Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete

//Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete

Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete

Do nočnej služby na psychiatrickom oddelení mi rýchla záchranná služba priviezla pacientku, ktorá bola výrazne pod vplyvom alkoholu  a podľa údajov lekára a polície agresívna. Napadla druha v opitosti kladivom, spôsobila mu ubliženie na zdraví. Ten však odmietol podať trestné oznámenie na pacientku. Polícia sa vyjadrila, že nemala dôvod niečo spisovať alebo riešiť, kedže nik o to nemal záujem (podanie partnerom). 

Ak by existovali na Slovensku záchytky, tento prípad by bol riešený tam a nezaťažoval by nezmyselne zdravotný systém. Dôvod, prečo ministerstvo vnútra SR nerieši záchytky je šetrenie. Kupuje sa predražená vojenská technika a v takýchto prípadoch sa zneužíva zdravotná starostlivosť a financie v zdravotníctve (ktoré sú mizerné na Slovensku, cca 4-6% HDP aj vrátane obrovských ziskov poisťovní).

Zaspomínal som si pri tomto prípade na vyhľadavanie nevhodných názorov ľudí na internete a podstatne vyššiu aktivitu policajných orgánov.

Reálny príbeh, z absurdnej reality.

S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala, otázky a komentáre na: radoslav.cicala@gmail.com.

By |2018-12-03T22:50:53+00:003. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

One Comment

  1. […] post Polícia má vyššiu motiváciu a ohodnotenie ak rieši prenasledovanie ľudí na internete appeared first on Blog […]

Leave A Comment