne sme sa vytratili z ulíc a nerobíme protesty ako kedysi. Nestretávame sa vraj s občanmi a nenavštevujeme ich priamo v okresoch,
  2. V parlamente sme si zvykli, vôbec tam nevystupujeme a nepredkladáme užitočné novely zákonov,
  3. Náš boj proti systému je nedostatočný, pričom už preň nepredstavujeme hrozbu.

Ani jeden z týchto bodov samozrejme nie je pravdivý a každý takýto argument vychádza buď z nedostatku informácií o našej práci alebo účelových lží, ktoré využívajú oponenti, pričom dôvody prečo takéto veci šíria nechám na ich vlastnom svedomí.

Rozoberme si ich teda bod po bode:

1. ĽS Naše Slovensko sa zo všetkých politických strán stretáva s občanmi najčastejšie. Či už ide o mítingy, besedy, protesty alebo iné akcie pre verejnosť, kde majú občania možnosť stretnúť členov a predstaviteľov našej strany. Robíme takéto akcie pravidelne a po celom Slovensku.

Akcií, ktoré usporadúvame každým rokom je tak veľké množstvo, že si ich len ťažko môže niekto všetky pamätať. Ako predseda východoslovenskej organizácie našej strany môžem spomenúť mnoho príkladov tých, ktoré sa u nás konali v roku 2018.

Protest proti kriminalite asociálov v Krompachoch:

 

Protest za bezpečnosť a rekonštrukciu hradu v Krásnohorskom Podhradí:

 

Športové a rodinné aktivity pre širokú verejnosť aj za účasti poslancov NR SR:

Turistické a ekologické akcie:

Spomienka na krvavých zásah polície v Šarišských Michaľanoch, Pietna spomienka na 21. august 1968, Vranovský silák, Spomienka na Malú vojnu, Charitatívna akcia v Žakovciach:

Protest za bezpečnú Sninu:

 

Protest proti umiestneniu imigrantov v Humennom:

 

Celý rok fungujú a naďalej budú pokračovať naše vlakové hliadky:

Stretnutia s občanmi, besedy a ďalšie akcie na východnom Slovensku:

Množstvo ďalších rôznych akcií v roku 2018 bez reportáží:

Netreba tiež zabúdať, že sme sa ako jediní pustili do odvážnej misie vo Švédsku, Dánku a Nemecku, kde sme navštívili rôzne imigrantské štvrte a mešity a v mnohých momentoch pre nás nebolo veľmi bezpečné pohybovať sa s kamerami ulicami plnými agresívnych imigrantov.

 

V tomto momente je opäť dôležité pripomenúť, že sa jedná iba o akcie na východnom Slovensku, teda v Prešovskom a Košickom kraji, a že veľké množstvo ďalších menších akcií sa na internet nedostane.

V skutočnosti sa drvivá väčšina aktivít ako petície, roznášanie novín a letákov do domácností a po námestiach, charitatívne, športové a podobné akcie pre verejnosť na internet nedostanú a logicky tak nemajú vlastné reportáže.

Ak si teda predstavíte, aká je ĽS Naše Slovensko aktívna v rámci celého Slovenska, musíte uznať, že akékoľvek pripomienky o malom množstve protestov alebo našich stretnutí a aktivít na verejnosti sú skrátka dôsledky slabého informovania sa alebo účelových klamstiev.

V skutočnosti sa s nami ostatné strany v miere našich aktivít nedokážu porovnávať a sú si toho plne vedomé.

 

2. ĽS Naše Slovensko je v parlamente mimoriadne aktívna a v rámci konštruktívnej práce sme navrhli desiatky a desiatky užitočných a kvalitných návrhov zákonov.

Problémom tohto bodu je, že mainstreamové médiá našu prácu účelovo cenzurujú a neposkytujú nám priestor. Do diskusií nás spravidla nepozývajú a naše tlačové konferencie nie len že neodvysielajú, dokonca na ne zväčša ani len nechodia! V prípade, že o našej práci čokoľvek zverejnia, jedná sa o prekrútené alebo čiastočné informácie s cieľom našej strane poškodiť.

Ani nedokážem zrátať množstvo prípadov, keď som po skončení výborov ktorých som členom odchádzal a videl novinárov, ako čakajú na „tých správnych“ politikov, ktorých sa chcú opýtať na témy, ktoré sa na výbore riešili, aby tak naplnili program večerného vysielania. Občas sa ma dokonca sami novinári, čakajúci pred výborom opýtajú, či už šiel napr. Galko alebo Žitňanská, lebo na nich čakajú… Pri pohľade na vlastnícku štruktúru „slovenských“ médií sa im však ani nemožno čudovať.

V skutočnosti pracujeme veľmi aktívne, vystupujeme v rôznych rozpravách, usporadúvame tlačové konferencie a vyjadrujeme sa k dôležitým témam. Pre doplnenie informácií o našej práci preto všetkým odporúčam prihlásiť sa na youtube na odber našich kanálov:

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko:

https://www.youtube.com/channel/UCvAPCjAkceGEb1vsxNgvHQg/featured

ĽS Naše Slovensko v NR SR:

https://www.youtube.com/channel/UCFnpS4i3Dv5_gVmUxbLrsiQ

Nami predložené návrhy zákonov:

http://www.naseslovensko.net/kategoria/ls-nase-slovensko-v-nr-sr/nase-navrhy-zakonov/

V prípade, že sa o našej práci chcete dozvedať aktuálne informácie v pravidelnom intervale, odporúčam prihlásiť svoju e-mailovú schránku do newsletteru na webovej stránke http://www.naseslovensko.net/ hore vpravo.

Ak teda niekto tvrdí, že v parlamente nepracujeme, resp. že nepredkladáme novely zákonov, nevystupujeme k aktuálnym témam, nezvolávame tlačové konferencie a podobne, tak iba nemá dostatok informácií, pretože mainstreamové médiá klamú, zavádzajú a cenzurujú pravdu!

Kto tieto informácie má a aj napriek tomu účelovo šíri opak, tak bude robiť aj naďalej a preto ľuďom, ktorým záleží na pravde odporúčam prestať takýchto ľudí sledovať/počúvať.

 

3. Pre systém sme najväčšou hrozbou, chcú nás pozatvárať za šírenie pravdy a našu stranu plánujú zakázať!

Nie len ja osobne, ale aj môj kolega Stanislav Mizík a dokonca samotný predseda strany Marian Kotleba čelia súdnym procesom na špecializovanom trestnom súde, ktorý súdi len najťažšie zločiny!

Nie však za zlodejské kauzy, ako by to niekto od politikov očakával, ale naopak za prejavenie slobodného politického názoru chráneného Ústavou SR alebo dokonca za poskytnutie charitatívnej pomoci chudobných rodinám!

Štát sa proti nám dokonca neštíti používať boľševické a fašistické praktiky, kedy je vinník dopredu známy a úlohou sudcu je iba nazhromaždiť dostatok dôkazov na jeho vinu, prípadne získať jeho priznanie.

Sám som bol odsúdený na polročné nepodmienečné väzenie za to, že som kritizoval spôsob života asociálov v osadách, pričom sudca Igor Králik mal svoje niekoľkými stranami odôvodnené rozhodnutie vypracované ešte pred začatím posledného pojednávacieho dňa! Teda mal rozhodnutie vypracované pred vypočutím všetkých svedkov, pred skončením dokazovania a pred prečítaním záverečných rečí! S takým niečim sa predtým nestretol žiaden z mojich skúsených advokátov, ani žiaden iný právnik, s ktorým som tieto veci konzultoval…

 

Špinavé praktiky, aké použil sudca Igor Králik boli typické pre stalinské politické procesy s nepriateľmi toho „správneho“ režimu.

Okrem týchto faktov boli naši poslanci, konkrétne opäť ja a Stanislav Mizík prvými poslancami v dejinách NR SR, ktorí boli vykázaní zo sály počas rokovania (kvôli odznaku na klope saka) a dokonca prví poslanci v dejinách, ktorí dostali 1000 € pokutu za prejavenie názoru na štát Izrael. Aby nikto nezabudol, kritika vlády štátu Izrael, spolu s kritikou islamistov urazila predsedu SNS Andreja Danka, ktorý tieto pokuty inicioval.

Boľševické praktiky súčasného režimu sa prejavujú aj odpočúvaním a monitorovaním našich členov, neustálym predvolávaním na rôzne policajné výsluchy pre nezmyselné vykonštruované dôvody, či nečakané a neodôvodnené domové prehliadky s ozbrojenými kukláčmi a cieľom zastrašiť našich členov.

Systém sa do nás dokonca pustil tak tvrdo, že samotný generálny prokurátor Jaromír Čižnár po dlhodobom tlaku svojich pánov podal na ĽS Naše Slovensko žalobu na rozpustenie strany. V obsahu žaloby sa nachádzajú také absurdity, že len málokto z nás tomu chcel sprvu veriť.

V Žalobe sa napr. tvrdí, že odmietanie prijatia afrických a arabských imigrantov je porušovaním ich ľudských práv a medzinárodných zmlúv, a preto máme byť rozpustení. Rovnako tak označovanie NATO, ktoré bez milosti, bez mandátu OSN a krvilačne vraždilo našich slovanských bratov Srbov, za zločineckú organizáciu je vraj tiež dôvodom na rozpustenie našej strany…

Viac o žalobe za rozpustenie našej strany sa dočítate v týchto novinách:

http://www.naseslovensko.net/wp-content/uploads/2017/10/noviny-lsns-2017-10.pdf

Každým dňom a týždňom sa tlak systému a všetkých štandardných strán proti nám zväčšuje a s prichádzajúcimi parlamentnými voľbami sa snažia urobiť všetko preto, aby nás nejako zneškodnili a nemuseli sa báť oprávneného hnevu občanov Slovenska.

Na záver

Ktokoľvek, kto disponuje komplexným pohľadom na činnosť našej strany a informáciami, ktoré som v tejto úvahe predstavil musí uznať, že ĽS Naše Slovensko nie je štandardnou politickou stranou, a že skutočným problémom nie je naša slabá aktivita, ale mediálna cenzúra.

Na dni otvorených dverí NR SR ma však konfrontoval jeden pán s názorom, že dokiaľ neuskutočníme ozbrojenú revolúciu, tak pre neho budeme iba systémoví hráči. Spýtal som sa pána, na koľkých protestoch proti vláde a systému sa už zúčastnil a odpoveď s pohľadom do zeme na seba nenechala dlho čakať.

Problémom je, keď niekto očakáva, že mu slobodu vybojujú iní, zatiaľ čo on bude sedieť na gauči pred televíziou.

 

By |2019-01-05T19:05:05+00:005. januára 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Milan.Mazurek
Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen poslaneckého klubu Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko.

One Comment

  1. […] post Štandardizuje sa ĽS Naše Slovensko? Iba v rečiach našich oponentov appeared first on Blog […]

Leave A Comment