SLOVENSKO 2020 – znovu na rázcestí

//SLOVENSKO 2020 – znovu na rázcestí

SLOVENSKO 2020 – znovu na rázcestí

 

Odvolávajúc sa na doleuvedené zdroje informácií, prosím, PREJAVTE ASPOŇ KÚSOK SVOJEJ EMPATIE ŠOKOVANÝM A POŠKODENÝM RODINÁM z Kysuckého Nového Mesta (boli tam samozrejme AJ DETI!), ktoré bez varovania mali prísť o strechu nad hlavou bezcitným konaním budúceho prezidenta SR.

Skúste (ako spolu-cítiaci ľudia) vydržať to až do konca.  Video-svedectvo jednej z poškodených má iba 2min 16 sek a v nasledujúcom krátkom článku je popísaná dokonca „anjelská“ metóda, ako konkrétne mal Andrej Kiska prostredníctvom svojich ľudí doslova vyšmariť 48 rodín z dvoch panelákov na dlažbu!

*******

Preto aj teraz VARUJEM všetkých – pred stranami, ktorých predstavitelia už pred voľbami verejne prehlasujú, že by mohli s Kiskom po voľbách spolupracovať. VARUJEM, pretože pod rúškom slušnosti a boja proti extrémizmu prinášajú celému Slovensku iba skazu, koniec tradičnej rodiny a slovenskej kultúry, krimigrantov a otroctvo!

Je čas sa tomuto zlu vzoprieť – ako SVOJPRÁVNY A SLOBODNÝ NÁROD!

Parlamentné VOĽBY 2020 nesmú byť o celoslovenskej apatii a znechutení ísť voliť, naopak, MALI BY BYŤ PRVÝM RÁZNYM KROKOM K PRINAVRÁTENIU UŽ SKORO STRATENEJ SLOBODY A PRÁVA NA SLOVENSKU.

„ČLOVEČE, POMÔŽ SI SÁM, AJ PÁN BOH TI POMÔŽE!…“

*******

video-svedectvo o „Dobrom anjelovi“:

https://www.youtube.com/watch?v=vfyku__XqRc

 

krátky článok o „Dobrom anjelovi“:

https://zemavek.sk/kiska-udajne-kupil-na-kysuciach-dva-panelaky-za-73-026-eur-mnoho-rodin-malo-skoncit-na-ulici/

úryvok z článku:

Kiskova firma mala tieto rodiny vysťahovať metódami podobajúcimi sa na mafiánske. „Noví vlastníci (Kiskova firma) prestali nájomníkom poskytovať služby podľa zmlúv, vypínali energie, bránili v prístupe k užívaniu bytov, dokonca niekedy stavali hliadky SBS, ktoré nezákonne legitimovali občanov. Vrcholom bolo oficiálne korumpovanie policajných funkcionárov, ktorí svojich podriadených rozkazmi nútili zneužívať právomoci a poskytovali silové zložky štátu na nezákonnú činnosť, spočívajúcu v nátlaku a v asistencii pri vypratávaní nájomníkov bez akéhokoľvek súdneho rozhodnutia…“

By |2020-01-23T20:58:46+00:0023. januára 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment