Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa

//Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa

Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa

Viackrát som bol zablokovaný Facebookom pre nevhodné príspevky dľa ich klasifikácie. Bez zverejnenia osoby, ktorá cenzúru vykonala, bez zverejnenia presnej príčiny cenzúry. Taktiež bez môjho súhlasu, aby moje príspevky boli prezerané a kontrolované neznámymi osobami, pre ktoré neboli určené.

Opakovane si všímam, že určité skupiny a osoby, ktoré priamo šíria nenávisť, zvýhodňujú určité skupiny ľudí, posmievajú sa a zosmiešňujú väčšinový národ Slovákov ostávajú bez povšimnutia, bez blokácie. Tým dochádza k diskriminácií a ovplyvňovaniu politickej situácie v štáte, vrátane zasahovania do demokratických princípov a princípov slobody slova. Právo rozhodovať o tom, či bolo alebo nebolo niečo porušením zákonom a je nevyhnutná cenzúra má rozhodovať len súd a to VEREJNE. Nie podľa vlastných, neverejných pravidiel neznámymi osobami – kde je podozrenie na kooperaciu s cudzou mocou a ovplyvňovanie politického diania v spojení s osobami, ktoré stáli za privatizáciami a sú v pozadí mnohých mimovládnych organizácií.

Preto vás, ktorých Facebook taktiež blokuje a myslíte si že neoprávnene. Kontaktujte ma, plánujem súdnu žalobu na Facebook.

S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala

email: radoslav.cicala@gmail.com

By |2018-12-13T10:44:51+00:0013. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

One Comment

  1. […] post Protiústavné konanie Facebooku a obmedzovanie slobody slova musí skončiť, pridajte sa appeared first on Blog […]

Leave A Comment