Počúvaj, Fialová

//Počúvaj, Fialová

Počúvaj, Fialová

 

Predtým som o tebe nikdy nepočul, neviem, kto si, ale predpokladám, že nejaká speváčka, občianska aktivistka alebo herečka. Teda kategória, ktorá je vždy na strane  bezočivo berúceho z toho, čo štát od riadneho človeka násilím alebo hrozbou násilia zoberie, aby podporoval toho, čo nič užitočné nevie a ani nechce robiť, teda parazita. To, že nie si politologička, aj keď sa podobne vyjadruješ o veciach, ktorým tvoj ksicht nemôže rozumieť, usudzujem len z toho, že na také mi pripadáš príliš hysterická a zároveň slepačia.
Do tých vyššieuvedených kategórií  som ťa zaradil aj preto, že na videozázname si sa vytŕčala v spoločnosti toho Lasicu, krorý sa kedysi verejne vyhrážal, že on je kaviarenský povalač, a že je na takú vec ešte aj hrdý, že sa nehanbí. Samozrejme, že je hrdý, keď si on myslí, že on sa môže priživovať na slovenskom národe, krútiť sa vždy tam, kde peniaze vzaté od občana idú k nemu alebo k jeho podarenej žene -aj byty od magistrátu bratislavského zdarma alebo za babku. Na úkor slušného občana.

Moja stará mama, keď chcela o niekom povedať, že patrí do tvojej a Lasicovej kategórie, vyjadrila sa, že nemá hanbu.
Ešte som ťa tam videl aj s tým nechutným deformovaným primitívom Vacvalovou a komunistickým zmrdom Leškom. Takže dobre viem, akej si ty kategórie.Píšem ti preto, aby si vedela, že ja pri tvojom rozume by som sa verejne k ničomu nevyjadroval. Je lepšie, keď ľudia nevedia, čoho je tvoj mozog schopný, čo sa ti deje v tej tvojej hlave, ty Fialová.
Aby si vedela, ja poznám farára Mariána Kuffu z internetu, ale nie som ani jeho kategórie, aj keď tak trochu obdivujem jeho snahu pomôcť aj životný príbeh a rečnícke schopnosti – na rozdiel od Kisku (akosi nepochybujem o tom, že ja ty si ho volila), ktorý vie len čítať z Butorovho papiera. Naozaj mi nevadí, že Kuffa pomáha, len to, komu pomáha.
Tak som myslel, že ty by si si na neho aj tak svoju primitívnu  papuľu ociambrovať nemala.
Vôbec pritom nejde o to, čo si ja myslím o potratoch, ale aby si si nemyslela, že ja sa ti azda prihováram z pozície nejakého náboženkára, poviem ti to takto: je mi úplne ukradnuté, koľkokrát mesačne nejaká živočíšna chamraď kopuluje s náhodnými okoloidúcimi, a koľkokrát mesačne si následne dajú prečistiť maternicu, pripraviť pre ďalšiu kopuláciu.

(Poviem ti úprimne ešte aj to, že mnohokrát vidím zábery z ulice, kde sa za interupcie vyjadrujú aj také kategórie, o ktorých sa ja ani neviem predstaviť, kto by sa na ne ulakomil, ako by sa im technicky mohlo stať, že by ich niekto otehotnel; že to robia len preto, aby otravovali spoločnosť nejakou blbou agendou. Možno sa nádejajú  na vlnu utečencov – refugees welcomed. Preto tie dve kategórie majú takmer vždy rovnakých členov.)
Mne naozaj ide len o to, aby ste si tieto vaše zábavky platili z vlastného vrecka, a nikomu o tom ani nehovorili. Dokonca si myslím, že je lepšie, keď taká kategória ani nemá deti. Aj farár Kuffa by mal menej roboty, aj slušným ľudom by štát nemusel násilím brať toľko peňazí.
Ešte raz, ide len o to, že tvoja kategória by verejne mala držať hubu.Vidiš, ako pekne a jasne viem formulovať svoje myšlienky, že nikto pri mne nemusí odhadovať, čo som ti asi chcel povedať.

By |2018-06-28T22:02:56+00:0014. júna 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Počúvaj, Fialová appeared first on Blog […]

Leave A Comment