Prevrat v Rusku nejde hnet

//Prevrat v Rusku nejde hnet

Prevrat v Rusku nejde hnet

Tak som teda oslovil vo free-chate na Jasmine pár tých “camgirls”, o ktorých viem, že sú z Ruska (99% “camgirls” na Jasmine sú z Rumunska aj keď to nepriznávajú) a pýtal sa, že čo na to hovoria, že v Rusku zatvárajú členov Debian projektu.

Dostal som dve odpovede. Jedna mi odpísala, že čo s tým má ako robiť. Tak som jej povedal, že nech ide pred Kremeľ, vycapí sa tam s tabulu, že to nie je v poriadku a nech to postne na sociálne siete. No a potom uvidíme, čo sa stane, možno ma niečo napadne. Hneď odpísala, že na také hovadiny nemá čas. Druhá zas povedala, že ona sa nezaujíma o politiku. Aj keď teda toď ide skôr o občianske práva a právny štát ako taký a nie o politiku v zmysle za keho si. Aj keď o tej žabe zas ja viem, že je pro-Putin, čo ale neznamená že by nemala byť nasratá.

No, v každom prípade to takto nejde ďalej. Keď sa v tom Rusku rýchlo niečo nezmení, tak kúpime nejakého starého Mustanga a pojdeme s plyšovým čertíkom do Ruska robiť #1917 live.

Keď by to už nemalo žiadny zmysel to postovať na blog, iba ten, že teraz FSB bude varovať pred chlapcom s plyšákom v Mustangu, aby nepúšťali cez hranice do Ruska, tak už len pre tú zábavu.

A možno sa mi ohlásia z americkej ambasády, že ešte jedného starého a plne natankovaného Mustanga v garáži majú … necháme sa prekvapiť.

By | 2017-04-18T19:54:35+00:00 18. apríla 2017|Categories: Infovojna|Tags: , , , , |0 Comments

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

Leave A Comment