Slniečkári menia Luteránom Bibliu na homosexuálnu príučku, Luteráni sú ticho.

//Slniečkári menia Luteránom Bibliu na homosexuálnu príučku, Luteráni sú ticho.

Slniečkári menia Luteránom Bibliu na homosexuálnu príučku, Luteráni sú ticho.

Mnohých z Vás určite niekedy napadlo, ako to je možné že Lutránski duchovní v tak veľkej miere presadzujú v cirkvi homosexualitu a dokonca nemajú problém šíriť LGBI propagandu malým deťom. 

Deje sa to vo veľkom v Európe ale je to aj tu, na Slovensku. Predsa kňaz by mal Bibliu poznať od A po Z a ako taký by mal lepšie vedieť veci ako vy, čo sa týka Božích morálnych pravidiel a morálky.

Aby som vás veľmi nenaťahoval, trik ktorí na oblbnutie duchovných slniečkári použili, je veľmi jednoduchý.

Zmenili im Bibliu. 

So správnym prekladom z hebrejského jazyka, si nevedeli nikdy poradiť mnohí erudovaní prekladatelia, stovky rokov dozadu. Hebrejčina je tak zložitý jazyk, že ani samotní židia jej nerozumejú a dá sa povedať, že v roku 2017 jediný, kto tomuto jazyku rozumie sú slniečkári z Veľkého kostola na Panenskej ulici v Bratislave. Hebrejčina je totiž „jediný“ jazyk na svete, ktorého slová majú viacero významov.

Všetky preklady Biblie sú nesprávne ak odporujú LGBTI propagande a homosexualita nie je nikde v Biblii zakázaná. Zakázaný v Biblii je podľa slniečkárov iba sex v trojici, konkrétne jedna žena s dvomi mužmi 🙂

klikni: Slniečkár si upravil Bibliu podľa seba a-ha, čo z toho vzniklo. Pozrite si to, spadnete na zem. 

Evanjelický (ako inak) teológ vsadil na viac zmyselné slová a bohorovným spôsobom, prevracia všetky základné biblické verše o morálke. Všetko je zle preložené čo odporuje  slniečkárskej obci.

Ozaj, prečo potom ortodoxní židia nerobia tie homosexuálne sobáše ? No predsa, lebo nerozumejú samým sebe, ich vlastnému rodnému jazyku. Chcem teda navrhnúť, nemohla by ísť pani farárka Polcková, pán farár Pavlús a možno aj pán Pastirčák zvestovať radostnú homosexuálnu zvesť a Písma židom preložiť a vyložiť? A podobne ako oni, môžu ortodoxní židia začať s homosexuálnymi sobášmi. Musí to byť úžasný pocit, keď zistia že sa tisíce rokov proste všetci rabíni mýlili …

A prečo teda toto „obohatenie“ nemôžu mať aj židovské deti niekde v synagóge ? Prečo iba Luteránske ? Prečo práve židovské detičky sú od vedomia, že „homosexualita je boží dar“ akoby izolované ?

Fantastická vec ako sa dá zdôvodniť perverz Luteránom, ktorí nie sú ochotní študovať Písmo, je sofistikácia. Tá je často medzi slniečkármi používaná, vlastne celý ich marxizmus je postavený na sofistikácií. Skúsim jeden z ich sneho-vločkových argumentov :

Ježiš sa nikde nevyjadril priamo voči homosexuálom

 

To je pravda. Pravda je ale aj to, že Ježiš sa nikde nevyjadril priamo voči tomu ak napr. šoférujete auto opitý a ani proti tomu ak kradnete v obchode. Ak teda „nesúdite aby ste neboli súdení“, vychutnajte si s ježišom slobodu riadiť opitý a vykrádať obchody.

Na záver malý kurz slniečkárskeho prekladania. Trošku zbúrame zaužívané predsudky a dáme si progres:

—————————————-

Platil som korunou. – Nejde o platbu korunou ako bankovkou ale o platbu korunou stromu

I’ll be back – preklad „prídem opäť“, „budem späť“ nie je správny. Preklad znamená: budem chrbátom

Have you ever experienced being TOO high? – preklad „máte skúsenosť byť príliš nafetovaný“ nie je správny. Správne je: skúsil si byť moc vysoko ? 

—————————————–

… a ak s tým prekladom nesúhlasíš, si Klátikovec, Putinov agent, fašista, rasista, xenofób a zajtra ťa rozoberiem v denníku N.

1.kor. 6-9 Neviete, že nespravodliví nebudú dedičmi Božieho kráľovstva? Nemýľte sa: ani smilníci, ani modloslužobníci, ani cudzoložníci, ani chlípnici, ani súložníci s chlapmi,   ………………………… 10 ani zlodeji, ani lakomci, ani opilci, ani nactiutŕhači, ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva.

By | 2018-01-06T16:54:49+00:00 14. októbra 2017|Categories: Infovojna|Tags: , , |0 Comments

About the Author:

frantisek
Venujem sa demoralizácii verejnosti, najmä mládeže, reálnemu pozadiu pornografie, neomarxizmu v protestantských cirkvách. Ďalšie obľúbené témy : slniečkárstvo, infiltrácia, sionizmus, havlizmus, odklony od pôvodného biblického učenia v kresťanstve a farizejstvo.

Leave A Comment