Slovensko a marazmus tejto doby …

//Slovensko a marazmus tejto doby …

Slovensko a marazmus tejto doby …

Minule si sa v relácií pýtal …

 

Minule si sa pýtal, prečo Danko nehovorí o zločinoch komunizmu, ale hovorí o zločinoch I. Slovenského štátu a prečo sa upozorňuje na krivdy na židovskej populácií, keď tak isto trpeli Slováci, Rómovia a iný.. Ďalej si sa pýtal prečo nie je stíhaný generál Lorenc, ktorý predstavoval ten najväčší pilier minulého zločineckého režimu?
Skúsim odpovedať asi takto. Generál Lorenc predstavuje ideovú autoritu otcov dnešných politikov. Len si pozrite odkiaľ pochádzajú dnešný demokrati, ako Kiska, Fico, Danko a všetci pos revolúčny významní politici. Ich otcovia, strýkovia, mamy boli významní predstavitelia minulého režimu a „len“ dosadili svojich synáčikov do najvyšších funkcií. Generál Lorenc, jeho beztrestnosť a súčasné postavenie hovoria o čomsi horšom. Hovoria o to že dnešné Slovensko ovláda hŕstka bývalých pracovníkov ŠTB a KGB študujúcich na Deržinského akadémií v Moskve. Skúste si napríklad pozrieť Pentu, J&T, Počiatka a podobne … Najhoršie na tom je, že používajú taktiky, praktiky konšpiračných postupov používajúcich po celý ich život. Pozrime sa na to takto, Penta podporuje SaS od vtedy, keď jeho firmičku kúpil niekto za stovky miliónov korún. A zrazu je Sulík v politike, v strane – čudujte sa všetci, ktorá je uzavretá pre členov a členov strany si vyberajú …. Most Híd – Bugár, išiel hneď po vysokej škole do Federálneho parlamentu …. Prosím, spomeňte si, či by ste Vy mohli íst vo svojich 26 rokoch do Federálneho zhromaždenia v tých rokoch, bez previerky? Poďme ďalej, napríklad taký pán Mikloš, o ktorom sa hovorí, že bol najbohatším mužom Slovenska a vodcom mafie v bielych golieroch. Málokto vie, že tento talentovaný asistent išiel hneď po VŠ do USA na študijný pobyt … Bol najmladším ministrom Európy. Ale málokto vie, že je jediným človekom zo Slovenska, ktorý sa pravidelne zúčastňuje schôdziek Bilderbergu, a čo viac počas ministrovania na našom ministerstve zastával vysoké pozície vo Svetovej banke a ďalších štruktúrach „Obce“. Opýtajte sa niekto Kisku na jeho aktivity v Afrike a kde bol vo väzení… Danko, Slota (zlodej z Rakúska, zrazu na výslní), Kováč, všetci ďalší s kupónovou privatizáciou? Však kto si mohol spraviť Investičný fond, v tej dobe? Aké povolenia by potreboval a zrazu 30 roční páni ich majú… smiešne !!!!
Počas nášho 27 ročného vývoja sme mali iba dvoch premiérov, prezidentov, ktorí nemali komunistickú minulosť. Bol to pán Moravčík, ktorého si kúpili a odstavili a pani Radičová, ktorá vstala s popola po aktívnej podpore Sorošových nadácií …
Dnes sme ďaleko v horšej situácií, ako si všetci myslíme!!!! Sme v situácií, keď títo ľudia ovládajú moc ďaleko horším spôsobom ako to bolo za komunizmu, využívajú praktiky socializmu, komunizmu, fašizmu, spravodajské hry a koncentrujú celú štátnu moc vo svoj prospech. Tých, ktorí neposlúchajú – zničia.
Neviem ako z tohto marazmu von. Bojím sa, že títo páni vedomí si narastajúceho tlaku voči nim chystajú niečo definitívne – zánik Slovenska (o čom som presvedčený) a potom vojnu… v Európe. To by ich očistilo a deklarovalo by pozície ich rodov a línií do budúcnosti, ekonomicky podporilo Ameriku a možno i Izrael. Do tej doby ale Slovensko už nebude existovať.
Čo máme robiť …? Nezostáva nám nič iné iba tvrdo povedať svoj občiansky postoj, pretože ulica je ich veľká hrozba, aspoň dovtedy, keď spravia zákony proti protestom a slobodnému slovu. To by malo byť cieľom slovenských intelektuálov ukázať cestu, len sa bojím, že naša inteligencia už mnoho stáročí má tendenciu sa radšej nechať skorumpovať a žiť spokojným životom, ako byť „intelektuálnou elitou národa“. To ma desí …

Robo
(Pre možne perzekúcie svoje priezvisko neuvediem)

By | 2017-09-09T11:17:05+00:00 9. septembra 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment