Progresívci ukázali počas návštevy Le Pénovej v Bratislave svoju pravú tvár

//Progresívci ukázali počas návštevy Le Pénovej v Bratislave svoju pravú tvár

Progresívci ukázali počas návštevy Le Pénovej v Bratislave svoju pravú tvár

V pondelok sa za účasti hnutia Sme rodina v Bratislave konalo stretnutie Za Európu suverénnych národov, ktoré organizovalo Hnutie za Európu národov a slobody.

Na stretnutí sa okrem lídrov hnutia Sme rodina zúčastnila aj predsedníčka francúzskeho Národného zhromaždenia Marine Le Penová, europoslanec za rakúskych Slobodných (FPÖ) Georg Mayer či líder gréckej strany Nová Pravica Failos Kranidiotis. Účastníkov konferencie prostredníctvom nahraného videa pozdravil aj holandský politik Geert Wilders zo Strany za slobodu (PVV).

Na konferencii sa postupne vyjadrili všetci zúčastnení a napr. Marine Le pénová vyhlásila: „V Európe je potrebná veľká politická zmena. Európa totiž v súčasnosti odopiera národom mať svoju vlastnú existenciu a vlastný názor. Toto národy a ľudia, samozrejme, odmietajú. Naďalej sa politika robí v prospech oligarchov. Je veľmi dôležité, aby tieto európske voľby nastolili rovnováhu medzi národmi a globalizáciou. Nie som však za vystúpenie z EU, pretože nastali nové možnosti, ako zmeniť Európu zvnútra.“ V podobnom duchu viedli svoje preslovy aj ďalší účastníci, napr. aj Boris Kollár, ktorý povedal: „Európsky dom nechceme zbúrať a opustiť ho, chceme ho opraviť… Keď chce naše hnutie chrániť tradície, európske hranice či rodiny, prídu takzvané „elity“ a začnú nálepkovať. Z noci na ráno sme sa stali extrémistami. Pod slovom extrémizmus si však predstavujem politickú moc, ktorá sa už 30 rokov strieda a extrémne kradne, klame a podvádza národ.“ Kollár vyzval k návratu ku koreňom a k zdravému rozumu.

Okrem pronárodne orientovaných preslovov, ktoré mal každý z účastníkov, sa však pred konferenciou udiala jedna zaujímavá demonštrácia zvolaná ultraliberálnymi extrémistami z Progresívneho Slovenska. Protestu sa okrem rôznych liberálov ako Štefunko, Jaurová atď zúčastnili aj súčasní poslanci NR SR Miroslav Beblavý zo SPOLU, Martin Poliačik z Progresívneho Slovenska či Katarína Cséfalvayová z Mosta-Híd. Viacerí zúčastnení sa nielenže neustále snažili vyvolať konflikt, ale doslova vykrikovali, nadávali a ukazovali zúčastneným primitívne vulgárne gestá. Okrem toho niesli transparenty typu „Neprejdú!“, „Sloboda je viac než národ“, „I love Europe“ či zástavy s preškrtnutou svastikou. Niektorí zo zúčastnených dokonca začali hádzať crosissanty, ktoré im predtým rozdal Kollár, do ľudí z tábora prívržencov Le Penovej. No proste eurofilní liberálni „demokrati“ ako vyšití.

Aj táto dnešná akcia teda jasne ukázala, čo sú ultraliberáli z Progresívneho Slovenska, SPOLU, Mostu-Híd a ďalších podobných liberálnych strán skutočne zač. Krásne ukázala, že títo ľudia sú schopní agresívne útočiť na každého, kto nezdieľa ich zvrátené liberálne hodnoty. Nehovoriac o tom, že dokážu titulmi fašisti, extrémisti, nacionalisti onálepkovať dokonca aj svojich niekdajších „kamošov“ a potencionálnych partnerov. Je to niečo skutočne nechutné a myslím, že by to malo národu opäť o niečo viac otvoriť oči v tom, čo za ľudí sa vlastne tlačí do vrcholovej slovenskej politiky. Agresívni ultraliberálni pomätenci sú totiž tým posledným, čo Slovensko v súčasnosti potrebuje!

Martin Bago

https://www.aktuality.sk/clanok/691646/buduca-koalicia-sa-komplikuje-vacsina-opozicie-odmieta-kollara-kvoli-extremistom-podcast/
https://www.infovojna.sk/article/video-boris-kollar-ostro-kritizoval-progresivne-slovensko-a-branil-le-penovu-aj-salviniho
http://www.prehladsprav.sk/neoliberalni-progresivci-hadzali-po-ludoch-croissanty-protestovali-proti-prichodu-le-penovej/3038
https://www.hlavnespravy.sk/extremizmus-podla-kollara-co-sr-poslednych-30-rokov/1754549

By |2019-05-13T21:17:29+00:0013. mája 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment