Rusko odpisuje dlhy jednej krajine za druhou! Ako si to môže sankciami „zničená“ krajina dovoliť?

//Rusko odpisuje dlhy jednej krajine za druhou! Ako si to môže sankciami „zničená“ krajina dovoliť?

Rusko odpisuje dlhy jednej krajine za druhou! Ako si to môže sankciami „zničená“ krajina dovoliť?

Ruské vedenie nielenže tento rok už splatilo všetky svoje dlhy, ktoré malo voči iným krajinám sveta ešte z čias ZSSR, ale v poslednej dobe častokrát aj iným krajinám odpúšťa veľké čiastky ich dlhov, ktoré majú voči Rusku samotnému. Takéto niečo v týchto dňoch učinil ruský prezident Vladimír Putin aj počas svojej cesty po Afrike, keď po rokovaniach s guineiským prezidentom Alphom Condéom povedal, že Rusko odpustilo africkým krajinám dlh vo výške viac ako 20 miliárd USD!

Ako Putin doslova povedal: „V rámci iniciatívy pomoci vysoko zadĺženým chudobným krajinám sme im odpísali dlh vo výške presahujúcej 20 miliárd USD!“ Veľmi zaujímavé, tak krajina, ktorú sa celý západný svet, a s ním zásluhou našich zapredaných politikov bohužiaľ aj my, už roky snaží sankciami a rôznymi inými opatreniami položiť na kolená, ovládnuť a zničiť, si dovoľuje stále častejšie odpúšťať dlhy, ktoré voči nej majú iné krajiny sveta? Toto sú výsledky tých sankcií, ktoré na Rusko pred cca. tromi rokmi uvalili USA spolu s EU a krajinami Západu? Ako je toto ale vôbec možné, veď ide o ruské peniaze, ktoré podľa našich a západných zapredaných mainstreamových médií majú Rusku tak chýbať, že kvôli tomu ekonomicky padá na kolená! Ako si teda to „krachujúce“ Rusko môže takéto niečo dovoliť? Žeby na tom nebolo až tak zle ako to prezentujú, resp. si to prajú západní „demokrati“ a nimi kúpené a ovládané médiá?

Presne tak to aj je, Rusko nielenže deverzifikovalo a rozšírilo svoje trhy s ropou a zemným plynom, či uzatvorilo nové zmluvy s množstvom krajín sveta napr. na výstavbu plynovodov, jadrových elektrární, či na predaj zbraní a vojenskej techniky, ale za tie roky sankcií sa RF tak osamostatnila, najmä v oblasti poľnohospodárstva, že sa stáva ohľadom určitých tovarov, ako napr. obilie, svetovým exportérom číslo jedna! To Rusko ale musí „trpieť“, všakže? Nechcú po týchto najnovších informáciách západní politickí idioti voči RF uvaliť nové sankcie? Ktovie možno im raz dôjde, ako týmto svojím idiotským konaním Rusko hospodársky nakopli…

Martin Bago

https://cz.sputniknews.com/svet/201709286050650-Putin-odepsani-dluh-africke-zeme-miliardy-dolary/
https://deutsch.rt.com/newsticker/58146-russland-streicht-afrikanischen-laendern-schulden/
Celú Putinovu reč, ktorú predniesol v Guiney nájdete tu:
http://en.kremlin.ru/events/president/transcripts/55725#sel=19:8:jrY,19:20:2ot

By |2017-09-29T08:51:42+00:0029. septembra 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment