SMER a SNS dotuje organizátorov mítingov proti Kotlebovcom státisicami EUR

//SMER a SNS dotuje organizátorov mítingov proti Kotlebovcom státisicami EUR

SMER a SNS dotuje organizátorov mítingov proti Kotlebovcom státisicami EUR

Ak zaspomíname na voľby župana v Banskej Bystrici tak spomenieme aj na to, že Fico, Matovič a všetci akože nepriatelia sa spojili a podporili Luntera v boji proti Kotlebovi. Dokonca už niekoľko mesiacov pred voľbami vláda pod vedením SMER-SD, SNS, Most-híd vedela, že hlavný duel bude Lunter a Kotleba. Vedeli, že 2. kolo by Lunter prehral. Jeho výrečnosť a šarm je na úrovni Mistríka a Kisku a preto potrebovali zrušiť druhé kolo, ktoré by bolo víťazstvom pre Kotlebu.

Poďme však do reality. Je rok 2020. Začínajú protesty proti Kotlebovcom. Také, že teroristická organizácia Antifa chodí na mítingy Kotlebovcov. Strany ako PS/Spolu, Za ľudí údajne platia rómom za účasť na mítingoch Kotlebovcov, taktiež sú zvážané osoby z celého Slovenska. Mnohé mítingy, vrátane zrušeného v Levoči mali ako prvý ohlásení Kotlebovci. Polícia pod vedením SMER-SD nezabránila stretu nepriateľských táborov a úmyselne vystavila riziku davy stojace proti sebe.

Protesty proti Kotlebovcom organizujú občianské združenia, mimovládky, ktorí sú predstaviteľmi liberálneho tábora, podporcovia Kisku, Trubana…ale financuje ich SMER a SNS státisicami EUR.

 

Lukáš Hrošovský, SYTEV, Kysucké Nové Mesto

– organizuje protest proti Kotlebovi v Kysuckom Novom Meste, 24.1.2020

https://www.facebook.com/events/2257140394386884/

– jeho organizácia Sytev dostala od vlády SMER-SD, SNS desiatky tisíc EUR len za roky 2018,2019. Lukáš si tieto peniaze užíva na výletoch po celom svete …osoby jemu blízke sa združujú v kysuckej klubovni…kde chodí mnoho miestných konzumentov marihuany a iných omámnych látok. Lukáš podobne ako Truban je akože silný kresťan a dlhoročný miništrant v kostole v Kysuckom Novom Meste. Na svojich výletoch manipuluje mládež k pozitívnemu postoju k imigrácii, miešaniu kultúr, národov, k pozitívnému postoju k Islamu. Chlapec zabudol prvé prikázanie kresťanstva, NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV, OKREM MŇA, ABY SI SA IM KLAŇAL. 

Takto sa skladáme na Lukáškove aktivity:

https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=2171273&order=22&art_zs2=SYTEV&art_predmet=&art_ico=&art_suma_zmluva_od=&art_suma_zmluva_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=

 

Konkrétne cca 40 000 EUR, ktoré dala SMERacko-SNSkárska vláda „národovcov“ Lukášovej organizácii na boj proti extrémizmu (extremism). 

Aby ste zarobili 40 000 EUR potrebujete odpracovať vyše 4 roky, čo je cca 7600 hodín práce. Ak bojujete proti extrémizmu, máte to za pár hodín nič nerobenia. 

Lukáška financoval aj Trubanov Websupport a teraz to treba Miškovi Trubanovi vrátiť, preto ten boj proti Kotlebovcom

Kresťanstvom sa oháňa na svojom facebooku vo viacerých príspevkoch:

Tu Lukáš nabáda k chodeniu do kostola každý deň v týždni. On je sám príkladom toho, že keď tam chodí len telo a myseľ je inde, nemá to význam. Je dôležitá kvalita, nie kvantita. A Lukášovi by mal niekto vysvetliť Bibliu a konfrontovať ho s jeho aktivitami, v jednoduchosti… Podobne bol na to Truban, ten bol pravidelným miništrantom avšak ruku ma potetovanú satanistickou symbolikou, vrátane jeho profilu so symbolom satana – blackhole666.

 

Lukáš organizuje za peniaze daňových poplatníkov výlety po celom svete v zmysle ideológie EÚ – podpora imigrácie, premiešavania, pozitivity Islamu. Na výlet dostanú napr. 50 000 EUR, tam si prednášajú vopred pripravené a schválne prednášky. Večer sa dobre napapajú, zahúlia si a opijú sa. Niektorí to robia tak, že do nákladov dajú všetko 2x viac ako reálne minuli, alebo sa dohodnú s majiteľom prednaškárne na vyššej sume na faktúre, poprípade sa to organizuje u známych a kšeft sa rozdelí napoly. Na takejto jednej akcii sa da zarobíť niekoľko tisíc EUR. Náklady samozrejme nik nekontroluje, ako to je v prípade šikany podnikateľov na Slovensku…a to je otázka, prečo to úrady nekontrolujú tak ako aj podnikateľov? Podnikatelia produkujú peniaze, títo príživnici nič nerobia a užívajú si peniaze, ktoré do systému odviedli pracujúci ľudia. 

To, že Lukáš je klamár netreba hovoriť, je to každému zrejme. Politicky sa angažuje, stretáva sa s Trubanom a ten ho použil aj vo svojom propagačnom politickom videu. Podobne Lukáš propaguje „opozičné“ strany a taktiež manipuluje svoje ovečky koho voliť aj v Kysuckom Novom Meste.

printscreen z Trubanovho videa: https://www.youtube.com/watch?v=vvRBovCKKqA

 

Ako inak vlajka EÚ je základ…v minulosti tak pohlavari uctievali červenú s kosákom a kladivom…

na akciách sa pije alkohol, veď akoinak by sa mládež bavila..za štátne aj deti treba opíjať…

 

 

Lukáš ako spravný kresťan, chce byť bohatý a preto myšlienky ako zbohatnúť rád lajkuje na svojom profile. Nie každý v jeho veku, ktorý ničim neprispel do systému má taký majetok ako Lukáško.

Zatiaľ čo vy makáte a dovolenku si môžte dovoliť raz za rok. Lukáško cestuje celý rok, veď sa mu na to skladajú pracujúci občania celej EÚ. Už chápete, prečo pracovať v mimovládkach, občianských združeniach je tak pekné? Len tie deti nechápu, že tie peniaze, na ktorých parazatujú tam musel niekto dať a potom sa tieto ovečky stávajú poskokmi a posluhovačmi systému a ideológie EÚ.

Tu Lukáš ako správny ideologický poskok propagoval migráciu a integráciu (zamiešanie imigrantov medzi pôvodné obyvateľstvo).

 

Takto Lukáš zasahoval do volieb v Kysuckom Novom Meste.

Tu sa Lukáš ešte tešil z prítomnosti Kuffu v Kysuckom Novom Meste, dnes proti nemu bojuje.

„nezávislý“ Lukáš ako inak s pozemkovým podvodníkom Kiskom

a znova je jedno kto ho objíme…nech sa radšej zameria na rodinu a tu objíma…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

By |2020-01-22T18:18:18+00:0022. januára 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment