Prezidentské voľby prehral hlavne slovenský občan!

//Prezidentské voľby prehral hlavne slovenský občan!

Prezidentské voľby prehral hlavne slovenský občan!

Prvé kolo prezidentských volieb je za nami a môžme si v krátkosti zanalyzovať jeho výsledky. V prvom rade treba jasne povedať, kto prehral. A tým niekým je slovenský občan!

Či je to niekomu zrejmé alebo ešte nie, je objektívnou pravdou, že do druhého kola sa nedostal nik z kandidátov, ktorým skutočne záleží na Slovensku a slovenskom národe! Príčinou je rozštiepenosť slovenskej národnej scény a egocentrizmus jej lídrov, ktorí sa do posledného dňa nedokázali dohodnúť a vzdať v prospech najsilnejšieho. Teda potlačiť svoje egá v prospech vyššieho dobra. A to nie je na škodu len Slovensku, ale aj im, pretože ich to teraz môže v očiach národa diskvalifikovať aj v nasledujúcich voľbách.

Taktiež je pravdou, že do druhého kola sa nedostal ani jeden kandidát, za ktorým by nestáli nejaké záujmové skupiny. Obaja postupujúci kandidáti sú totiž len bábkami vyšších kruhov, resp. cudzích záujmov, ktoré nemajú pre Slovensko a Slovákov pripravené nič dobré. Čaputová je bábka Progresívcov, oligarchov z ESETu a najmä americkej neoliberálnej štátnej elity, ktorá týmto dosiahla, že sa jej s najväčšou pravdepodobnosťou podarí udržať si vplyv na prezidentské kreslo aj ďalších 5 rokov. A bude tu aj ďalších 5 rokov šíriť svoje neoliberálne a militaristické myšlienky a pretláčať svoje záujmy. Šefčovič je zase bábkou Bruselu a elít snažiacich sa o čo najužšiu centralizáciu a zotročenie európskeho kontinentu a taktiež presadzujúcich liberálnu agendu, aj keď v o niečo menšej miere ako Čaputová a za ňou stojaci Progresívci.

Bratislavská kaviareň, liberálni politickí zapredanci a médiá sa tak už od nočných hodín vytešujú. A majú sa aj z čoho. Aj keď je už u Slovákov oproti roku 2014 úroveň vedomia a poznania vyššia, stále je to málo a väčšina národa sa aj naďalej necháva manipulovať médiami, prieskumami, politikmi, mimovládnym sektorom a rôznymi pseudoumelcami a inými protištátnymi živlami. Ešte horšie na tom však je, že väčšina národa sa ani neuráči zdvihnúť svoj zadok z pohodlia domova a voľby jednoducho ignoruje. Nuž ale tak je nastavený systém, ktorého cieľom je práve toto – vytvoriť z ľudí poslušnú zmanipulovanú masu oddávajúcu sa len bezbrehej zábave bez záujmu o veci verejné. A preto aj v tomto prípade platí staré pravidlo: Národ má len takého lídra akého si zaslúži. Bohužiaľ pri tom vždy trpí tá uvedomelejšia časť národa, ktorej skutočne na svojom národe a štáte záleží…

PS: Ak aj naďalej bude pokračovať štiepenie slovenských vlasteneckých síl a neochota spolupracovať podobným tempom ako tomu bolo v prezidentských voľbách, ovládnu protislovenské sily aj parlament. A to by bolo pre Slovensko omnoho zhubnejšie ako ovládnutie postu prezidenta. Preto nám zostáva rok na uvedomenie si chýb a poučenie sa z nich. Inak bude Slovensko v skutočnom ohrození…

Martin Bago

By |2019-03-17T16:13:09+00:0017. marca 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment