Slovenské covid-gestapo strieľa už aj na naše deti! ZOZADU na hlavu ako na poprave!

//Slovenské covid-gestapo strieľa už aj na naše deti! ZOZADU na hlavu ako na poprave!

Slovenské covid-gestapo strieľa už aj na naše deti! ZOZADU na hlavu ako na poprave!

Slovenské covid-gestapo strieľa už aj na naše deti!

ZOZADU na hlavu ako na poprave!

Šír to po celom Slovensku!

——-

Poslané:

Prezidentská kancelária, vláda SR, NRSR, poslanecké kluby, slovenskí euro-poslanci, generálna prokuratúra, ministerstvo vnútra, ministerstvo spravodlivosti, nezávislé médiá SR a ČR, pospolitý ľud.

——-

Patríš k svedkom Matovičovým? Ak áno, toto nie je pre Teba.

Ak nie si z Matovičovho stáda, čítaj ďalej. Toto v mainstreame neuvidíš.

*******

Máte radi deti? Tak sa pozrite na video z Bratislavy 17.11.2020 a prečítajte si k tomu komentár odborníka na prvé reakcie postreleného chlapca v šoku.

https://aeronet.cz/news/video-slovenska-policie-pri-strelbe-do-demonstrantu-zasahla-15-leteho-chlapce-primo-do-hlavy-svedecke-video-zachycuje-okamzik-zasahu-projektilu-do-temene-hlavy-chlapci-se-zacala-rinout-krev-z-hlavy/

Toto je realita, ako „POMÁHA A CHRÁNI“ naše deti toto slovenské neo-nacistické covid-gestapo, pod vedením Matovičovej chunty. Strieľajú už aj po našich deťoch! Robia hanbu väčšine čestných policajtov.

Podľa mňa je to už totálne za hranou, najmä ten spôsob „á la divoký západ“. Akoby tí policajti boli kdesi na safari pri love bizónov alebo nejakej škodnej zveri, presne ako Santer vo filme Winnetou.

A čo bolo akože príčinou tejto streľby do slovenskej lúzy a opíc, ako protestujúcich nazval sám nevojak s modrou knižkou, veľký minister.sk Naď?

Vraj delobuchy. A čuduj sa svete, sám policajt, ťažkoodenec, hádže jeden taký delobuch pred seba – ako tiež argument pre nasledovný zásah proti protestujúcim!

https://www.youtube.com/watch?v=Ig4MFPPBhYg&feature=youtu.be (keby to zmazali, máte to v prílohe)

Právnici! Poslanci!

Toto je zrelé nielen na pád a potrestanie ministra vnútra SR, resp. celej vlády SR, ale hlavne na exemplárne odsúdenie vinníkov – z radov policajtov a ich nadriadených, bez ktorých súhlasu, resp. rozkazu by to nerobili!

A čo robí generálna prokuratúra a policajná inšpekcia?! A čo pani slušná Čaputová? Prečo už nevystúpila v TV a neodsúdila tento policajný teror na Slovensku? To sa budeme venovať iba teroru policajtov v Bielorusku?

A čo ľudsko-právne mimovládky? Kde ste teraz protestujúci študenti, žiaci, učitelia, herci, apod.? Predsa 17.november je Medzinárodný deň študentstva a jeden z vás bol postrelený policajtmi! Kde ste, slečna Farská, kde je tzv. Slušné Slovensko?! Zalezení, lebo sa nestrieľalo do tých „našich“?

Policajná streľba na neplnoletého ZOZADU na hlavu, to je už na Slovensku normál?! Lebo Fico alebo nebodaj ešte Mečiar?

Zbedačená SLOVAČ! Budíček!!!

*******

Šír to po celom Slovensku, aby si aj TY prispel k urýchlenému pádu tejto zdochýnajúcej vlastizradnej kobyly, odetej v kravatách a handrách na ich tvárach (inak v ich prípade som radšej, keď na tých odporných falošných ksichtoch majú tie zaslintané handry – aspoň nemám tráviace potiaže…)

MOR HO! Detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu!

Jozef Potúček, november 2020,

rozhorčený aktívny účastník protestov v Novembri 1989

By |2020-11-19T19:07:45+00:0019. novembra 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment