Postavme sa za “poslušné” Slovensko.

//Postavme sa za “poslušné” Slovensko.

Postavme sa za “poslušné” Slovensko.

 

Dlho som rozmýšľal či napísať po dlhej dobe tento blog, ale to čo sa deje v posledných dňoch a týždňoch na Slovensku ma opäť raz zdvíha zo stoličky. Ľudia zase raz podľahli davovej psychóze. Zase im raz niekto zatiahol rolety pred oči a na ruky a nohy natiahol špagátiky. Zase raz niekto objavil presne tú vzorku občanov, ktorá pravidelne trpí amnéziou.

Veľmi trefne to vyjadril jeden môj kamarát citujem: Tak a takých oni potrebujú a podporujú. Je ich požehnane a z psychologického hľadiska si dovolím tvrdiť, že ide väčšinou o dosť zakomplexovaných ľudí, čo vlastne celý život len chcú bojovať s niekým a niečím, doslova chudáci, nevyrovnaní sami so sebou. Je ich plná Bratislava aj s ich mediálnou stokou.

Ďalšia moja známa zase vyjadrila podobný názor, ale pridala k tomu tretí rozmer. Podľa mňa ten najdôležitejší – citujem:  Ľudia budú na uliciach posielať toľko energie politikom, že im samým neostane čas na sebarozvoj

A ja s tým plne súhlasím. Áno, ľudia ktorí pôjdu hopkať na námestia a budú vykrikovať heslá a frázy – Odstúpiť ! Do basy! Vyšetriť! Zlodeji ! Chceme nové voľby ! budú zbytočne mrhať energiou, ktorú potrebujú tak veľmi pre seba, pre svoje rodiny, pre svoj rozvoj, pre svoju prácu. Vôbec si pritom nestihnú uvedomiť, že kým oni stoja vonku v mraze alebo v daždi, tí ktorým vkladajú do rúk moc, sedia pekne v teple a ukladajú si euro k euru, zveľaďujú svoje príbytky a  tešia sa s rodinami. Vôbec si neuvedomujú, že obed za nich nikto nenavarí, skúšky v škole za nich nikto neurobí, o deti sa im za nich nikto nepostará.

Nevravím, že máme byť ticho, nevravím že ak sa deje neprávosť máme sedieť doma a kývnuť rukou, že aj tak sa nič nevyrieši. To nie. Vravím jedno. Prestaňme hľadať vinu na iných a nájdime ju v sebe. Prestaňte dávať úplatky, prestaňte byť farizejmi, prestaňte jeden druhého nálepkovať a kydať jeden na druhého. Prestaňte velebiť udavačov ako Ján Benčík, prestaňte počúvať prisluhovačov systému ako Hríb, Havran, Šimečka, Bútora, Mesežnikov a mnohých ďalších  médiami dosadených odborníkov na všetko. Odstrihnite si nitky z rúk a nôh a dajte dolu rolety z pred očí – Lebo Mečiar, Lebo Dzurinda, Lebo Fico, Lebo Soros. Ak to neurobíte, tak o rok zase budete v uliciach a zase s roletami – Lebo Sulík, Lebo Matovič, Lebo Kollár. Začnite vnímať svet z pohľadu lebo JA ! Začnite brať na zodpovednosť seba a svoju amnéziu.

Sulík dnes vykrikuje, že Béla včera oklamal voličov a všetkých slušných ľudí. A ja sa Vás pýtam – včera? Prečo ste nešli na námestia v deň keď Béla vytvoril koalíciu s Ficom, hoci pred voľbami tvrdil niečo iné ? Dnes už totiž nejde o Kuciaka a ani o Kušnírovú. Dnes niekto nechutne tancuje na ich hroboch. Dnes Vás niekto opäť zatiahol do špinavej hry a opäť Vás niekto postavil do prvej línie aby mohol tvrdiť – toto chcela ulica, toto je hlas ľudu – hlas Boží ! A čo bude potom ? Jedna banda skorumpovaná  vystrieda druhú. A kde budete vy? Cez deň v práci bez energie, bez cieľa, bez vízie a večer na diskusných fórach rozoberať legalizáciu mäkkých drog, vyúčbu masturbácie na základných školách, multikultúrne obohatenie spoločnosti imigrantami, LGBTI a Gender rovnosti,  budete sa hádať kto je za a kto proti tradičnej rodine a zatiaľ sa Vám budú rozpadávať  manželstvá, rúcať rodiny, stratíte dosah nad výchovou vlastných detí a nakoniec aj kontrolu sami nad sebou.  A to len preto, lebo dnes sa idete postaviť nie za slušné ale za poslušné “Slovensko”. Dnes ste len dav poslušných pešiakov, ktorí sa nechali obetovať systémom.

P.S: Pýtam sa – keby že zajtra pôjde do ulíc 200.000 voličov Kotlebu a bude sa dožadovať zmien, čo si myslíte, bude to tiež hlas ulice ? Alebo oni nemajú právo Lebo Kotleba ? Pýtam sa – Koľko politikov bolo potrestaných za posledných 30 rokov ich vzájomného šafárenia? Kto kedy vrátil nakradnuté aj  z vašich majetkov? Koho kedy brali na zodpovednosť ? Áno spoločnosť potrebuje zmenu, ale zmenu systému. Toto si uvedomte všetci tí čo dnes budete hopkať na námestiach. Chcete zmenu, tak zmeňte samých seba, a prestaňte mi vypisovať hlúposti ako mám byť ticho, lebo som za morom, ako mám byť ticho, lebo nežijem na Slovensku a pritom jedným dychom kričíte ako zato môžu politici, že ľudí vyhnali z vlasti, prestaňte udávať ľudí, čo hovoria na plné ústa pravdu, ale takú ktorá sa Vám nepáči, lebo potom ste úplne rovnakí ako tí, proti ktorým dnes akože bojujete. Prestaňte hovoriť o slobode slova, keď v tej istej sekunde vymažete komentár na diskusnom fóre, lebo nie je ten, ktorý sa Vám páči resp. sa Vám nehodí, prestaňte hovoriť o vzájomnom dialógu a porozumení, keď dokážete vzájomne diskutovať len s tými, ktorí spievajú vašu pesničku.

Lebo Vaše ponímanie slobody je potom nasledovné – Dám ti slobodu slova, prejavu a pohybu, ale najprv ti určím hranice !

Želám Vám pekný piatok 16.3.2018

Váš Jozefo

 

By |2018-03-16T12:17:11+00:0016. marca 2018|Categories: Infovojna|2 komentáre

About the Author:

Avatar

2 komentáre

  1. Avatar
    777 16. marca 2018 at 19:50

    blizime sa k rozuzleniu, ano, hranice a bitka na dva protipoly, hranice dane volbami v davno neustavnom a ilegalnom rezime, kde znaky statu uz davno zanikli ale narod sa modli k harabinovi, hovori pekne ale aj on sa pohybuje uz mimo, dokonca my vsetci ale berte to ako moj nazor, ja za seba prehlasujem ze v tomto stave rozkladu kde stat uz zanikol, ja nie som zodpovedny za svoje ciny a tesim sa na zlom, ked si to prizna dostatotcny pocet, potom sa zacnu diat zazraky, nikdy nie je neskoro

    https://www.youtube.com/watch?v=Rb6vLGawkc4

  2. […] Postavme sa za “poslušné” Slovensko. […]

Leave A Comment