Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa

//Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa

Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa

Viackrát som bol zablokovaný Facebookom pre nevhodné príspevky dľa ich klasifikácie. Bez zverejnenia osoby, ktorá cenzúru vykonala, bez zverejnenia presnej príčiny cenzúry. Taktiež bez môjho súhlasu, aby moje príspevky boli prezerané a kontrolované neznámymi osobami, pre ktoré neboli určené.

Opakovane si všímam, že určité skupiny a osoby, ktoré priamo šíria nenávisť, zvýhodňujú určité skupiny ľudí, posmievajú sa a zosmiešňujú väčšinový národ Slovákov ostávajú bez povšimnutia, bez blokácie. Tým dochádza k diskriminácií a ovplyvňovaniu politickej situácie v štáte, vrátane zasahovania do demokratických princípov a princípov slobody slova. Právo rozhodovať o tom, či bolo alebo nebolo niečo porušením zákonom a je nevyhnutná cenzúra má rozhodovať len súd a to VEREJNE. Nie podľa vlastných, neverejných pravidiel neznámymi osobami – kde je podozrenie na kooperaciu s cudzou mocou a ovplyvňovanie politického diania v spojení s osobami, ktoré stáli za privatizáciami a sú v pozadí mnohých mimovládnych organizácií.

Preto vás, ktorých Facebook taktiež blokuje a myslíte si že neoprávnene. Kontaktujte ma, plánujem súdnu žalobu na Facebook.

S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala

email: radoslav.cicala@gmail.com

By |2018-12-13T10:44:51+00:0013. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar
Občianský aktivista. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

One Comment

  1. […] post Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa appeared first on Blog […]

Leave A Comment