Predajná chamraď mlčí a čaká

//Predajná chamraď mlčí a čaká

Predajná chamraď mlčí a čaká

V čase písania tohto komentára ubehlo viac ako dvanásť hodín odvtedy, čo americký prezident Donald Trump prehovoril na 72. plenárnom zasadnutí OSN.
Trumpov prvý prejav tohto druhu. Nečudo, že svet ho počúval vo veľkom očakávaní a s primeranou pozornosťou. A povedal toho naozaj veľa a husto.
Nie je to síce žiadny intelektuál (v Amerike by takého nikto nevolil), ale tvrďas to je veľký. Dokonca aj Natanjahu bol očividne nadmieru spokojný.

Internetová stránka „najčítanejšieho denníka“ – chazárskeho plátku SME v tejto chvíli nemá k prejavu žiadnu správu, a už absolútne nie nejaký komentár, lebo novinárikovia, ktorí prostitiujú svoj rozum, svedomie aj úsudok mocným tohto sveta sa neopovážia povedať svoj názor skôr, ako dostanú inštrukcie, ako celú vec komentovať. Musia si najskôr zistiť, čo píšu svetové chazárske médiá, a potom Balogová rozhodne o duchu písania a hodnotenia Trumpovho prejavu.

Osprostení potomkovia bírešov sa neopovážia riskovať kariéru alebo hypotekový trojizbák na petržalskom sídlisku napísaním vlastného postrehu (ak sú vlastného názoru a postrehu vôbec schopní), a tak vyčkávajú. Presne, ako voľakedy bíreš-novinár citoval Lenina alebo Husáka, a vedel, že nič nemôže pokaziť.
Zatiaľ sa novinarikovia realizujú prázdnym žvástaním o prikorí spôsobenom Kiskovi tým, že sa slovenský ľud dozvedel, čo za chrapúňa sedí v bývalom pionierskom paláci, a chruňo nevytancovaný, akýsi Nicholson, si ociambruje svoju hnusnú papuľu na Kataláncov a radí im, čo je pre nich najlepšie, ako si majú svoje veci zariadiť.

Nie som síce žiadny jasnovidec, len sa vyznám v manieroch chamrade, a preto viem, že okolo desiatej hodiny rannej sa na webovej stránke SME konečne objaví Balogovej alebo Shutzov komentár k veci aj s obligátnou citáciou jedného (možno však aj oboch) z guruov slovenského kozmopolitného levantinskeho kvázi intelektualizmu Mesežnikova a Šebeja the Mudrc z Levanty.

By | 2017-09-20T06:06:31+00:00 20. septembra 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment