Slniečkárske firmy. Rozhodne by ste ich nemali podporovať …

//Slniečkárske firmy. Rozhodne by ste ich nemali podporovať …

Slniečkárske firmy. Rozhodne by ste ich nemali podporovať …

Pod pojmom „slniečkárska“ firma, myslím podnikateľský subjekt, ktorý financuje, podporuje alebo zabezpečuje vymývanie  mozgov neomarxizmom a neoliberalizmom. Obyčajne tieto aktivity maskujú „bojom s tkzv. extrémizmom“. Nikde ale nie je definované, čo to ten fašizmus a extrémizmus je. Obyčajne tým myslia boj proti politickej strane „Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko“ a proti aktivitám a hnutiam, ktoré si neprajú genocídu bielej rasy, podporu islamskemu terorizmu, alebo majú iný názor na druhú svetovú vojnu ako je ten oficiálny pro-režimný.

Pojmom „fašizmus“ a „extrémizmus“ nikdy nie je myslené okrádanie, genocída, zbedačovanie a vymieranie Slovenského národa. Tá sa deje nielen sociálnymi samovraždami ale aj zbytočnými úmrtiami v slabo vybavených nemocniciach, kde ročne zbytočne zomrie asi 4-12 tisíc Slovákov. Extrémizmom nemyslia 400€ platy, 300€ dôchodky ani plánovanú 800€ podporu africkým ekonomickým privandrovalcom. Extrémizmus je proste všetko, mimo pro-režimnú propagandu, výhradne ale ak pomáhate bielym, ochraňujete Európu pred Islamským fašizmom, LGBTI propagandou a najmä ak hovoríte pravdu.

Do zoznamu nedávam štátne inštitúcie typu RTVS. Väčšina z nich spolupracuje so Sionistickými spolkami a s organizáciami napojenými na George Sorosa, bez akejkoľvek sebareflexie. Na Slovensku je podpora vymývania mozgov zabezpečená aj cez rôzne tajné a polo tajné spolky, ktorých členovia sú vládni predstavitelia alebo úradníci. Títo zabezpečujú rozmach neo-maxistickejLGBTI propagandy za dane pracujúcich. Vymývanie mozgov smeruje vždy k mladým ľuďom, k čo najnižším ročníkom.

V zozname nie sú firmy, ktoré sa „nevyjadria“ k ich zvláštnym počinom, nekomentujú ich, iba to potichu urobia. Ako napríklad Tesco, ktoré bez komentovania stiahlo z predaja národný týždenník Extra plus.

V zozname budú teda firmy, ktoré proklamovali svoj počin jasným tkzv. „bojom proti extrémizmu“ alebo pod zámienkou boja proti tkzv. „hoaxom“ cenzurujú alebo blokujú informácie. Tie informácie sú väčšinou kritické voči genocíde bielej rasy, vláde alebo korupcii. Nikdy to nie je napríklad Denník N a SME ktoré sú známe hoaxami vo veľmi veľkej miere a napr. hanobením najmä Ruského národa a slovanstva.

 

Facebook

Byť na FB je zvyk, ktorého by ste sa mal striasť. Mark Zuckenberg má akúsi dohodu so zločincom Angelou Merklovou, ktorá sa najviac podieľa na genocíde belochov, ututlávaní znásilňovania bielych žien, obmedzovaní slobody prejavu a príživníctve ekonomických privandrovalcov. Angela by mala v právnom štáte visieť za vlastizradu a jej majetok by mal byť prepadnutý.

Nie je nijaký dôvod zostávať na facebooku, používať ho, „lajkovať“ a zdieľať. Facebook cenzúruje národné a konzervatívne stránky po desaťtisícoch. Bolo by dobre, aby ste úplne zmazal svoj profil na FB a prešiel na ruskú sociálnu sieť VK. Táto sieť je zhruba to isté čo Facebook, prostredie je v slovenčine a najmä VK necenzúruje národné, kresťanské a konzervatívne stránky. Môžte sa tam vyjadrovať omnoho slobodnejšie ako v tomto režime.

Facebook kompletne ovládajú slniečkári, ktorí môžu doslova čokoľvek. Hanobiť Ruský národ, hanobiť Slovenský národ, používať nadávky, útočiť na národne zmýšľajúcich výhražkami, osočovaním alebo výhražaním sa násilím. Ich profily nie sú NIKDY alebo sú málokedy vymazané. Na druhej strane na národné, kresťanské a konzervatívne stránky stačí zoskupnie pár slniečkárov, ktorý skupinu alebo profil nahlásia a FB okamžite maže. Spravodlivosti sa samozrejme nikdy alebo málokedy dovoláte. Nie je koho kontaktovať a s najväčšou pravdepodobnosťou nad SK a CZ robí akéhosi administrátora slniečkár, ktorí sa teší, ak vás dá dole.

Na druhej strane slniečkári používajú denne hrubé nadávky ako administrátori anti-bielych skupín, napríklad stránky „zomri“ ktorá bola prezentovaná napriek všetkej vulgarite a demencii v RTVS. Na tejto slniečkárskej stránke sú hrubé nadávky a osočovania na dennom poriadku a už len ten názov „zomri“ je porušením pravidiel fb. Nikto ďalej necenzuruje vyhrážanie sa, ich rasové vyhrážky nikoho nezaujímajú, vrátane polície. Nikoho nezaujímajú ani cigánske anti biele rasistické vyhrážky za ktoré by biely človek dávno sedel.

 

Tým že máte profil na Facebooku, podporujete zadávanie reklám. Facebook sa potom môže pochváliť prístupom na jeho stránky a od toho si účtovať poplatky. Reklamy urobili z pána Zuckenberga milionára. Skutočne sa divím národným a konzervatívnym silám, že FB vôbec využívajú. FB treba nechať slniečkárom, nakoľko ich je iba 10%, s nimi FB veľmi rýchlo skrachuje.

 

Websupport

Nemáte svoju stránku na websupporte ? Overte si to. Šéf firmy websupport Michal Truban sedí v správnej rade ultra-slniečkárskej strany „progresívne“ Slovensko. Táto strana plná ľudí „neslovanského vzhľadu“ má vo svojom programe násun privandrovalcov ako súčasť genocídy bielej rasy. Ich predseda Štefunko akoby tvrdí, že „na Slovensku nemá kto pracovať“ (….(  a preto by imigranti boli obohatením. Firma websupport stojí za rozšírením pre prehliadač Chrome, ktorý vás upozorní ak náhodou kliknete na niektorú z proti režimových, pro slovanských a pro bielych stránok. V prehlásení k tomuto „rozšíreniu“ websupport akoby ľutuje, (je to dané slovkom „žiaľ“) že nie je v ich silách akoby cenzúrovať také stránky. Tiež venujú príjmy od vlastníkov webov, ktoré sú na ich serveri, slovenskej debatnej asociácii, podporovanej Sorosom ktorá sa pokúšala na SK o majdan a jej predstavitelia sú neustále propagovaní v slniečkárskych médiách.

Žiaľ, nie je v našich silách, aby sme takýto obsah monitorovali, ani svojvoľne rušili stránky. Práve preto venujeme všetky príjmy od vlastníkov webov (z databázy konspiratori.sk) Slovenskej debatnej asociácii.

V prehlásení tiež podporujú slniečkársku trapnú snahu o auto-cenzúru s názvom konšpirátori.sk kde za tucet slniečkárov v nejakej samozvanej komisii nabáda potenciálnych zadávateľov reklamy, aby ju neumiestňovali na národné a anti-systémové stránky. Nakoľko vy ako zákazník túto cenzúru vlastne platíte, musíte uznať, že z tohto servera treba odísť čo najskôr.

Z web supportu sa dá migrovať z vašou web stránkou jednoducho, presuniete si doménu na iný server a u väčšiny z nich sa dá odtransportovať aj obsah. Je to záležitosť pár sekúnd. Ja migrujem svoje stránky rovno na americký godaddy, nadmieru spokojnosť a nižšie ceny !

 

Eset

Pozrite sa, či nemáte vo svojom počítači alebo mobile anti-vírus od spoločnosti Eset. Ak ho máte, platíte podporu denníku N a slniečkársku stranu progresívne Slovensko. Ak máte kúsok zdravého rozumu, nainštalujte si do svojho počítača iný anti vírusový systém. Nepodporujte nenávisť a neomarxizmus. Neplaťte slniečkárske šialenstvo. Zaujímavé je, že ak hľadáte testy anti vírusových programov, všade na Slovenských stránkach je ESET najlepší z najlepších. Všade prvé alebo druhé miesto. Situácia sa ale otočí, ak podobné testy hľadáte na fakt nezávislých anglických stránkach. Eset je tak 8 až desiaty v poradí … Niekedy sa nedá proste uplatiť celý svet, že ?

Eset spolufinancuje denník N, na začiatok dal rovných 1,2 milióna €. To ste platili vy. Denník N sa snaží odvádzať pozornosť od skutočných problémov umelými alebo selektívnymi kauzami. Stojí za podporou Islamizácie a neomarxizmu. Nájdete v ňom plno lží z obdobia druhej svetovej vojny a podporu sionizmu. Snahou jeho redaktorov neslovanského vzhľadu bolo je a vždy bude vymývať mozgy najmä na školách mladistvým tak, aby prestali hľadať pravdu a verili mainstreamu. Denník N je záhadne podporovaný aj verejnoprávnymi médiami (tandem Hanzelová+Tódová) a tento oximorón sa nedá vôbec logicky vysvetliť.

Eset podporuje vznik strany progresívne Slovensko. Spolumajiteľom ESET-u je Anton Zajac, minoritný spolumajiteľ denníka N. Konexie medzi stranou Progresívne Slovensko nájdete tu, tu a tu

 

Lidl

Lidl to hovorí úplne otvorene. Belošky patria k černochom a kríže treba mazať. Môj osobný pocit z tejto siete obchodov je aj bez toho úbohý. Tovar nahádzaný kde kade, kozmopolitná atmosféra, anonymní výrobcovia … skoro nijakí Slovenskí, samozrejme. Nenakupujte tam. Ja sa Lidlu vyhýbam ako čert krížu, a vy ?

Billa

Billa sa žiaľ pridala k neo-marxistickým snahám o cenzúru, čiže vstúpila do boja proti konzervatívnym, tradičným hodnotám a zaslúži si bojkot. Žiaľ najvyššie vedenie Billy, spoločnosť REWE sú všetko neo-marxisti, ktorí by najradšej videli bielu rasu úplne zmiznúť z povrchu zemského a ich aféra s trapkom Godom, je len hra pre hlúpe ovce.

Prosím, šírte toto video :

 

Najväčší výber slovenských výrobcov má v Bratislave pravdepodobne Yeme. Je to obchod kde je skoro všetko poctivé a teda drahšie. Najmä, čo je dosť drahé je zelenina a ovocie. To je ale preto, lebo mnohé z nich sú bio a dovezené od slovenských farmárov a z rakúska. Zdá sa mi, že v rakúsku majú nižšie ceny na zeleninku. Minule som si na skúšku kúpil drahší melón, po 1,40€ kilo. Bol veľmi veľký, dovezený z talianska, v Tesco by som zaplatil o polovicu menej. Ale vôbec to neľutujem, dyňa mala prirodzenú melónovú chuť, podobnú ovociu ktoré kúpite v Taliansku, Rakúsku alebo zo žitného ostrova. Je to ale na zvážení každého z vás, či si za kvalitu chcete priplatiť alebo nie.

Extrémne dobrý v Yeme, je ale výber mliečnych výrobkov, čajov, chlebov a pečiva. Kvôli tomu by ste  tam mal ísť, podľa mňa v tomto nemajú v Bratislave konkurenciu. Poctivé slovenské jogurty mi chutili tak isto ako rakúske a mlieka ani nehovorím a teraz pozor : Chlieb pečú priamo v predajni na dreve ( !!!!) Nikdy som nejedol tak dobré grahamove rožky v Bratislave. Dúfam, že YEME sa k slniečkárom nepridá a bude si vážiť konzervatívne zmýšľajúcich zákazníkov. Dúfam …

O2

Správy o cenzúre stránok operátorom O2 sa overujú dosť ťažko, nedá sa teda povedať, čo ako kedy a kde vlastne cenzúruje. Chodia o tom rôzne správy ktoré sú skôr dohady. Stránka ktorá sa ale venuje cenzúre webu na internte, zaraďuje O2 na prvé miesto. Cenzúra sa začína postupne pod zámienkou blokovania detskej pornografie, potom gamblerských webov. Potom sa ide na údajné „nacistické stránky“ o tom čo je a čo nie je nacistické rozhoduje cenzor. No a potom sa už ľahko prejde na anti-systémové a národné weby a potom na weby odhaľujúce pravú tvár multi kulti a genocídy belochov.  O2 podľa všetkých vyjadrení v tomto vedie, máte bližšie správy o cenzúre na O2? Napíšte do komentu.

 

Martinus

Aj keď sa zdá, že Martinusu sa pri chcení kúpiť knihu asi nevyhnete, skúste to. Ak máte nejakú hrdosť, skúste to. Majiteľ Martinusu, pán Meško finančne podporuje Progresívne Slovensko. Matinus je známy aférami s pokusmi o cenzúru. 

 

Záver

Aj keď sa Vám bude zdať neuveriteľné čo píšem, ale stať sa bohatým človekom nie je veľký problém, ak máte správne konexie. Konexie vám pomôžu urobiť tri alebo štyri dobré obchody, na ktoré si napríklad požičiate v banke skoro so 100% istotou aj vrátite. Stanete sa bohatým. Ale bohatým s rotary klubmi, slobodnými murármi alebo s rôznymi divnými spolkami. Čiže problém neskôr je, kto to tie „konexie“ sú a ako vás potom budú vydierať. Myslím, že normálny človek nebude cenzúrovať weby, lízať zadky slniečkárom alebo mazať kríže. To môže urobiť jedine človek, ktorý je síce bohatý ale za to vydieraný.

 

Pamätajte: Slniečkárska drzosť je veľká iba vďaka vaším peňaženkám a neochote meniť svoje zvyky.

 

 

By |2018-07-16T13:05:01+00:0030. septembra 2017|Categories: Infovojna|Tags: , , , , , |1 Comment

About the Author:

frantisek
Venujem sa demoralizácii verejnosti, najmä mládeže, reálnemu pozadiu pornografie, neomarxizmu v protestantských cirkvách. Ďalšie obľúbené témy : slniečkárstvo, infiltrácia, sionizmus, havlizmus, odklony od pôvodného biblického učenia v kresťanstve a farizejstvo.

One Comment

 1. Lars
  Lars 2. októbra 2017 at 2:58

  Ja len krátko k tomu Facebooku. Tam je vidieť, že sa tam nadáva. V roku 2012 som opustil Facebook, registrovaný som tam bol od 2009, lebo ma tam trollovali a spustil sa tam shitstorm vo forme, že ma reportovali ako fake profil. Musel som odfotiť Facebooku občiansky, aby som sa dostal do zablokovaného Facebooku a keď mi ho odblokovali, prvá akcia, ktorú som spravil bolo zrušenie účtu na Facebooku a už som sa nevrátil. Teraz sa len ľuďom čudujem, že ako vyplakávajú, ako aj Martin Daňo keď ho zablokujú. Je to strata času, lebo raz zablokujú definitívne aj Daňa a proti tomu nebude môcť nič spraviť, aj keby si mali dôvod vymyslieť.
  K tým komentárom tam. Poznáme médiá, ktoré dávajú priestor ŠTBenčíkovi o tom, že udavajú facebookové statusy na polícii.
  Ak by som ja mal dávať trestné oznámenia za to, že čo na mňa všetko ešte na diskusii SME a neskôr na .týždni popísali za výhražky, ako ma chceli obesiť, zabiť a čím všetkým sa mi vyhrážali, ako ma očierňovali ako „ruského agenta“, keď som nesúhlasil s mainstreamovým pohľadom na Ukrajinu, ale aj predtým, keď som nesúhlasil s neoliberalizmom na Slovensku, tiež nebezpečné vyhrážanie smrťou a všetkým, tak píšem trestné oznámenia po dnes deň. Ja som vždy písal pod reálnym menom a reálnou fotkou, aj keď už som na nemeckých stránkach videl, že niekdo písal aj v mojom mene, tak výhražky boli cielené na mňa, ale nikdy by to nemalo úspech, keďže tam ľudia písali pod pseudonymami anonymne.
  Zaujímavé je, že ak niekdo na druhej strane, povedzme nejaký kotlebovec niečo „cez čiaru“ napíše, čo ani nemusí byť nič konkrétne, tak polícia nebere ohľad na cenu pátrania a nie je im škoda ani nasadiť kukláčov na domovú prehliadku, ako keby sa jednalo o nebezpečného páchateľa (za klávesnicou).
  To je selektívne právo. Pre niekoho platí, pre iného nie.

Leave A Comment