Stále mu veríme

//Stále mu veríme

Stále mu veríme

“ Nemecko nezaútočilo na Francii a Anglii, nýbrž Francie a Anglie zaútočili na Nemecko a vzaly tím na sebe odpovednost za nynejší válku. Po zahájení válečných akcí se Nemecko obrátilo na Francií a Anglií s mírovými návrhy, pričemž Sovetsky svaz tyto nemecké mírové návrhy otevrene podporoval, protože mel a nadále má zato, že čo nejrychlejší ukončení války by zásadne ulehčilo situaci všech zemí a národu. Vládnoucí kruhy Anglie a Francie hrube odmítly jak mírové návrhy Nemecka, tak i pokusy Sovetského svazu dosáhnout co nejrychlejšího ukončení války. “

Stalin,  30. listopadu 1939 , Pravda,

 

zdroj kniha: Poslední republika II.

Moja poznámka: Impéria vždy hrajú na seba. Autor spomínanej knihy má rovnako problém so súčasnou vládou v Moskve, ktorá aj naďalej pretláča boľševické klamstvá o ich histórii. Ak RF dnes niekomu pomáha, tak pomáha v prvom rade sebe. Dnes sa bojíme rozpínavosti USA, poukazujeme na to kde všade vedie vojny. SSSR medzi rokmi 1939 – 1941 napadlo 6 krajín. Nemecko videlo ako sa SSSR blíži svojou armádou k ich hranici a ohrozuje dodávky strategických surovín. Dnes je možné, že RF rovnako ako Nemecko urobí ten prvý preventívny krok a bude v právu (pokiaľ teda vyhrá vojnu). Ale nezabúdajme, že impériam nikdy nejde o blaho bežných ľudí, ani svojich, nato ešte nejakých cudzích. Oni majú záujem len o zotrvanie pri moci.

na pozadí dnešnej voľby prezidenta, kde si volíme medzi bruselským a atlantickým guvernátorom, je príklon k jednej alebo druhej mocnosti rovnakou voľbou kto nás bude zdierať.

By |2019-03-30T10:46:04+00:0030. marca 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Stále mu veríme appeared first on Blog […]

Leave A Comment