Šokujúce odhalenie – islámsky terorizmus je zastaralý lebo na Slovensko sa blíži ekoterorizmus v explicitnej podobe pre každého otroka

//Šokujúce odhalenie – islámsky terorizmus je zastaralý lebo na Slovensko sa blíži ekoterorizmus v explicitnej podobe pre každého otroka

Šokujúce odhalenie – islámsky terorizmus je zastaralý lebo na Slovensko sa blíži ekoterorizmus v explicitnej podobe pre každého otroka

Najviac zo všetkého ma trápi ako je možne že Fico ešte neochorel na chemtraily. V budúcich voľbách to ukáźeme aj tornádu, lebo ak nie tak okrem celej afriky sa budeme skladať aj na počasie. Keby nám NWO nepodarovalo tie nútené zrážky za posledný týždeň, tak tie nedávno posekané travniky v mojom okolí na sídlisku aj v lese by sa už nezazelenali, boli už takmer celkom žlté, nerástli a páchli posledné dni ako vysušené seno. Najprv vysušiť a potom pokropiť, problém a riešenie. Zo začiatku zdarma v rámci testov, a neskôr za lóve a ďalšie zadlžovanie.

Minulý týždeň, niekdy 6teho keď boli na východe slovenska tie supercely, tak aj tu v BB niekoľko hodín po polnoci trvali v atmosfére pekelné výboje a dážď v podstate slabota vzhľadom k tomu. Po ráne som z internetu zistil že to na východe stálo za to a môj predpoklad že táto kampaň mala grády sa potvrdil. Aj minulý rok bolo dosť nocí s takými výbojmi, kedy často ani nehrmelo, len svetielkovalo ako plazma na celej oblohe.

Ale ak mám vážnejšie, tak tento rok je technológia výroby počasia opäť zdokonalená. Z pohľadu otroka je to subjektívnejšie oveľa krajšie, od apríla až doteraz som nezaznamenal snáď ani jeden deň, kedy by bola viditeľnosť nžšia ako nejaké 2km. Minulý rok bolo celé leto z tých operácií také, že veľa dní nebolo vidieť čisto ani na 500 metrov toľko drbali do atmosfér a asopoň teda Banská Bystrica sa pri pohľade z kopca, ale aj z balkóna alebo na kraji lesa podobala na plynovú komoru.

Tento rok to z vyložene spackanej beta verzie evidentne prešlo takmer do ostrej. Musia používať iný matroš a čo sa zmenilo je aj to, že veľa operácií prebieha po polnoci resp po západe slnka, predpokladám že tým sa eliminoval sklenníkový efekt kedy zatieňovanie od neskoršieho rána konzervovalo teplo pri zemi. Tento rok sú noci pŕijemné a aj dni ujdú, polepšili sa. Tento rok som zaznamenal fenomenálnu novinku, čo som za minulé roky pozorovania nikdy nevidel. Po polnoci lietajú (v popdstate drony, pochybujem že pri tých frekvenciách letov po celej európe tam sedia ľudia) v mesačnom svite a pokrývajú mi môj NWO výhľad z balkóna do skvelej budúcnosti. Pri dnešnej vychádzke o 20.00 to bolo ako na bojovom poli, musel som priznať že mám výsadnú česť byť súčasťou veľkého plánu a po polnoci to dnes vyzerá pri pohľadne z balkóna ako na marse.

Pripravme si úspory okrem imigrantov aj na počasie. Za všetko môže fico, co2, a nesprávne volené strany v neústavnom režime, doporučujem spraviť na slobodnom vysielači ďalšie pokračovanie ságy o počasí a prizvať tých odborníkov 😀 Na infovojne po prestávke zase pokračovanie odhaľovaní ničivých dôsledkov migrácie a jej príčin v nesprávnej voľbe, ako inak hard core zvrchovanej a demokratickej v neústavnom režime. Infovojna sa po slobodnom vysielači premenila tiež na NWO otrokársky spolok. Propaguje neustále kolaboráciu s fašistickým režimom ako jediné možné riešenie.

By |2018-11-01T14:43:26+00:0012. júla 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment