Povinné kvóty na migrantov sú opäť na stole! Macron sa s Contem dohodol na automatickom prerozdeľovaní migrantov v rámci EU, ktoré bude riadiť EK!

//Povinné kvóty na migrantov sú opäť na stole! Macron sa s Contem dohodol na automatickom prerozdeľovaní migrantov v rámci EU, ktoré bude riadiť EK!

Povinné kvóty na migrantov sú opäť na stole! Macron sa s Contem dohodol na automatickom prerozdeľovaní migrantov v rámci EU, ktoré bude riadiť EK!

Povinné kvóty na migrantov sú opäť na stole! Francúzsky prezident Macron sa v stredu v Ríme stretol s talianskym premiérom Contem a spoločne hovorili o automatickom mechanizme prerozdeľovania migrantov v rámci celej EU.

Taliansky premiér Conte po rozhovoroch s Macronom uviedol, že získal podporu Francúzska pre systém prerozdeľovania migrantov v tom zmysle, že Rím by sa mohol spoľahnúť na celú EU, čo sa týka automatického prijímania podielu zo všetkých nových príchodzích migrantov, ktorí budú na územie Talianska privezení loďami mimovládnych organizácií. Ako Conte dodal, záležitosť imigrácie už ďalej nesmie živiť protieurópsku propagandu. Macron mu na to odvetil , že je presvedčený, že sa môžeme dohodnúť na automatickom mechanizme prerozdeľovania, ktorý bude koordinovať Európska komisia! A tie štáty, ktoré s tým nebudú súhlasiť, budú podľa neho potrestané finančne! A ako Macron dodal, politika EU musí v tejto otázke kombinovať humanitu, solidaritu a efektívnosť.

A to teda znamená, že povinné kvóty na migrantov sú po odstavení Salviniho od moci opäť na stole, len nazvané inak! Zapredaní liberálni lídri západných štátov a byrokrati z Eurokomisie sa teda opäť rozhodli oživiť povinné automatické prerozdeľovanie migrantov v rámci EU, teda povinné kvóty, pretože teraz vedia, že budú na tento krok mať aj podporu novej zapredanej talianskej vlády, ktorá odstavením Salviniho a pristúpením na zbesilý dovoz migrantov zradila svoj národ. A tak môžeme opäť očakávať spustenie ďalšieho kola zbesilej migrácie, pretože európske „elity“ a byrokrati svoje snahy o zaplavenie Európy migrantmi a následné preformátovanie a odnárodnenie obyvateľstva členských štátov nikdy nevzdali. Oni len vyčkávali a sú pripravení využiť každú možnosť, aby toky migrantov na európske územie neustali a aby migranti pravidelne a čo najmasovejších počtoch aj naďalej prúdili do EU! Iba tak totiž môžu dosiahnuť svoj cieľ – likvidáciu národných štátov a ich pretransformovanie na jeden superštát pod ich vládou.

Po týchto najnovších Macronových a Conteho slovách je však na mieste sa spýtať, ako bude na tieto snahy reagovať slovenská vláda? Tá súčasná im bude ešte odolávať, je totiž krátko pred voľbami a súhlas s automatickým mechanizmom prerozdeľovania migrantov by súčasné strany vládnej koalície definitívne položil na kolená. Ale ako sa bude táto vec vyvíjať po voľbách? Pretože ak sa nedajbože podarí súčasným liberálnym stranám ako Progresívne Slovensko/SPOLU, Kiskova Za ľudí, KHD atď zložiť vládu, potom je len otázkou času, kedy tá bude s mechanizmom prerozdeľovania migrantov súhlasiť a začne na Slovensko prijímať nelegálnych afrických moslimských migrantov! Konieckoncov, tento cieľ nedávno potvrdil aj sám Kiska svojim vyjadrením, citujem: „Pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť tú morálnu povinnosť a prijať, ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí“. Čo viac je ešte potrebné na to, aby sa konečne slovenský národ prebudil a začal bojovať za svoju budúcnosť? A keď nie už za svoju, aspoň za budúcnosť svojich detí? Pretože pomätení ultraliberáli sú pripravení do bodky plniť príkazy zo Západu a preformátovať a odnárodniť Slovensko ako to len pôjde! Na to treba pri najbližších voľbách myslieť!

Martin Bago

https://www.info.sk/sprava/160374/macron-krajiny-eu-sa-coskoro-dohodnu-na-automatickom-prerozdelovani-migrantov/
https://www.ta3.com/clanok/1164726/migrantov-si-bude-eu-prerozdelovat-automaticky-tvrdi-macron.html
https://www.teraz.sk/spravy/macron-krajiny-eu-sa-dohodnu-na-autom/419324-clanok.html
https://www.euronews.com/2019/09/18/emmanuel-macron-and-giuseppe-conte-talk-migration-policy-in-rome
https://www.tgcom24.mediaset.it/politica/conte-incontra-macron-sui-migranti-apertura-mai-avuta-prima-piena-disponibilita-su-ridistribuzione-_3232687-201902a.shtml
https://www.france24.com/en/20190918-france-macron-italy-conte-migrants-eu-salvini-talks-rome

By |2019-09-19T08:49:41+00:0019. septembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment