Slovensko má novú pronárodnú alternatívu! MV SR oficiálne zaregistrovalo Slovenské hnutie obrody ako politickú stranu

//Slovensko má novú pronárodnú alternatívu! MV SR oficiálne zaregistrovalo Slovenské hnutie obrody ako politickú stranu

Slovensko má novú pronárodnú alternatívu! MV SR oficiálne zaregistrovalo Slovenské hnutie obrody ako politickú stranu

V stredu 15. mája zaregistrovalo Ministerstvo vnútra SR v registri politických strán a politických hnutí novú pronárodnú stranu s názvom Slovenské Hnutie Obrody (SHO). SHO pôsobí na slovenskej scéne už od roku 2004 ako občianske združenie venujúce sa vlasteneckým aktivitám, ako aj projektom rôzneho typu, a to od pomoci sociálne slabým rodinám, cez ochranu prírody až po vydávanie novín Právo Národa. Členovia SHO sa pravidelne zúčastňujú rôznych vlasteneckých akcií ako sú odhaľovania pamätníkov národným hrdinom či iné pripomienkové a slávnostné akcie týkajúce sa slovenského národa!

Dneškom sa však zo SHO oficiálne stala nová pronárodná strana so silným vlasteneckým cítením, ktorej predseda Róbert Švec nedávno kandidoval aj na post prezidenta SR, kde Slovákom zveril jedno veľmi dôležité posolstvo, ktoré si dovolím odcitovať: „Verím vo vnútornú silu nášho národa. Prežili sme vyše tisíc rokov bez slovenskej štátnosti, a nielen, že sme prežili, ale aj napriek protivenstvám osudu sme sa dokázali vyformovať v moderný národ, ktorý dnes má svoj štát. O čom to svedčí, ak nie o obdivuhodnej vnútornej sile Slovákov? Súhlasím so slovami pápeža Jána Pavla II.: ‚Slovensko má veľkú úlohu pri budovaní Európy tretieho tisícročia. Dobre si to uvedomte! Je povolané ponúknuť svoj veľmi významný príspevok k pravému pokroku európskeho kontinentu svojimi tradíciami, kultúrou, svojimi mučeníkmi a vyznávačmi, ako aj živými silami svojich nových generácií.‘ Nebojte sa, Slováci. Máme na omnoho viac, ako momentálne zažívame v Slovenskej republike!“

A preto som rád, že bolo SHO v stredu oficiálne zaregistrované ako nová pronárodná politická strana, pretože bez čestných a vlastenecky cítiacich ľudí a strán sa Slovensko v budúcnosti nezaobíde. Slovenská republika totiž potrebuje čestných, silne pronárodne orientovaných politikov, štátnikov a diplomatov s vlasteneckým cítením a doslova srdcom bijúcim pre vlasť! A zároveň ľudí, ktorí Slovákom konečne ponúknu skutočnú alternatívu a ukážu cestu z poroby, útlaku a strachu! A Robert Švec a SHO patria medzi takúto novú a čistú nádej pre Slovensko, s ktorou sa bude v budúcnosti v slovenskej politike určite počítať.

Dnes je totiž na Slovensku extrémne málo strán (a hlavne ich lídrov), ktorým ide úprimne o národ a vlasť a ktoré sú otvorené rokovať s každým pronárodne orientovaným subjektom, ktorý prejaví záujem o spájanie pronárodných síl. A práve medzi takéto strany otvorené spolupráci a spájaniu síl patrí SHO. Bol to totiž práve Róbert Švec, kto bol niečo podobné ako jediný ochotný urobiť aj v prezidentských voľbách a po dohode s pronárodnými kandidátmi sa vzdať v prospech najsilnejšieho z nich. A podobne ako pred prezidentskými voľbami, aj dnes vyzýva pronárodne orientované sily, aby sa spojili a pred parlamentnými voľbami vytvorili silný blok pronárodných subjektov, ktorý pôjde ako jeden celok vyhrať voľby! A to je teraz to hlavné, pretože v opačnom prípade sa do parlamentu a vlády dostanú ultraliberáli, ktorí našu republiku definitívne politicky, ekonomicky a morálne rozložia. A to by si mala uvedomiť každá národne orientovaná strana a jej lídri (a samozrejme aj obyčajní ľudia) a snažiť sa o vzájomné rokovania a dohodu s cieľom vzniku silného bloku pronárodných subjektov, ktorý dokáže liberálov definitívne prevalcovať!

Martin Bago

https://sho.sk/ministerstvo-vnutra-sr-slovenske-hnutie-obrody-je-zaregistrovane-ako-politicke-hnutie
http://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailps.aspx?id=223281
http://www.priestornet.com/2019/02/verim-vo-vnutornu-silu-nasho-naroda.html

By |2019-05-15T14:17:44+00:0015. mája 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment