Prebraté od inakadiaľ – OPOZICIA RIADENA A CI IDIOTI UZITOCNI

//Prebraté od inakadiaľ – OPOZICIA RIADENA A CI IDIOTI UZITOCNI

Prebraté od inakadiaľ – OPOZICIA RIADENA A CI IDIOTI UZITOCNI

https://www.youtube.com/watch?v=xFyX2bUk5Pc
Mal by som začať od seba, nerád sa púšťam do vecí ktoré nemám naštudované ani do dualitných sporov ale po všetkom čo som zažil pri sledovaní slovenskej a českej „alternativnej“ scény mám veľmi povrchne povedané podobný pocit.

Nebudem riešiť „spory“ katolíkov a evanjelikov, ezoterikov a racionalistov ale po tom čo do infovojny zavítal Tomáš Hlaváč a ja som na Slovensku stretol a denne stretávam Petra Insidera a pokiaľ viem Slovensko nie je v Austrálii a nežijem v podzemnej základni, plus z československa po svojich emigroval vo veku 1 rok, tak toto bol posledný klinec do rakvi.

Ak veríte, ten z vyšok z vás, že sa vás to netýka lebo „vy predsa neveríte v UFO“ a vysiemvaním sa tomu alebo ignoráciou toho to zametiete (lebo ste racionáĺni a pevní), tak napomáhate tým, že to tolerujete tomu čomu sa povrchne a zjedodušene hvorí nový svetový poriadok (Vladimír Kapal zo Svobodného Rádia ho posadnute analyticky ako niečo externalizované mimo jeho nedotnuteľnú a pevnú dušu loví v mnohých dieloch rozpravy o iluminátoch). Ale v každej relácii Infovojny sa infantilne deklaruje odpor k NWO, je to už rituál vždy keď sa uvádza nový diel Infovojny. Mám pocit že som v nejakej lóži.

Napomáha sa tomu aj keď dualisticky bojujeme v typickej bitke „rozumu“ (spájaný obvykle s nekonečným materializmom a ateizmom) a „duchovna“ (všetko je láska a všetko je v poriadku lebo všetko je relatívne, vybojujeme to meditáciou a tou správnou zmenou myslenia) oboje polohy sú zúfalá faloš a pasca, je potrebný stred.

Infovojna predstavuje „racionalitu“ a tak strašne sa o ňu snažili že namiesto Insidera Petra vyfasovali „prijatelnejšieho a racinálnejšieho“ Tomáša Hlaváča, racionalita až tak neutrpela (dá sa to predsa tolerovat, no nie ?) a zároveň ste sa dostali „do vytúženého stredu“ (nebrániť sa alternatívnym názorom čím je definovaná samotná alternatíva) ale je to ešte vo väčšom a pohodlnejšom lajne. Popri tom Ľubo Huďo zdôrazňuje že neverí na kruhy v obilí ani chemtrails (to by poškodilo alternatívu a to by bol koniec ktorému sa musíme vyhnúť, že ?), čím deklaruje že on sa zaoberá len „politikou“ a faktami až tak že skončil v tom lajne/politike (s Tomášom Hlaváčom na krku) ale hlavne odviedol poslucháčov ako sa to deje aj v iných „alternatívach“ od podstaty, takto sa aj Ľubo poklonil za celé obecenstvo infovojny NWO poriadku, zaradil sa aj celé stádo do riadenej opozície. Relita je hrozivá, Infovoja je už tiež v tandeme NWO. A podľa blogov vidím že poslucháči to ignorujú.

Nechcem súdiť spomenuté dve „mimozemské UFO vševidiace bytosti“, jedna z nich podľa všetkého trpi epilepsiou a štát na to serie, iní úplne zraví majú problém prežiť, skôr sa bude treba modliť za ich duše, sú to obete ktoré hrajú otrockú nevedomú úlohu, udalosti bežia tak rýchlo že sa budú musieť zachrániť a vybojovať boj o ich mysle asi sami a pravdepodobne v zúfalstve zlikvidujú vo svojich reláciách aj tisícky ďalších duší ak sa neobrátia, svoj kurz. Môže za to samotná alterntíva dychtivo až satanisticky hladná po senzáciách a jednoduchých riešeniach a zároveň ignorujúca „reálne senzácie“ vo svojej „racionálnej“ pýche a slabosti. Ľahostajnosťou alebo pýchou alternatívna scéna si pestuje doslova vlastné iluminátske celebrity/štetky (o ktorých referuje jeden z členov napr. Českého Vysielača vo svojich pravidelných reláciách) a ešte sa diabolsky teší ako bojuje až uniká novému svetovému poriadku, ktorý je v skutočnosti hlboko v každom z nás kvôli odmietaniu niečoho čo nechem rozoberať lebo na to sú tu iní, ale rozhodne to nie je nikto z vedúcich „osobností“ celej alternatívnej scény. Sami to aj deklarujú svojim agnosticizmom/ateizmom alebo pomätenou za nič v skutočnosti zodpovednou likvidačnou ezoterikou a tým konajú presne to čomu sa nepriznajú, majú oveľa väčšiu zodpovednoť ako si pripúštajú, ja by som s nimi dobrovoľne nemenil.

Bola jedna, možno dve veci u Ota čo by som nesúhlasil (keď som ho sledoval občas) a ani jeho neberiem za vzor, ďalej ja sa rozumiem do „viery“ ako hus do piva, narozdiel od pána Kapala som bibliu nečítal a tak podobne, ale po všekom čoho som sa dopátral a v živote stretol, je Oto veľmi blízko (okrem vecí čo s ami zjavovali) pomenovaniu toho čo sa na zemi deje cyklicky stáročia. Nik nie je dokonalý a aj on si to prizná, a hlavne je u neho vývoj, niekam to smeruje. Kto vidí v Otovi len náboženského fanatika je slepý. Je bližšie k životu ako smrti než celá dopletená „alternativa“, hoci možno zbytočne priveľa posiela do pekiel dopletenú alternatívu vzhľadom na to ako je založený, má na viac. Ale opakujem nikoho tu nepropagujem len hovorím o tom k čomu a ako som asi dospel.

Zbohom. Toto je môj posledny blog, na boj s veternými mlynmi už nie je čas. Idem riešiť lietajúce UFO v mojej blizkosti kým tu sa bude teoretizovať. A ak niekoho zachránim tak niekoho kto o to bude stáť. Dávnejšie som začal u seba a ešte mám veľa práce aj so sebou. V niečom som stále na začiatku ale znamenia čo som za tie roky dostal boli viac ako celá ateistická intelginecia Infovojny spolu s Českým ružovým vzletným vysielačom, o vyváženom a tolerantnom Slobodnom vysielači v strede, nehovoriac. Dost bolo plaču, bitka všetkých bytiek bola a aj je tu a teraz. Napácha sa ešte veľa utrpenia kým prídeme na to, že žiadna, konečne už tá správna celebrita, neexistuje. Alternatívna scéna je ako obchod s navoňaným a ožehleným punkovým oblečením, kde sa môže získať individualita aj zjednotenie so skupinou zároveň. Zjednocuje sa na symboloch a fantasmagóriách a falošnej indvidualite na úplné rozbitie a dezinegráciu zároveň. Tomu stavu sa hovorí zombie. Presne tento falošný individualizmus alebo deštruktíny kolektivizmus je pre otrokárov ako dar z nebies. My nepotrebujeme ani otrokárov, nám stačí racionalita, volebný gambling a radikálny dištanc od kruhov v obilí. Tak málo stači a tak veľa je okolo toho informácií, hádok. Ale hlavne reálnych obetí doslova na životoch, zničených už za źiva na dušiach. V relácii Tomáša hlaváča mu to vysvetlite a pomôžte mu sa zachrániť, lebo sa po ňom objaví ešte niečo „lepšie“. Definovali ste sa sami seba zle, vaším cieľom bolo byť alternatívou a stali ste sa jej karikatúrou. Chyba bola už vtedy keď ste tú nálepku prijali alebo sa ňou nechali označkovať. Ale takto to funguje v postmodernom svete na konci časov, opak sa stáva karikatúrou toho proti čomu bojuje, vo svete v ktorom hrdina neexistuje. Určite ním nebude ten o kom si budete myslieť že je to už konečne ten pravý. Je ním každý vo svojom osobnom zápase vo svojom vnútri. Len to môže zjednotiť nie nejaká politická strana, alebo odpor proti niečomu. Prídete na to a aj na iné veci.

A úplný záver. Z Petra Insidera ste/sme vytvorili ľahostajnosťou a zamilovanosťou do lži iluminátsku štetku. Poteboval kontakt s luďmi alebo tam bol nejaký podobný motív a prevrátená spoločnosť ho ako obeť otrocky doviedla do stavu kedy už nemôže prestať s tými výmyslami. Samotné niektoré témy sú reálne a má aj určité encyklopedické znalosti ale to ostatné je prejav a odraz našej zdebilizovanej spoločnosti. Pochybujem že ho z toho dostane ten dokurvený Český Vysílač kde si ho pestuje ako štetku, oni milujú ako drogu svoju posadnutosť, uštvú ho k smrti svojou posadnutosťou. Nájdu sa tam aj svetlé momenty v SVCS ale ten celkový trend rádia ja satanistický. Postarajte sa teda spoň o Tomáša Hlaváča, ale bez hádok, nenávisti alebo ľahostajnosti. Ja na to už nemám a nehanbím sa za to, užijem si aj bez Infovojny dosť a nebude to žiadna vzletná ezoterika ale kontakt s realitou. Zažíval som čo je možné, aký teror na internete pred rokmi keď ešte neboli masové sociálne siete alebo alternatívne médiá, odskúšal som si to práve z toho dôvodu že som niečo hľadal a ide tam v talých prípadoch doslova o život. A aby to nevyšlo nazmar píšem to teraz lebo dnes je to podstatne väčší masaker a šialenstvo. Postihovať to nebude len pár „zúfalcov“ alebo priekopníckych psychonautov a podobne. Zomelie to všetkých a ugriluje mozgy ak sa nespamätáme. Do toho nám bude ešte orchestrovať antikonšpiračná sebranka na špagátoch psychopatickej elity a sme komplet blázinec aj bez mimozemštanov. Riešenie tu už je, pre debilné stádo nie nadarmo už je nachystaný cenzúrovaný internet aby sme nedošli k ujmám a traumám, bude o nás postarané. Už chápete že si to kurvíme sami že nevieme čo je sloboda ?

By |2018-11-01T14:43:25+00:008. októbra 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment