Ráno po voľbách

//Ráno po voľbách

Ráno po voľbách

Takže, ráno som vstal, nachoval hydinu a pozrel výsledky volieb. Napísal pár komentárov a pred pozretím si politologických komentárov ma napadlo toto.

V nadväznosti na môj predošlí článok mám za to, že novým prezidentom bude Ševčovič. Nech už nahuckal a zaplatil harabinovu kampaň ktokoľvek, tak tým splôsobil pád čaputovej. LEBO. V druhom kole sa stretnú dvaja proeuropsky kandidáti, ktorých jediným rozdielom je stranícka príslušnosť. Ševčovič sa stavia do pozície viac konzervatívneho, ale to mu ja neverím. Teda hromada voličov čaputovej, ktorá šla voliť preto aby sa do druhého kola nedostali „extremisti“ už nemusí prísť.  Rovnako ako voliči chmelára alebo mikloška. Ich hodnoty nie sú ohrozené a preto ich účasť v druhom kole je otázna. Zato harabínoví a kotleboví voliči ešte majú záujem o to aby vyhralo menšie „zlo“.  A preto ich pol miliona hlasov preváži aj taký pekný výsledok čaputovej v prvom kole.

Keby ten niekto nestvoril harabína kadidáta, tak by do druhého kola postúpil kotleba a prezidentom sa stala čaputová. Takto sa PS namlsá pyrrhovo víťazstva a pravdepodobne sa nedostane ani do parlamentu. Ale o tom inokedy.

By |2019-03-17T07:10:49+00:0017. marca 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Ráno po voľbách appeared first on Blog […]

Leave A Comment