Oznam spoluobčanom portálu Infovojna

//Oznam spoluobčanom portálu Infovojna

Oznam spoluobčanom portálu Infovojna

Nakoľko činnosť ako tzv. mainstreamových tak ani tzv. alternatívnych médií na základe jednotlivých činov ich vedení vykonávajúcich vôľu národa, či už dobrovoľnú alebo nedobrovoľnú teda vynucovanú, neprispela k obnoveniu nášho štátu ani ústavnosti, ale naopak nás zahrabala za tie roky hlbšie nielen do genocídy ako následku zlých ekonomickýcgh a sociálnych podmienok, ale nás doviedla aj ku potenciálnym vojnovým konfliktom resp. z neústavnosti a kolaborovania s ilegálnym režimom k občianskej vojne, dovoľujem si apelovať na váš zdravý rozum a zbytky pudu sebazáchovy a tak aj sebazáchovy národa.

Viac na http://obranaustavy.wordpress.com

Je to individuálna snaha jednotlivca ktorý si uvedomil, že moc nepochádza od nijakého ilegálneho vedenia štátu ajeho zložiek, alebo akýchkoľvek médií, ktoré nerozpoznali alebo zo strachu zatajovali vážnosť situácie a zanedbali osvetu svojich odberateľov informácií, alebo zámerne udržiavali tento protiprávny stav, že štát dávno zanikol. Netreba to špeciálne dokazovať, že väčšina základných znakov štátu dávno neexistuje. V takom stave je našou cťou a povinnosťou postaviť sa za jeho obnovu. Občan ktorý toto nevykoná, pácha na zvyšku národa násilie, ktoré už dávno má podobu tichej vojny, násilie ktorému sa nakoniec nevyhne nik, sme jeden národ na jednom území a iné mať nebudeme. Postaviť sa za obnovu šátu neznamená voliť v neústavných voľbách alebo páchať terorizmus, je to obrovská lož takto národu kolaborantsky a primitívne prezentovať obranu seba a národa, ktorú v týchto dvoch variantách doposiaľ šíria aj tzv. alternatívne médíá a uspávajú národ, lebo ten spí a tak spia aj jeho médiá, ktoré sú jeho obrazom. V skutočnosti máme široké spektrum foriem občianskeho odporu a zatiaľ sme nevyužili ani tie informačné možnosti. Namiesto toho tzv. alternatíva prezentovala ako jediné riešenie a nabádala k tomu, občanov voliť v neústavných voľbách za účelom zvolenia osobností, ktoré pôsobia v ilegálnom režime a navyše často majú pochybnú minulosť a tým sa predlžuje stav vojny a zvyšuje sa aj počet jej obetí (exekúcie, sociálne samovraždy a pod.) a na konci je predpokladaný aj horúci konflikt. Ak deklarujete ako jednotlivci aspoň symbolicky, že viete o svojej moci ktorá podľa ústavy pochádza od občana a odmietate aspoň aktívnu spoluprácu s takýmto režimom, postavíte sa na víťaznú stranu, zistíte, že ste žili v ilúzii a doposiaľ ste si volili otroctvo dobrovoľne a naďalej to zneužívali predátori, oportunisti a politickí dinosauri.

Národ ktorý drží pokope strach, že bude horšie a tak pristupuje na falošné riešenia, si nakoniec privolá to najhoršie. Nenechajte si nahovoriť že záchrana a sebazáchova je zločin, začnite myslieť slobodne a ukážeme to celej európe tak, ako to ešte žiadny národ nedokázal. Pretože inú možnosť nemáme, už sme sa poučili čo nefunguje, na bezzubej alternatíve sme toho popísali neúnosne veľa. Jediné čoho sa tento režim bojí je ústava ku ktorej sa prihlasíme ako jednotlici bez ich politického divadla, ktorým sme navádzaní od roku 1989 nepretržite. Odmietnutie neústavných volieb je najvyšší stupeň legality a demokracie a je to prvý krok k začiatku pádu zločinného režimu. Ak sa stále bojíte, že nevolením prídete o svoj život, tak kľudne voľte, ale oďďaľuje vás to od bodu, kedy začnete riešiť podstatu a oznamovať to aj ostatným, že kráľ je nahý. Stačí len na neho ukázať.

Neapelujem aby som niekoho ponížil, je to akt aspoň symbolickej zodpovednosti po rokoch kedy som mohol zažiť, do akých situácií sa môže človek/občan v tomto neľudskom režime dostať, práve kvôli nesprávnym alebo zatajovaným infromáciám následkom ktorých občania nevedome už aj v rodinách vedú vojnu, vojna je aj medzi rôznymi skupinami obyvateľsta a to vyhovuje vlastizradcom, ktorí ten stav udržujú vedome. Za tie roky ma prax nepresvedčila, že by sa ten stav zmenil a určite ani väčšinu z vás, a tak vám oznamujem svoju osobnú deklaráciu. Nech žije obnova Slovenskej a Českej republiky. Pozdravujem aj bratov Čechov.

By |2018-10-29T00:07:56+00:0028. októbra 2018|Categories: Infovojna|36 komentárov

About the Author:

Avatar

36 komentárov

 1. … [Trackback]

  […] Here you can find 53257 more Information to that Topic: blog.infovojna.sk/oznam-spoluobcanom-portalu-infovojna/ […]

 2. dissertation writing group https://buydissertationhelp.com/

 3. play blazing 7 slots free https://www-slotmachines.com/

 4. 2canister 12. januára 2022 at 23:14

  2portraits

 5. ap lang argumentative essay example https://windowsvpns.com/

 6. what is a cover page for an essay https://vpn4torrents.com/

 7. descriptive essay outline https://vpnshroud.com/

 8. classification essay https://choosevpn.net/

 9. concise guide to critical thinking https://uncriticalthinking.com/

 10. what to write about in college essay https://checkyouressay.com/

 11. writing essays for money https://yoursuperessay.com/

 12. keto chicken parmesan https://ketogenicdiets.net/

 13. kids online sex games strip naked boobs https://cybersexgames.net/

 14. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: blog.infovojna.sk/oznam-spoluobcanom-portalu-infovojna/ […]

 15. Glo Carts 10. októbra 2021 at 11:33

  … [Trackback]

  […] Information on that Topic: blog.infovojna.sk/oznam-spoluobcanom-portalu-infovojna/ […]

 16. Avatar
  777 29. októbra 2018 at 21:51

  parny valec v megabordeli steho vyrocia CSR
  https://www.youtube.com/watch?v=a5x7LR_WTGU

Leave A Comment