Rozhovor: SPD tvrdo zakročí proti LGBTI a pedofilom, tvrdí jej predseda Mário Šušek

//Rozhovor: SPD tvrdo zakročí proti LGBTI a pedofilom, tvrdí jej predseda Mário Šušek

Rozhovor: SPD tvrdo zakročí proti LGBTI a pedofilom, tvrdí jej predseda Mário Šušek

Nedávno došlo na slovenskej národnej scéne k prvému spájaniu pronárodných síl, keď sa politický subjekt Slovenské Hnutie Obrody (SHO) spojilo s Hnutím Sloboda a priama demokracia (SPD), ktoré vzniklo po vzore českého hnutia SPD Tomia Okamuru, na Slovensku pôsobí 4 roky a presadzuje vlastenectvo, ochranu národných záujmov SR a priamu demokraciu. Prinášam vám teraz rozhovor s predsedom SPD Máriom Šušekom, ktorý sa v ňom venoval aktuálnej a veľmi citlivej téme, ktorú otvorili liberálne denníky SME a Nový čas a niektorí liberálni politici – pretláčaniu tých najzvrátenejších sexuálnych deviácií, ktoré sú súčasťou liberalizmu. A servítky si pred ústa nedával.

Martin: Aký máte názor na propagáciu pedofílie v denníku Sme a aj v denníku Nový čas?
Mário: Myslím si, že tieto denníky by mali byť automaticky stíhané za propagáciu pedofílie, nakoľko pedofília je na Slovensku trestný čin. Redaktori by mali byť súdení a odsúdení na doživotné liečenie na psychiatrickej klinike. Tieto denníky by mal štát automaticky zrušiť a zakázať im akúkoľvek „novinársku“ činnosť.

Martin: Ako vnímate pozitívny prístup k pedofílii pána poslanca Galka (Sas)?
Mário: Pán Galko by mal automaticky prísť o mandát poslanca NR SR a mal by mať doživotný zákaz sa angažovať v politike, nakoľko je evidentne psychicky a duševne narušený, keď má pozitívny prístup k takejto sexuálnej deviácii.

Martin: Čo hovoríte na komunitu LGBTI, ktorá sa tiež zastáva pedofilov?
Mário: Pamätáme si, keď ich Ministerstvo kultúry odmietlo finančne podporovať. LGBTI komunita z toho spravila hneď mediálnu poľovačku, že čo si to vôbec dovolili. V prvom rade táto komunita nemá byť financovaná z peňazí daňových poplatníkov. LGBTI zastáva všetky formy sexuálnej deviácie, ktoré ja nazývam psychická a duševná porucha. Táto komunita však ide na to salámovou metódou. Najskôr chcú práva pre osoby rovnakého pohlavia, ktoré žijú spolu. Potom chcú adopciu detí pre takéto páry, potom svadby v kostoloch. Teraz najnovšie už chcú aj práva pre pedofilov. Čo bude ďalej nasledovať? Nekrofili, zoofili a ešte neviem akí „fili“. Po novom vraj už dokonca existuje až cca. 30 nových pohlaví. Je deväť mesiacov pred voľbami a mediálna masáž liberálnej demokracie ide v plnom prúde. Toto nesmieme dopustiť. Pokiaľ sa do parlamentu dostanú zástupcovia SPD, tak budeme navrhovať také zákony, aby títo psychicky narušení ľudia boli izolovaní od spoločnosti. Nevyznávajú žiadne etické a morálne hodnoty a navyše ich konanie je pre spoločnosť veľmi nebezpečné a demoralizujúce.

Martin: Ako by ste sa zachovali voči LGBTI a pedofilom, keby ste dnes boli vo vláde?
Mário: Najskôr by som im dal najavo, nech sa odsťahujú zo Slovenska a nech tieto hodnoty obhajujú tam, kde je to „normálne“. Zrušil by som okamžite financovanie tejto komunity zo štátneho rozpočtu. A rovnako by som zakázal všetky občianske združenia a neziskové organizácie, ktoré túto komunitu podporujú! Nepôsobia v tejto vláde tiež ľudia aj z tejto komunity, keď takéto kroky od súčasnej vlády nemožno očakávať? SPD vždy tvrdo a nekompromisne zakročí proti LGBTI a pedofilom. Je načase rozmýšľať nad zákonmi, ktoré ich budú riešiť podobne ako tomu bolo pred rokom 1989. Slovenská republika má iné problémy, ktoré treba riešiť ako napr. zdevastované zdravotníctvo, školstvo v úbohom stave, korupcia, žobrácke mzdy v novodobých „koncetrákoch“ (priemyselné parky), žobrácke dôchodky, plánovaný výrub lesov a ničenie našej prírody, obnova poľnohospodárstva a potravinovej sebestačnosti atď. Myslím si, že toto sú priority, ktoré trápia slovenský národ.

By |2019-07-15T09:07:29+00:0015. júla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment