Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete

//Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete

Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete

Do nočnej služby na psychiatrickom oddelení mi rýchla záchranná služba priviezla pacientku, ktorá bola výrazne pod vplyvom alkoholu  a podľa údajov lekára a polície agresívna. Napadla druha v opitosti kladivom, spôsobila mu ubliženie na zdraví. Ten však odmietol podať trestné oznámenie na pacientku. Polícia sa vyjadrila, že nemala dôvod niečo spisovať alebo riešiť, kedže nik o to nemal záujem (podanie partnerom). 

Ak by existovali na Slovensku záchytky, tento prípad by bol riešený tam a nezaťažoval by nezmyselne zdravotný systém. Dôvod, prečo ministerstvo vnútra SR nerieši záchytky je šetrenie. Kupuje sa predražená vojenská technika a v takýchto prípadoch sa zneužíva zdravotná starostlivosť a financie v zdravotníctve (ktoré sú mizerné na Slovensku, cca 4-6% HDP aj vrátane obrovských ziskov poisťovní).

Zaspomínal som si pri tomto prípade na vyhľadavanie nevhodných názorov ľudí na internete a podstatne vyššiu aktivitu policajných orgánov.

Reálny príbeh, z absurdnej reality.

S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala, otázky a komentáre na: radoslav.cicala@gmail.com.

By |2018-12-03T22:50:53+00:003. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Občianský aktivista. Nie som potomok privatizérov, ani zlodejov. Nemal som bohatého tatínka, aby ma potiahol životom, za čo som veľmi vďačný. Bol som prinútený už od 15 rokov si zarábať manuálnou prácou a to mi umožnilo aktuálne sa lepšie vžívať do situácie ľudí naokolo. Nedávno som si svojpomocne popri práci na psychiatrickom oddelení, s pomocou najmä rodiny prerobil dom a je najvyšší čas začať robiť niečo pre vlasť, ktorú nám tu zanechali naši predkovia. Už sa mi nedá pozerať na tú ľahostajnosť ľudí v čase, keď sme rabovaní, klamaní a je medzi nás šírená nenávisť. Ak by ste mali záujem pomôcť v aktivitách za záchranu Slovenska kontaktujte ma na radoslav.cicala@gmail.com. Čím viac nás bude, tým je väčšia šanca na rýchlejši úspech.

One Comment

  1. […] post Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete appeared first on Blog […]

Leave A Comment